18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie sąd cie skaże, pedofilu.

Blake Carrington • 2010-02-10, 19:33
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"







lucyperek24

2010-02-11, 00:56
Wuju Hitlerze czasem tęsknię za Tobą... umiałeś zrobić porządek, choć zamiast za Żydów trzeba było się wziąć za pedofili :)

Hans Olo

2010-02-11, 01:04
Cóż, smutne jest nie to, że ci ludzie cierpią (bo zasłużenie cierpią), smutne jest to, że cierpienie zadają im inne najgorsze męty, które codziennie powinny dostawać pałowanie przed i po posiłku zamiast jeszcze cywilizowanych ludzi zgrywać.

Arni.

2010-02-11, 02:19
Jestem dumny że w Polsce panuje jednak sprawiedliwość i te ścierwa mają miło spędzone wakacje od świata zewnętrznego.

Cytat:


Cóż, smutne jest nie to, że ci ludzie cierpią (bo zasłużenie cierpią), smutne jest to, że cierpienie zadają im inne najgorsze męty, które codziennie powinny dostawać pałowanie przed i po posiłku zamiast jeszcze cywilizowanych ludzi zgrywać.



zapominasz kto w kiciu jest najgorszą mętą





btw link do tłumaczeń grypsu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: największy fejk na sad. gratsy

ellyson

2010-02-11, 02:43
fr00st napisał/a:

dla mnie k***a wszyscy z tego filmu do gówna i ręce mi opadają jak słyszę, że jedno gówno mówi, że się powinno się inne gówna zabijać za to co zrobili, a sam k***a kradł gwałcił albo zabijał...



Taa gówno gównem tylko szkoda ze dzisiaj w polsce to wiekszosc ludzi za kredyty siedzi ...

dwakilo

2010-02-11, 02:48
Kto nie ryzykuje, w Rawiczu nie siedzi :-)

~akUkU~

2010-02-11, 04:17
"On molestował dzieci i to on je zabijał
Dziś niema czapy nawet dla takiego sk***ysyna
Złodzieje i bandyci zamknięci za murami
Naprawią błędy sądu choć nie są sędziami

Matki martwych dzieci płacą podatki na utrzymanie
Morderców swych dzieciaków karmią w kryminale
Czy to nie jest chore? Czy to nie jest syf?
W samym centrum miasta powiesić wszystkich ich

On dzisiaj się żali że recydywiści
Tną mu ryj mojkami gdy klawisz nie widzi
Że je na kiblu i robi za cwe*a
Ale za co siedzi tego nie pamięta


Płacze że jest bezradny wobec więziennej agresji
A jak się miały przed nim bronić niewinne dzieci?
On jest zboczeńcem, bestią z placu zabaw
2 metry sznura, każdy się z tym zgadza "



The Gits

kicek016

2010-02-11, 05:26
suckinsyn napisał/a:

Czym więcej takich filmów i spraw związanych z pedofilią tym bardziej społeczeństwo przeświadczone jest w fakcie i wszędzie widzi pedofilów. Nikogo nie mam zamiaru bronić,ale .. na porządku dziennym nie mówi się o innych sprawach - pedofilia to temat popularny jak jasna cholera.

Już jest jeden przykład wypiętnowania rzekomego pedofila - w Strzegomiu. Zakładam,że chłopak się powiesił głównie z powodu presji lokalnego zaszczucia - choć co dziwnego w seksie 14 latki z 19 latkiem ? Prawnie to pedofilia, a racjonalnie to nic karygodnego. To zwyczajna głupota,ale nie przestępstwo.
Rzygam już tymi pedofilami i nagłaśnianiem złapanych dziecojebców - mały odsetek jest ludzi, którzy w rzeczywistości gwałcą małolaty,a zamyka się już nawet tych, którzy przypadkowo trafiają na takie treści. Wchodząc na samego 4chana z miejsca stajesz sie pedofilem,bo jest duze prawdopodobieństwo,ze trafisz ja jakies lolitki.
Małolaty same prowokują takich zachowania - wystarczy,ze przypadkiem trafi na kogos z brakiem zasobow moralnych we lbie.

Boje sie miec dzieciaka,bo sasiadka oskarzy mnie o gwalt jak golego wypuszcze go na balkon - toz to dewiacja.



ogolnie to sie zgadzam z tym wszystkim ale nie ma czegosc takiego jak prawna pedofilia (prawo podaje tylko przedzial wiekowy od jakiego osoba postrzegana jest jako nieletnia) pedolfilia jest okreslona medycznie (ew psychologicznie, jak zwal tak zwal) jako pociag seksualny do dzieci przed okresem dojrzewania, ta twoja 14letnia pinda nie mogla byc juz ofiara pedofila bo nie byla dzieckiem (ch*j z mentalnoscia, przez pedofilie rozumie sie tylko fizycznosc), podobnie z polanskim bylo, wielki mi pedofil, gwalciciel co najwyzej jesli ja zmusil

Panek898

2010-02-11, 07:33
złodziej to albo kradnie bo nie ma co do gara włożyć albo bo nie ma za co sie napić, a pedofil? to coś jest chore psychicznie i powinni taki katować jak najdłużej

złodziej kradnie bo albo nie ma co do gara wlozyc albo bo nie ma za co wypic, a pedofil?? do kata z nimi

ko...........67

2010-02-11, 07:50
Panek898 napisał/a:

złodziej to albo kradnie bo nie ma co do gara włożyć



Biedni biedni złodzieje :( chlip
Kto się dołącza dla całusa dla złodzieji ? :*************

Przecież nie ma pracy w naszym państwie :homer:

docent77

2010-02-11, 08:14
najwięcej dyskutują Ci którzy zapewne nie mają jeszcze potomstwa...

Pedofile to zwyrodnialcy, śmieci którzy nie zasługują na chodzenie po ziemi. Subkultura więzienna też nie chce być z nimi identyfikowana i wcale się im nie dziwie.

Ciekaw jestem jak taki obrońca jeden z drugim zobaczył by w parku pedo łapiącego dzieciaki "na cukierki"... zwrócił byś mu uwagę że źle postępuje, czy raczej go przekopał?

aż szkoda pisać o tym gównie...

wbrian

2010-02-11, 08:51
Ja dodam coś od siebie bo widzę, że temat ciekawy:D

1. Ja pie**ole - co niektórzy wypisują takie głupoty że ..
2. Filmik jest o pedofilach - z jednej strony powinni ich karać i kastrować - jak nie umieją ku*asa używać to niech go nie używają wcale. Z drugiej strony
docent77 napisał/a:


Ciekaw jestem jak taki obrońca jeden z drugim zobaczył by w parku pedo łapiącego dzieciaki "na cukierki"... zwrócił byś mu uwagę że źle postępuje, czy raczej go przekopał?


z pewnością będąc rodzicem nie pozwoliłbym, żeby ktoś porwał i wykorzystał moje dziecko, ale jeśli jakiś facet dałby dzieciakowi cukierka to nie skopałbym go - no k***a nie wszyscy są pedofilami a to RODZIC broni dziecka do jakiegoś wieku (gdy dziecko jest bezbronne całkowicie). Nie róbcie ze wszystkich facetów zboczeńców tylko dlatego, że mają penisa...
3. Film jest z 1998 a oni już wtedy mieli warunki że o ja pie**ole. Narzekają, że muszą jeść siedząc na desce klozetowej - no k***a wielu ludzi na wolności nie ma deski klozetowej lub nie ma co jeść. Do tego spacerniak - ogródek, ławeczki, chodniczek. Żeby się nie nudziło gazetka + oglądanie TV (fragment o zboku, który opisywał cycki kobiety - jeśli dobrze pamiętam:P). Jeśli kiedyś nie będę miał dachu nad głową zabije kogoś a potem będę dostawał ciepłe żarcie, gazetkę etc.
Jako, że materiał jest z 98 a mamy 10 to zakładam, że w czasie niespełna 12 lat (może nawet spełna:D) zmieniło się dużo na korzyść więziennictwa.

I nie pisać, że brak wolności to najgorsze co może być - najgorsze jest zamarznąć jak pies. Lepiej już zabić kogoś i żyć za pieniądze ludzi - po co się męczyć i oddawać połowę zarobionych pieniędzy na podatki i inne składki - i tak w potrzebie powiedzą ci FUCK OFF nie ma dla Ciebie kasy - a więzień nie płacąc składek ma full opcje - jak na człowieka, który odbywa karę...


P.S. Przepraszam za styl ale trochę się 'zdenerwowałem' :D

Krzysztof_Jarzyna

2010-02-11, 08:51
W wiezieniu powinno sie siedziec za kradzieze, rozboje, oszustwa itp. Natomiast za morderstwo, gwalt, pedofilie kara smierci. Pozdrawiam

kris006

2010-02-11, 09:59
Michael Scofield!

repsol79

2010-02-11, 10:59
suckinsyn napisał/a:


argumentacji brak, podkulasz ogonek i sp***alasz.


:idzwch*j:




Z idiotą nie polemizuje - najpierw sprowadzisz mnie do swojego poziomu, a później pobijesz doświadczeniem...
i kontroluj bajerke, bo kolegami nie jestesmy.

minkabletka

2010-02-11, 11:12
:idzwch*j: Tylko to mi przychodzi do głowy żeby to skomentować....Dobrze że w więzieniu dają im łomot, takich skórwieli to powinno sie wieszać. Klawisze tylko przekazują dla więźniów że siedzi za pedofilie i chłop ma przej***ne, a teraz sie żali że go tak gnoją!
mnie dziwi jedno, że po wyjściu z więzienia to niektórzy dalej to robią.

Powinni oni wszyscy :samoboj: