18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie sąd cie skaże, pedofilu.

Blake Carrington • 2010-02-10, 19:33
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"







Scorpio_SIC

2010-02-11, 11:15
kara śmierci i ch*j !

dla wszystkich z tego filmu!

sethia

2010-02-11, 11:42
Czy ktokolwiek z Was ma dzieci? pie**olić takiego złodzieja, jak mi ukradnie samochód to niech idzie za to siedzieć, ale taki pedofil jakby tylko spojrzał na moją córkę to osbiście nabiłabym go na pal...

Grappa

2010-02-11, 11:46
Dla mnie to troche śmieszne. Myśle że robią to też dlatego że nikogo innego nie mają do "obrobienia" w więzieniu i wyznaczyli sobie pedofili jako ofiary. Oczywiście, mają do tego racje bo wiadomo żę tkaich trzeba tępić, ale już przesadzają jak ich nie nawidzą ;)

.:...........:.

2010-02-11, 12:32
aexalven napisał/a:

No matko boska, ten temat to wylęgarnia dysmuskowcuff i pozerów...


W większość drażliwych tematów tak jest, a to bardzo przykre i denerwujące.

suckinsyn

2010-02-11, 12:39
Linekk napisał/a:

W większość drażliwych tematów tak jest, a to bardzo przykre i denerwujące.


To tylko świadczy o tym, że spory procent internautów pozamieniało się na rozumy z termitami.

radziu88

2010-02-11, 14:11
Za Hitlera nie bylo pedofilii, narkomanii, ani innych dewiacji, wszystkie konczyly sie w komorze i nie propaguje tu faszyzmu , tylko podsuwam sposob walki z tymi wykolejencami, zgwalcic i zamordowac trzy miesieczne dziecko, na pal z takim sk***ielem!!!

Scarlet

2010-02-11, 15:00
no to już niech się pojawi, jak w każdym temacie o pedofilii:

lisass

2010-02-11, 16:43
j***ć pedofiliiiii

Chezi

2010-02-11, 16:49
konio167 napisał/a:

Wy na serio jesteście tak kurewsko tępi by nie wiedzieć co to ironia ?



Nie ma emotek, nie ma ironii :)

lisass

2010-02-11, 16:51
j***ć tych j***nych pedofili!!!! tacy nie powinni sie wogule rodzic

Sebun

2010-02-11, 18:20
lisass napisał/a:

tacy nie powinni sie wogule rodzic


14 latkowie podający jako wiek 31 też nie

PS k***a postawiłem przypadkiem piwo pod tym anty-ironicznym postem :roll:

hearnoyaoi

2010-02-11, 20:36
suckinsyn napisał/a:


Wszelakie dewiacje są chorobami - bądź pochodnymi mutacji genu.
Z tym,że bezinwazyjnie nie wyleczysz tej choroby. Podobnie jak homoseksualizmu. :->



Co za fail... że też są jeszcze tacy zacofańce jak ty, którzy myślą, że homoseksualizm jest chorobą... boże to już tak oklepany temat, że ludzie powinni wreszcie zrozumieć, że nie są profesorami, habilitowanymi doktorami, tak jak byli lekarze, którzy uznali, że to nie choroba :homer:

hearnoyaoi

2010-02-11, 20:45
aexalven napisał/a:



I zarejestrowałes się tylko po to by nam to powiedzieć? Jesteś homo?



To raczej nie ma znaczenia. Tu chodzi o fakt. A właśnie to nim jest, a niektórzy wolą wiedzieć swoje, co jest dość.. hmm nie umiem znaleźć słowa, ignorancja? Woli się zostać przy własnym zdaniu, chociaż inni wiedzą to lepiej i to udowodnili. To strasznie demotywujące.

banan322

2010-02-11, 21:07
Dobrze takich to tylko za jaja powiesić ;] albo wsadzić nóż w dupę i pokręcić pare razy ;]

"Oni pedofili nie uwarzają za człowieka że to jest świnia że taki"

A Kur** kim jesteście?? Zwierzęta sie nawet nie gwałcą !! Bo partnerka musi sie zgodzić ... Bóg was osądzi na górze a my was tam wyślemy :)

Arni.

2010-02-11, 23:43
hearnoyaoi napisał/a:

To raczej nie ma znaczenia. Tu chodzi o fakt. A właśnie to nim jest, a niektórzy wolą wiedzieć swoje, co jest dość.. hmm nie umiem znaleźć słowa, ignorancja? Woli się zostać przy własnym zdaniu, chociaż inni wiedzą to lepiej i to udowodnili. To strasznie demotywujące.


Ma znaczenie. Odstępstwa od normy powinny być tępione.
Dziś legalizacja homo jutro pedo...
:hitler: