18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie sąd cie skaże, pedofilu.

Blake Carrington • 2010-02-10, 19:33
Dokument przedstawiający stosunek społeczności więziennej do osób odsiadujących wyrok za pedofilię.

"Postępują jak bestie więc tak muszą być traktowani"







Frostbourn

2010-02-10, 23:04
Na poczatku to myslalem ze to k***a kabaret Lowcy.B

suckinsyn

2010-02-10, 23:14
Nostry napisał/a:

Ten materiał pokazuje jasno, że dla pedofilów powinny być izolowane zakłady karne, gdzie nie mieliby styczności z innymi więźniami.


Na dzień dzisiejszy tak jest w Polskich więzieniach.
Ten film jest trochę przekolorowany. Żaden jawny pedofil nie siedzi w celi mnogiej. Takie ewenementy skończyły się już za komuny.

Mu...........ny

2010-02-10, 23:29
Pan Nasz Zbawiciel Jezus ''Raptor" Chrystus, który dla ludu umęczonego zszedł z krzyża odkupienia by mordować heretyków i pogan, rzekł "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Więc się od pedoni odpie**olcie, ahoj!

sveq

2010-02-10, 23:32
Nostry napisał/a:

Co też niektórzy wypisują to aż się włos na głowie jeży. Od decydowania jaka kara się komu należy póki co jest sąd.
Ten materiał pokazuje jasno, że dla pedofilów powinny być izolowane zakłady karne, gdzie nie mieliby styczności z innymi więźniami.
Teoretycznie teraz każdy z nich po wyjściu mógłby dochodzić odszkodowania za krzywdy doznane od współwięźniów, z czego większość z pewnością bez trudu udowodniłaby zasadność swoich roszczeń. Nietrudno zgadnąć, że odszkodowania byłyby wypłacane przez Skarb Państwa- a więc z naszych podatków.
Jak byście się zatem czuli wiedząc, że płacicie nie tylko na utrzymanie pedofila, ale także dokładacie się do jego uposażenia?



Myśle, że taki pedofil, jeżeli przeżyje już to więzienie i wyjdzie na wolność, to tak mu dadzą popalić za czasu jego kadencji w więzieniu, że nawet nie będzie miał ochoty pomyśleć o dzieciach.
Film oglądałem już jakiś czas t emu i tam jest takie pedofil co wykradł z wózeczka kilku miesięczne dziecko i je zgwałcił (i chyba zabił). I jeszcze pie**oli jaki to on jest biedny w tym więzieniu i go źle traktują :samoboj:

*mulagatany
Jebnij się w łeb i zastanów się co ty pie**olisz za głupoty...

shade1988

2010-02-10, 23:34
@suckinsyn

Nienawisc jest zla, masz racje, wszyscy tam to same skur.wysyny ok ale mowimy tutaj o dzieciach czlowieku, 4,5, 6 latkach, malutkich niewinnych dziewczynkach, takich ludzi powinni tam ciac i obsypywac ich sola, dymac w dupsko tak zeby nigdy juz nie mogli na nim usiasc. Gdyby takie cos spotkalo moje malenstwo to jakbym tylko znalazl tego kto to zrobil to daje Ci slowo, ze katowalbym go tak dlugo jak to tylko mozliwe zanim by zdechl, nie ma litosci dla takich ludzi... Pozdrwaiam

borisklinga

2010-02-10, 23:35
rzal i bul, jesli o mnie chodzi to KULA w tyl glowy dla wszystkich z tego filmu, najpier niech sie soba zajma, a pozniej mozna wytykac wady innym, zlodzieje j***ne

suckinsyn

2010-02-10, 23:48
shade1988 napisał/a:

Gdyby takie cos spotkalo moje malenstwo to jakbym tylko znalazl tego kto to zrobil to daje Ci slowo, ze katowalbym go tak dlugo jak to tylko mozliwe zanim by zdechl, nie ma litosci dla takich ludzi.


Czemu jeszcze o Tobie nie słyszeliśmy bohaterze ? ;-)

sveq

2010-02-11, 00:03
Weź chłopku przestań pie**olić farmazony.
Gdyby tak się stało to pewnie byśmy usłyszeli, uwież mi, że tak mogło by być. Nie na 100% ale jednak.

szynex

2010-02-11, 00:05
Większość osób wypowiadających się chyba nie ma tutaj dzieci skoro traktujecie złodzieja tak jak pedofila. Wyobraźcie sobie jednak że macie dzieci .....

Jaka jest wasza reakcja po usłyszeniu że zgwałcono i zabito wasze roczne dziecko ? Jestem przekonany że nie pomyślelibyście "uff, dobrze, że tak się stało, mógł nam ukraść telewizor". Pierwsza myśl po takim czynie to "zabić sk***iela".

Szkoda tylko, że czasem w więzieniach siedzą ludzie, którzy widzą odpowiednie wartości, a na forum mamy osoby, które twierdzą że pedofilia to nic złego ...

Mu...........ny

2010-02-11, 00:08
Ekhm, Panie Sveq.

Chciałem dość ironicznie zauważyć, że ludzie, którzy we własnym mniemaniu są świetni, zajebiści, są archetypami cnót wszelakich to zwykłe k***y, złodzieje, porywacze, zabójcy, gwałciciele niczym nie różniący się od pedofilów, choć usilnie próbują się ''odseparować'' od tej ''grupy''. Mówią jacy to pedoni źli, choć sami różnią się od nich tylko paragrafem.

"Idź do diabla - mówią ludzie pełni cnót.
Ludzie pełni cnót."

A co do sk***iela, czy jak mu tam, to w jednym ma rację - tworzenie społecznej, masowej psychozy. Pod przykrywką walki z hazardem i pedofilią, ogranicza się nasze prawa i wchodzi buciorami w życie. No ale popie**olone społeczeństwo nie dostrzega dalej niż kawałek kiełbasy, więc i odpowiedniej reakcji nie ma co oczekiwać.

Dobrej nocy, ahoj!

CJ

2010-02-11, 00:12
piwo za don corleone w czerwonym garniaku xD

szynex

2010-02-11, 00:17
aexalven napisał/a:

Wielcy kurde pałający nienawiscią do pedofili, bo tak teraz modnie jest ?



Nie, wszyscy powinni się cieszyć i ustawiać w kolejce, żeby im jeszcze zrobić laskę. Ogarnij się człowieku - jak może być moda na nienawiść do pedofila ? To że nie toleruję pedofilów, to jest światopogląd i mów co chcesz ale takie zachowania są i będą zawsze tępione ...

Ra...........og

2010-02-11, 00:19
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Tak dla przypomnienia ;-)

szynex

2010-02-11, 00:33
Akurat ostatnio nie miałem dopływu takich informacji ;) wcześniej materiał o pedofilii obejrzałem jakieś pół roku temu - nic później. Zacytuję tu Piłsudskiego - "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Więc do zobaczenia w piekle ;)

Scarlet

2010-02-11, 00:53
a ja się tam cieszę, że skoro polskie sądy nie potrafią skazać pedofilów odpowiednio surowym wyrokiem ani wysłać ich na jakiekolwiek chociaż próby terapii, to chociaż chłopaki pod celą dopełniają sprawiedliwości. amen