18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa...........or

2017-08-18, 20:00
Połamałbym mu te skrzypce na tym pustym łbie i tyle. To żaden koncert, tylko rympolą do kotleta w knajpie i zdziwieni, że panuje luźna atmosfera.

WeedLover

2017-08-18, 20:24
Podejście na poziomie - z humorem, lekko, z kulturą, ale wymownie. Nie to, co ten ćwok z telefonem.

dr_dex

2017-08-18, 22:22
MajkelSrajkel napisał/a:

Połamałbym mu te skrzypce na tym pustym łbie i tyle



ch*ja bys zrobil a tak w ogole to ....


Lobo24

2017-08-18, 22:52
Ja to chyba jeszcze w "Śmiechu Warte" oglądałem. Tam się przysyłało filmy na kasetach VHS. Wiecie, psia krew co to VHS?

Ja...........ro

2017-08-18, 23:05
Jak zauważył user z pierwszego komentarza - nie jest to koncert tylko zwykłe żebrające grajki. Oczywiście leży jakaś szmata na datki. Nie, żebym miał coś do ulicznych grajków ale ci chyba rekompensuja sobie to, że nie dostali sie do filharmonii i srają wyżej niż dupe mają. Kulture zachował ten facet z telefonem że faktycznie mu nie wyj***ł.

bastolinii

2017-08-18, 23:09
Komuś neta podłączyli .BRAWO!

cinekas

2017-08-19, 01:41
"Opublikowany 1 kwi 2007" ktoś wstawi złotą łopatę?

St...........on

2017-08-19, 11:17
MajkelSrajkel napisał/a:

Połamałbym mu te skrzypce na tym pustym łbie i tyle. To żaden koncert, tylko rympolą do kotleta w knajpie i zdziwieni, że panuje luźna atmosfera.



Bo widzisz chłopcze, kulturalni ludzie odchodzą w ustronne miejsce aby porozmawiać przez telefon, aby oni nie przeszkadzali i im nie przeszkadzano, a j***nE SEBIXY bedą pie**olić smuty przez swojego srajfona przy wszystkich, drąc parcha przy tym i uciszać innych bo : łun ma telefon od łojca, że trza pole łorać. Ale czego się sopdziewać od Sebixa z Wyp*zdowa Trzeciego....