18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie pojechał do Berlina, bo jest czarnoskóry. "

leaf87 • 2017-06-10, 16:42


"Kierowca autobusu linii Warszawa-Berlin nie wpuścił do autobusu czarnoskórego mężczyzny na Dworcu Zachodnim - taką informację na jednym z portali społecznościowych podała socjolożka Ludwika Włodek. Na miejsce przyjechała policja.

"Wczoraj wieczorem mojego szwagra, który jest z Togo i w związku z tym jest czarnoskóry, czarnowłosy, ciemnooki i generalnie nie wygląda na miejscowego, kierowca (firma Ecolines) nie wpuścił do autobusu Warszawa - Berlin pod pretekstem, że szwagier na pewno ma nóż i jest terrorystą" – napisała na Facebooku Włodek, socjolożka i publicystka. "Oto Polska właśnie wstaje z kolan"

Dodała, że nie wstawili się za czarnoskórym mężczyzną inni pasażerowie. "A wezwana na miejsce policja stwierdziła, ze nie może nic poradzić. "Nie możemy kierowcy zmusić, żeby wziął pana na pokład". Oczywiście szwagier miał bilet i dokument tożsamości" - podkreśliła.

Wołek nie kryje oburzenia. "Oto Polska właśnie wstaje z kolan. Ja tam wolę na kolanach w takim razie" – puentuje swój wpis.

O sprawę spytaliśmy służby. Ewa Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali w nocy na Dworcu Zachodnim. Nie podała nam jednak szczegółów akcji.

Skontaktowaliśmy się z przewoźnikiem. Na infolinii poinformowano nas, żebyśmy wysłali w tej sprawie zapytaniem drogą mailową. Czekamy na odpowiedź."

UKRADNIĘTE Z TVN24.PL

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nie-pojechal-do-berlina-bo-jest-czarnoskory-nikt-mu-nie-pomogl,234165.html

KillerLaugh

2017-06-10, 19:13
Rozumiem, że przyjechała policja, ale dlaczego nie z wydziału antyterrorystycznego?

mp0011

2017-06-10, 19:54
d1abol napisał/a:

zimny browar dla kierowcy busa za postawe :D



Za k***a co? Że nie dał mu WYJECHAĆ z Polski?
Rozumiałbym w drugą stronę :/

KJP678

2017-06-10, 20:25
Co to k***a jest „socjolożka”? :shock:

Machol

2017-06-10, 20:35
Hehe, niezły "bait" TVN-u. Strzelona z dupy (być może murzyna, jest to w sumie obojętne) historyjka, plus uwiarygodnienie, że Policja interweniowała nocą na Zachodnim. A dlaczego nie zdradza szczegółów? Bo się k***a o nie pytać nie musieli, wystarczyło że pobiły się dwa chlory i już mieli interwencję :D Na Zachodnim Autobusowym żadna nowość.

mazga50

2017-06-10, 21:03
mi byłoby wstyd mieć murzyna za szwagra, bo to znaczy, że siostra pie**oli się z małpą...

Acerad

2017-06-10, 21:06
mp0011 napisał/a:



Za k***a co? Że nie dał mu WYJECHAĆ z Polski?
Rozumiałbym w drugą stronę :/


Niech zapie**ala z buta nygus. :mrgreen:

Loaloa

2017-06-10, 21:13
j***ne polactwo. Mam szczerą nadzieję, że TVN narobi smrodu temu cebularzowi i że go wyjebią z pracy. Powinien jeszcze zapłacić pasażerowi sowite odszkodowanie. A sadolowe robactwo jak zawsze trzyma poziom. Poziom dna.

sh...........ns

2017-06-10, 21:58
A ja sie dziwieże faet przyznał sie publicznie że mu sie córka puszcza z czarnym

Rafao

2017-06-10, 22:04
Postawę by pokazał, gdyby tego terroryste wywiózł z kraju.

Teohaze

2017-06-10, 22:10
Mieszkam w Berlinie i jechałem ostatnio do Warszawy autokarem pewnej polskiej lini. Kierowca zachowywał się dokładnie tak samo i obrażał ludzi którzy nie mówili po polsku i komentował wszystko...

Acerad

2017-06-10, 22:11
@Laoloa

Panu już podziękujemy, idź szerzyć swoje ojroPEJSkie pionierstwo do Szwecji/Angli/Niemiec.

Mam nadzieję, że jakiś arab wyjebie się razem z tobą w kosmos.

siwybis

2017-06-10, 22:19
@up Ssij brudnego, murzyńskiego ku*asa.

@up Sorry, nie nie było do ciebie.

CoJaTamKurwaWiem

2017-06-10, 23:16
Teohaze napisał/a:

Mieszkam w Berlinie i jechałem ostatnio do Warszawy autokarem pewnej polskiej lini. Kierowca zachowywał się dokładnie tak samo i obrażał ludzi którzy nie mówili po polsku i komentował wszystko...


Nastepnym razem pojedz sobie do Warszawy jakas niemiecka linia - bedzie drozej, ale pewnie kulturalniej.
Jak cie stac, oczywiscie.

Hvsarz

2017-06-11, 00:07
Ale tu winę ponoszą.. czarni. Tak całkiem serio. Wszelkie tego typu zachowania wynikają po prostu ze strachu, a kto go wzbudził? Przecież nie biali.

lilmuzynio

2017-06-11, 00:44
P Wolek czy jak tam temu osobnikowi zyczymy wielu przyjemnych godzin za kierownica taxi w Berlinie lub innym kalifacie.