18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pomogły suplementy...

Camel_06 • 2020-10-06, 11:25
...sięgnij po sakramenty.

Już nie ryż i kreatyna - tylko Bóg i Dobra Nowina zrobią z ciebie sk***ysyna. :ok:



Fot. Katowice dziś

Bezczelnie zaj***ne z fejsbunia :ukrzyzowany:

Camel_06

2020-10-06, 15:04
0_rafiks_0 napisał/a:

No i nie zrozumiales
Zawsze sie przypie**alam jak widze gowno na sadolu.
Dzis padlo na Ciebie, bo to slabe bylo. Bardzo.



Kwestia gustu.

Kolega widzę dba o poziom kontentu na stronie:



Wrzuć coś sam a nie malkontencisz, Januszu :roll:

bungman

2020-10-06, 15:15
pie**ol covida, pie**ol grype.

zdrowy będziesz gdy wyliżesz lasce cipe.

JaTylkonaChwile

2020-10-06, 15:18
pomodlenie sie napewno da wiecej niz zalozenie kaganca na ryj. Koniec kropka.

Elektro-Mech

2020-10-06, 15:38
a nie mogliby tak po prostu wywiesić transparentu z napisem "Serdecznie zapraszamy do nas na mszę" i tyle, nic więcej. To nie, trzeba pie**olić, dzielić, straszyć.

0_rafiks_0

2020-10-06, 15:48
Camel_06 napisał/a:

Kwestia gustu.
Kolega widzę dba o poziom kontentu na stronie:
Wrzuć coś sam a nie malkontencisz, Januszu



Tak, tak...przypie**ol sie jeszcze do mojej matki, ojca, braku zdjecia w profilu itp.

Wrzuciles gowno z cwiercinteligentnym tekstem, to teraz przyjmij krytyke na klate a nie bronisz sie jak c**a.
Miej godnosc! :D

Camel_06

2020-10-06, 16:04
0_rafiks_0 napisał/a:

Tak, tak...przypie**ol sie jeszcze do mojej matki, ojca, braku zdjecia w profilu itp.
Wrzuciles gowno z cwiercinteligentnym tekstem, to teraz przyjmij krytyke na klate a nie bronisz sie jak c**a.
Miej godnosc!



Ależ mnie głęboko zwisa Twoje zdanie i Twoja krytyka, bo jesteś biegunowo daleki od bycia dla mnie jakimkolwiek autorytetem :roll: Tak samo jak średnio mnie zajmuje Twoja matka, ojciec i brak zdjęcia w profilu.

Ale raz na jakiś czas mogę poświęcić chwilę na wymianę kąśliwych uwag z jakimś dzbanem który się do mnie przyjebie w necie. Jak sam napisałeś:
0_rafiks_0 napisał/a:

Dzis padlo na Ciebie, bo to slabe bylo. Bardzo. :D



Nie bierz do siebie :roll: Pluj sobie jadem dalej.



:ok:

0_rafiks_0

2020-10-06, 16:21
Camel_06 napisał/a:

Ależ mnie głęboko zwisa Twoje zdanie i Twoja krytyka, bo jesteś biegunowo daleki od bycia dla mnie jakimkolwiek autorytetem Tak samo jak średnio mnie zajmuje Twoja matka, ojciec i brak zdjęcia w profilu.
Ale raz na jakiś czas mogę poświęcić chwilę na wymianę kąśliwych uwag z jakimś dzbanem który się do mnie przyjebie w necie. Jak sam napisałeś:
Nie bierz do siebie Pluj sobie jadem dalej.



Nawet nie czytam, bo na pewno w Twoim tekscie nic sie nie sklada w logiczny ciag.
Skoro nie zrozumiales za pierwsyzm razem, to zrobie copy paste z Wiki:
"IQ w skali Wechslera: 55–69. ....Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych."

Takze.....wydaje ci sie, ze jestes spoko a jednak nie do konca :D
Ale jest szansa! Na zakupy mozesz sie wybrac ;)


Camel_06

2020-10-06, 16:24
0_rafiks_0 Czekałem aż sam się zaorasz durnym komentarzem, i się doczekałem :D Made my day. Stary a głupi. Trzymaj tak dalej, dzbanuszu.

0_rafiks_0

2020-10-06, 16:34
Camel_06 napisał/a:

Czekałem aż sam się zaorasz durnym komentarzem, i się doczekałem Made my day. Stary a głupi. Trzymaj tak dalej, dzbanuszu.



Wmowiaj sobie dalej, ze jestes "super, zajebistym, starym userem" i nastepnym razem wrzuc na sadola kotka albo pieska.
Utrzymasz swoj poziom 55–69 :D

Camel_06

2020-10-06, 17:06
0_rafiks_0 napisał/a:

Wmowiaj sobie dalej, ze jestes "super, zajebistym, starym userem" i nastepnym razem wrzuc na sadola kotka albo pieska.
Utrzymasz swoj poziom 55–69



To się zrobiło żałosne :-/ Pomaga Ci to na jakieś kompleksy czy jak?

Na tym etapie to już bardziej mnie interesuje, czy admin dojebie nam warny. Dawno nie dostałem warna :)
Czy na warna trzeba kazać dzbanowi wypie**alać, jak dawniej?

andrzejrobert75

2020-10-06, 17:33
Noside napisał/a:

Covid, grypa, przeziębienie?
Weź ostatnie namaszczenie!
Drodzy prywatni lekarze w zapaskach?
Ksiądz proboszcz weźmie "co łaska"!
Gdy masz czoło rozpalone,
kup relikwie poświęcone!
Chcesz z covidem wygrać w bitwie?
Skup swe serce na modlitwie!
Wszelkie prawa zastrzeżone, Noside, Sadistic.pl, 2020
Jak któryś klecha to gdzieś powiesi, to naliczam minimum 10x "co łaska" wg taryfikatora Kurii do której niby to należę.



A nie bukzaplac?oni tak placa,a powiedz tak po pogrzebie bliskiego,to dziala w jedna stronę,są pewnie wyjatki,

0_rafiks_0

2020-10-06, 17:38
Camel_06 napisał/a:

To się zrobiło żałosne Pomaga Ci to na jakieś kompleksy czy jak?
Na tym etapie to już bardziej mnie interesuje, czy admin dojebie nam warny. Dawno nie dostałem warna
Czy na warna trzeba kazać dzbanowi wypie**alać, jak dawniej?



Ale się spinasz chłopcze. A taki wyluzowany byłeś ;)

Dla ciebie może zrobią wyjątek i nie dadzą, mając na uwadze twój poziom intelektualny :D

Camel_06

2020-10-06, 18:19
0_rafiks_0 napisał/a:

Ale się spinasz chłopcze. A taki wyluzowany byłeś
Dla ciebie może zrobią wyjątek i nie dadzą, mając na uwadze twój poziom intelektualny



Weź Ty się jebnij w czoło, co? ;)

Wiewór

2020-10-06, 18:36
Katolik jak wysra mądrość życiowa to narody klękają.

Rozjebie

2020-10-06, 18:56
@ Camel_06
@ 0_rafiks_0
Jeden z drugim: