18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie sąd cie skaże, pedofilu.

Blake Carrington • 2010-02-10, 19:33
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"







xblazex

2010-02-12, 00:20
ja bym k***a im dal,wszystkich bym udusil,nie w sumie nei,zrobilbym tak zeby dluuugo cierpieli. i jeszcze k***a ofiary z siebie robia ze nie moga isc na spacer na spacerniak.piedolone zwyrodnialce

hearnoyaoi

2010-02-12, 09:18
Arni. napisał/a:


Ma znaczenie. Odstępstwa od normy powinny być tępione.
Dziś legalizacja homo jutro pedo...
:hitler:



Ah, doprawdy, ludzie, którzy widzą wszystko w prostoliniowym kierunku. To troszkę... przykre. No, ale nie da się nikogo przekonać, już się nie raz próbowało, ale "geniusze" wiedzą lepiej. Cóż, nieważne, porównywanie homoseksualizmu z pedofilią, jest po prostu wynikiem braku jakiegokolwiek doświadczenia życiowego, albo po prostu braku wykształcenia, w odpowiednim kierunku. :homer:

suckinsyn

2010-02-12, 10:03
hearnoyaoi napisał/a:

Co za fail... że też są jeszcze tacy zacofańce jak ty, którzy myślą, że homoseksualizm jest chorobą... boże to już tak oklepany temat, że ludzie powinni wreszcie zrozumieć, że nie są profesorami, habilitowanymi doktorami, tak jak byli lekarze, którzy uznali, że to nie choroba


Jak dla mnie gej i pedofil różni się wyłącznie preferencją co do aktów seksualnych.
Nie chce mi się nad tym dłużej rozwodzić,ale obydwie grupy są równie popie**olone.
Cytat:

Ma znaczenie. Odstępstwa od normy powinny być tępione.
Dziś legalizacja homo jutro pedo...


A po jutrze czipy w dupie. :-)

hearnoyaoi napisał/a:

Ah, doprawdy, ludzie, którzy widzą wszystko w prostoliniowym kierunku. To troszkę... przykre. No, ale nie da się nikogo przekonać, już się nie raz próbowało, ale "geniusze" wiedzą lepiej. Cóż, nieważne, porównywanie homoseksualizmu z pedofilią, jest po prostu wynikiem braku jakiegokolwiek doświadczenia życiowego, albo po prostu braku wykształcenia, w odpowiednim kierunku.


Hiehiehie, widzę,że strasznie obruszyła Cię krytyka Twojej seksualności.
Zważając na fakt Twojej przykrej chroby nie będę Cię obrażał, poczekam aż kitniesz na AIDS. :mrgreen:

.:...........:.

2010-02-12, 10:08
suckinsyn napisał/a:

poczekam aż kitniesz na AIDS


Dlaczego miałby niby mieć ejc?

suckinsyn

2010-02-12, 11:19
Linekk napisał/a:

Dlaczego miałby niby mieć ejc?


Nie wiesz,że każdy gej ma aids ? Tak samo jak każda kobieta to k***a.


:idea: pieniężny troll.

kolka

2010-02-12, 22:46
nie będę oryginalny jak powiem, że wszystkich to ich wyrżnąć powinni

Ivo

2010-02-13, 00:03
wszyscy k***a jesteście siebie warci. :samoboj:

DeMonica

2010-02-13, 05:17
suckinsyn napisał/a:

Tak samo jak każda kobieta to k***a




Sam jesteś k***a.

ko...........67

2010-02-13, 09:51
DeMonica napisał/a:

Sam jesteś k***a.



W każdej kobiecie...
Co do waszej dyskusji to musicie się tak nią podniecać ?
"Nabiłabym na pal, zabiłbym,Hitler..."
To śmieszne.
Nie lepiej wziąć sprawy w swoje ręce a nie pie**olić ?
W polityków się bawicie ?
:homer:

Ra...........og

2010-02-13, 18:53
aexalven napisał/a:

wojsku i nie zdobywają dla nas nowych terenow.


