18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie sąd cie skaże, pedofilu.

Blake Carrington • 2010-02-10, 19:33
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"







misiu

2011-06-30, 01:29
dlaczego wrzucać złodzieja, zabójcę i pedofila do jednego worka, otóż drodzy panowie i panie jest to swoisty łańcuch troficzny, jeden drugiego zapie**oli i o to chodzi(złodziej ogarnie narzędzia dla obu i go zabiją żeby nie płacić). PROSTE? proste i to w ch*j.

SilesianHunter

2011-06-30, 01:44
Co prawda filmik i komentarze sprzed roku ale dalej śmieszą w ch*j. Obrońcom moralności ochoczo machających napletkiem do filmików z kategorii teenager przekazuję tak do pomyślenia pewną sentencję: Kozak w necie, c**a w świecie.

Większość z Was pewnie nie zna świata poza pokojem i monitorem więc coś Wam przekażę. Sytuacja jest bardzo mocno podkoloryzowana, świat przedstawiony nijak ima się do świata realnego. W więzieniach przej***ne to mają kolesie którzy zgwałcili (tak w ogóle), katowali żonę lub dzieci (ale nie gwałcili). Pedofile są trzymani z dala od reszty bo Służba Więzienna i Skarb Państwa nie mogą sobie pozwolić na ich katowanie, co może skończyć się odszkodowaniami, rekompensatami itp.

Co do samej pedofilii nie ma sensu się rozpisywać bo wyjdzie post za długi dla większości hejterów, którzy nie mają czasu czytać w trakcie ładowania filmiku na portalach "randkowych".

Grzęgorz

2011-07-23, 15:07
Kurde no ja coś mnie bierze jak czytam co poniektóre komenty

np. broniący pedofilów dziwny niemyślący typ :loldev:
ta kurde oni mają serce , są niekochani ? weź nie pie**ol

co do więźniów ta już lepszy zwykły zabójca niż kurde pedofil który najpierw wyrżnie dziecko a potem dopiero zabije

ta oba to hańba ale przed śmiercią ma jeszcze przej***ne więc

dobrze mówią bo moim zdaniem to jest chyba coś najbardziej obrzydliwego - czegoś tak złego nie ma !

dobieranie się do dziecka - k***a od razu sznur na łeb i z 10 piętra w dół żeby wszyscy widzieli , żeby też go kurde upokorzyć - a nie k***a robić jakieś ch*jowe bezsensowne terapie :jezdziec:

pedofil - :wisielec: :wisielec: :samobojstwo: :snajper2:

androgenius

2012-01-15, 07:25
Przez tą cała pedopropagandę pojawiły się takie zjawiska jak np:

- spróbuj siedzieć w parku z piwkiem np i patrzeć się na bawiące się dzieciaki, chociażby z braku innych obiektów do patrzenia, po kwadransie zaczniesz może zauważać nienawistne lub niepewne spojrzenia ich matek.

- kiedyś społecznie piętnowane były osoby nie lubiące i nie mające dzieci, spróbuj dzisiaj powiedzieć, że lubisz dzieci.

- spróbuj aplikować na posadę opiekuna do dziecka, zobaczysz te fajne spojrzenia

- spróbuj się bronić gdy jakakolwiek nieletnia k***a pomówi cię o molestowanie albo nie daj Ozyrysie o gwałt

Poza tym grubo ponad 90% ludzi, którzy kiedykolwiek zamieszkiwali naszą planetę według dzisiejszych standardów było zgadnijcie kim? Pedofilami własnie. Wasi i moi praprapradziadkowie byli j***nymi pedofilami, bo po prostu było to normalne i uzasadnione by aktywność seksualna i rozrodcza miała miejsce w tym własnie wieku, poniżej 18 czy tam jak kto woli 16 lat. Ja tam bachorów nie lubię, nie mam i mieć nie chcę, wk***iają mnie bo tylko kosztują, ryczą, srają w pieluchy i wszystko chcą wiedzieć. Mógłbym powiedzieć, że "pie**olę dzieciaki", ale w tym temacie to niezbyt rozsądne, "jebią mnie te bachory" też nie najszczęśliwszy dobór słów, "mam je w dupie" noooo nie bardzo, "olewam dzieci" można by podciągnąć pod jakiś pissing. W każdym razie dzięki pedoprogagusiom najbezpieczniej jest się od małych sk***ieli trzymać z daleka, nie patrzeć, nie robić, nie tykać. Niech się boją ci co je mają i ci co je r*chają :D

nekronomikon

2012-01-26, 23:05
w końcu Sztumskie więzienie w którym były nagrywane te filmy jest jednym z najcięższych w Polsce siedzieli tu nawet zabójcy Olewnika. nikomu nie udało się z niego uciec od czasów końca II wojny światowej .zapewne słyszeliście niedawno o tym że naczelnik tego właśnie więzienia zabił niepełnosprawnego fizycznie więźnia.przez 11 lat musiałem słuchać alarmów w czasie buntów (a są tam dosyć często) i mi k***y spać nie dawali.

misiu

2013-04-24, 01:03
Ten z pierwszych 10 sekund pierwszej części filmu-morda wydziarana jak u szatana i o przykazaniach mówi.
I jeszcze się k***a nie zna, Polska jest państwem świeckim, a nie wyznaniowym, przynajmniej z założenia. Ciekawe za co siedzi, bo chyba nie za przestrzeganie przykazań. W Polsce przede wszystkim powinno być wykorzystanie więźniów, niech mendy same na siebie pracują, bo utrzymanie więźnia to ponad 2000zł. Skoro nie ma kary śmierci, niech zapracują za swój pobyt w zakładzie który ma za zadanie ich z resocjalizować i niech faktycznie resocjalizuje, a nie k***a potem wypuszcza na wolność jeszcze większe ścierwo niż przyjął, bo tłoczą się wszyscy, dzielą mądrościami i stosują własne prawo.

Grzęgorz napisał/a:

Kurde no ja coś mnie bierze jak czytam co poniektóre komenty

np. broniący pedofilów dziwny niemyślący typ :loldev:
ta kurde oni mają serce , są niekochani ? weź nie pie**ol


Jesteś taki głupi, że nie możesz, nawet nie próbujesz doszukać się w tym żartu?
Cytat:

co do więźniów ta już lepszy zwykły zabójca niż kurde pedofil który najpierw wyrżnie dziecko a potem dopiero zabije


Być może, ale spójrz realnie, sprawa pedofilów cię nie dotyczy, a morderców tak-nadal może cię zabić, więc nie wiem czemu akurat ich wynosisz na piedestał względem pedosów.
Cytat:

ta oba to hańba ale przed śmiercią ma jeszcze przej***ne więc

dobrze mówią bo moim zdaniem to jest chyba coś najbardziej obrzydliwego - czegoś tak złego nie ma !


Co?
Cytat:

dobieranie się do dziecka - k***a od razu sznur na łeb i z 10 piętra w dół żeby wszyscy widzieli , żeby też go kurde upokorzyć - a nie k***a robić jakieś ch*jowe bezsensowne terapie :jezdziec:

pedofil - :wisielec: :wisielec: :samobojstwo: :snajper2:


Wyczuwam w tej części twojej wypowiedzi katola.