18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pomogły suplementy...

Camel_06 • 2020-10-06, 11:25
...sięgnij po sakramenty.

Już nie ryż i kreatyna - tylko Bóg i Dobra Nowina zrobią z ciebie sk***ysyna. :ok:



Fot. Katowice dziś

Bezczelnie zaj***ne z fejsbunia :ukrzyzowany:

hejcior

2020-10-06, 11:31
Hahaha k***a, "nim corona cie nawiedzi, idź do spowiedzi". Żeby ich jasny szlag trafił :D

ho...........zo

2020-10-06, 12:08
Proponuję zmianę nazwy miasta na Katolice.

hfbnmiuytp

2020-10-06, 12:14
Ahh skowyt. Banery r*chaj się gdzie chcesz, dziś chłopcem jutro dziewczynką możesz być, są spoko. Ale baner o Bogu i Dobrej Nowinie aj waj to niepotrzebna.

Tranquillum

2020-10-06, 12:26
I ciekawe, że nikt się nie przypie**oli o ogłaszanie nieprawdy i wprowadzanie w błąd setek tysięcy ludzi.. A jak Janusz napomknie coś, że korona śmierdzi przekrętem na 100mld km, to zaraz pełno hejtu, bo nie jest lekarzem..

Kościoły - i to nie od dziś wiadomo - to organizacje, które zarabiają na wierze innych.. Już dawno nie mają nic wspolnego z tym, z czym je kojarzymy, czyli z bogiem i innymi tymi głupotami..

Prof._Kot_Budd

2020-10-06, 12:26
hfbnmiuytp napisał/a:

Ahh skowyt. Banery r*chaj się gdzie chcesz, dziś chłopcem jutro dziewczynką możesz być, są spoko. Ale baner o Bogu i Dobrej Nowinie aj waj to niepotrzebna.



Hehe.
Wk***ia brak umiejętności samodzielnej oceny sytuacji przez ludzi, z drugiej strony nie ma co się dziwić - tresowani przez mośków i degeneratów od dziesięcioleci to szczekają psy Pawłowa.

Payan

2020-10-06, 12:34
Kasy na tacy było za mało w ostatnich miesiącach to trzeba jakoś ściągnąć "wiernych".

0_rafiks_0

2020-10-06, 12:37
Camel_06 napisał/a:

Już nie ryż i kreatyna - tylko Bóg i Dobra Nowina zrobią z ciebie sk***ysyna.



No to miszczu blysnales! Z tak niesmowitym intelektem mozesz zdobyc wszystko. Moze nawet kiedys zrozumiesz, ze twoje IQ 60 to nie jest najlepszy wynik :D

wg Wiki: "Debilizm - IQ w skali Wechslera: 55–69"

Mercurio

2020-10-06, 13:23
Najgorsze jest to, że niektórzy ludzie w to uwierzą.

andrzejrobert75

2020-10-06, 13:26
Mercurio napisał/a:

Najgorsze jest to, że niektórzy ludzie w to uwierzą.



Wiera czyni cuda.

Camel_06

2020-10-06, 13:40
0_rafiks_0 napisał/a:

No to miszczu blysnales! Z tak niesmowitym intelektem mozesz zdobyc wszystko. Moze nawet kiedys zrozumiesz, ze twoje IQ 60 to nie jest najlepszy wynik
wg Wiki: "Debilizm - IQ w skali Wechslera: 55–69"



Uuuuu... we have a badass over here :D Powiem tak:

Słownik języka polskiego PWN napisał/a:

parafraza

1. «swobodna przeróbka utworu literackiego lub czyjejś wypowiedzi rozwijająca i modyfikująca treść pierwowzoru»

2. «utwór instrumentalny w formie swobodnej fantazji na tematy z innych utworów muzycznych»



A teraz oryginał. W niektórych kręgach już klasyk, chociaż niekoniecznie trafiający w moje gusta muzyczne. Jakkolwiek hasło chwytliwe:



Sparafrazowałem stary tekst, a Ty się przyj***łeś :roll:

Świeży na sadolu jesteś, popkultury nie znasz bo jeszcze PRL pamiętasz, a starych userów się czepiasz :roll:

Podsumowując:
:idzwch*j:
:ok:

Noside

2020-10-06, 13:46
Covid, grypa, przeziębienie?
Weź ostatnie namaszczenie!

Drodzy prywatni lekarze w zapaskach?
Ksiądz proboszcz weźmie "co łaska"!

Gdy masz czoło rozpalone,
kup relikwie poświęcone!

Chcesz z covidem wygrać w bitwie?
Skup swe serce na modlitwie!

Wszelkie prawa zastrzeżone, Noside, Sadistic.pl, 2020
Jak któryś klecha to gdzieś powiesi, to naliczam minimum 10x "co łaska" wg taryfikatora Kurii do której niby to należę.

Zjebany_Ryj

2020-10-06, 14:43
Wolę k***a suplementy
i pie**olę sakramenty

Wszelkie prawa zastrzeżone, Noside, Sadistic.pl, 2020

0_rafiks_0

2020-10-06, 14:47
Camel_06 napisał/a:

Uuuuu... we have a badass over here Powiem tak:

A teraz oryginał. W niektórych kręgach już klasyk, chociaż niekoniecznie trafiający w moje gusta muzyczne. Jakkolwiek hasło chwytliwe:
Sparafrazowałem stary tekst, a Ty się przyj***łeś
Świeży na sadolu jesteś, popkultury nie znasz bo jeszcze PRL pamiętasz, a starych userów się czepiasz
Podsumowując:



No i nie zrozumiales :D

Zawsze sie przypie**alam jak widze gowno na sadolu.
Dzis padlo na Ciebie, bo to slabe bylo. Bardzo. :D

nujorker

2020-10-06, 14:58
Napisałbym swoje zdanie ale za gówniarza wpojono mi, że nie wolno śmiać się z chorych ludzi...