Do wojska nie biorą 13latków ;)

EroMedic

2010-02-14, 21:20
aexalven, wybacz że dopiero teraz... nie przywykłem do śledzenia rozwoju tematów. A co do "wielokropka" a także zasad gramatyki. Kiedy coś jest potokiem myślowym bądź np. nazwą własną nie musi być poprawne gramatycznie.

BTW: Także, dlatego nie jest zalecane uczyć się języka obcego z książek, filmów, muzyki bądź felietonów i innych różnego typu tekstów własnych.

BTW2: Swoim poprzednim postem jedynie tylko podrzuciłem myśl, iż kara śmierci może być prostym rozwiązaniem na przepełnione więzienia. Ponadto nie ma być to dla nich karą, lecz odciążeniem społeczeństwa. Karą powinno być coś co pozwoli im znienawidzić samych siebie. Coś co sprawiło by że każda postronna osoba (myślę tu o ewentualnym przyszłym sprawcy) widząc przykład, poważnie się zastanowi czy nie lepiej zgłosić się np. do psychologa.

hearnoyaoi

2010-02-17, 17:06
Ja tam skończyłem się rozwodzić, nad głupotą większości Heteryków ;p Bo to sensu nie ma żadnego. Na razie, nie ma najmniejszego powodu, żeby gejów się bać czy cokolwiek innego, bo to nie wasz interes co robią. Ale widocznie według waszej płytkości szczególnie tego Pana co ma Avek w tej białej koszulce, nawet nie chce mi się szukać Nazwy użytkownika, to wszyscy prócz was są do śmieci. To takie żałosne. Ale olać :P I tak tego nie zrozumiecie, bo nie chcecie ^^ Zabawne jest to że nie jestem gejem, i nie wiem dlaczego przyszło to do głowy komukolwiek. Nie trzeba mieć innej seksualności żeby bronić gejów i lesbijek drodzy użytkownicy. Więc, się zastanówcie zanim coś mówicie, bo wychodzicie na idiotów.

A i jeszcze jedno. Co do tego mądrali z tym Avkiem w białej koszulce. "Każda kobieta to k***a", "Każdy gej ma Aids". No i wszystko jasne. A ty jesteś nieskazitelny, bo jesteś super pełnym 100% Hetero i nie jesteś kobietą :lol: . I nie wiem od kiedy każda kobieta jest k***ą, ani tego że każdy gej ma Aids, Einsteinie. :homer:

hearnoyaoi

2010-02-17, 22:02
No tak, wreszcie jesteśmy tylko ludźmi, ale nawet ludzie nie wszystko muszą sprowadzać do seksu. Istnieją też uczucia, ale to wam chyba niezbyt znane. Wszystko tylko do jednego. Bo pedały się w dupę r*chają, a gó*** was obchodzi co robią w łóżku. Widać do czego wszystko się w waszym mniemaniu sprowadza. :homer:

Arni.

2010-02-17, 22:21
Cytat:

No tak, wreszcie jesteśmy tylko ludźmi, ale nawet ludzie nie wszystko muszą sprowadzać do seksu. Istnieją też uczucia, ale to wam chyba niezbyt znane. Wszystko tylko do jednego. Bo pedały się w dupę r*chają, a gó*** was obchodzi co robią w łóżku. Widać do czego wszystko się w waszym mniemaniu sprowadza. :homer:




A czego oczekujesz że nagle będziemy mili i tolerancyjni dla pok***ieńców, którzy zmarnowali nie jedno życie dzieciakom?
Apropo pedałów jedno słowo :adopcja



nie dziękuje postoje

blachapl

2010-03-27, 03:53
Zacznijmy od tego, że tutaj większość ma po 15lat. Teksty typu "Nabić ich na pal...", to sobie można w dupę wsadzić i postękać.
Chcecie coś zrobić? Odpowiedz jest prosta, siekiery, noże, jak ktoś ma pistolet to też się nada. Zrobić jedyną wycieczkę po Polsce, którą zapamiętacie do końca życia i która z pewnością znajdzie się na pierwszej stronie gazet(chodzi o relacje z niej) :!: :lol:
Pozdrawiam.


Kamil.