18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie podchodzić do ogrodzenia

~LegendarnyZiom • 2015-02-05, 09:06
Nie posłuchał. :hitler:


mygyry

2015-02-05, 09:23
Poszedł kupić glany

Szulcu

2015-02-05, 11:11
Fajnie ogląda się cwaniaków, co w ułamek sekundy zmieniają się w ofiary :krejzi:

Ciasteczkowypotwor

2015-02-05, 11:17
I tak właściciel psów odpowiadałby za szkody, bo brama powinna być tak skonstruowana, żeby pies nie mógł się za nią wychylić.

Tafariel

2015-02-05, 11:29
Ciasteczkowypotwor napisał/a:

I tak właściciel psów odpowiadałby za szkody, bo brama powinna być tak skonstruowana, żeby pies nie mógł się za nią wychylić.



Tyle, że to nie pies się wychylił tylko debil włożył tam stopę :ciasteczkowy2:

PERKUN

2015-02-05, 11:50
Buuuha, ha, ha, ha... brawo pieski :brawo2:

Zacharael

2015-02-05, 12:21
Tak ciężko zauważyć, że temu psu coś sp***oliło pod tą bramę (pewnie jakaś zabawka) i nie mógł tego wydostać?! Koleś podszedł, żeby mu to podać butem, a on wtedy zaczął go wciągać. Dlatego nauczka. Trzeba mieć wyj***ne na problemy innych i iść dalej, bo dobroć nie popłaca.

Ciasteczkowypotwor

2015-02-05, 12:23
Tafariel napisał/a:



Tyle, że to nie pies się wychylił tylko debil włożył tam stopę :ciasteczkowy2:



Sprawiedliwość sprawiedliwością, sąd sądem ;)

elda1987

2015-02-05, 14:03
@zacharael - gdzie ty tam kurna widzisz jakąś zabawkę? Pies zaczął drzeć japę, jak koleś przechodził obok a ten chciał przycwaniakować i skończyło się jak widać.

chetek

2015-02-05, 14:15
Pewnie potem typ miał pretensje do właścicieli. Kamera dobra rzecz w dzisiejeszym świecie.

Prozac

2015-02-05, 16:39
Ciasteczkowypotwor jestes tak doinformowany w tej sprawie jak wojtyla o biologii i naukach scislych czyli zero!
Te psy nie zatakowaly tylko zostaly sprowokowane przez czlowieka czyli wina czlowieka a nie psa gowno wlascicielowi moga zrobic!

DreD4000

2015-02-05, 18:32
hahaha. jeszcze facet powinien wpie**ol dostać bo przez takich zjebów psy odreagowują na niewinnych ludziach.

wojtekrts4

2015-02-05, 19:16
Pamiętam jak kilka lat temu, u sąsiada gnojek około 12 lat wtedy, przełożył ptaka między sztachetkami żeby oszczać psa. Finał raczej łatwy do przewidzenia, dzieciak miał dużo farta bo piesek był mały i obgryzł mu tylko napletek. Ale pogotowie było i szwy też :idzwch*j:

padi666

2015-02-06, 00:29
@Tafariel, mnie kiedyś uj***ł w dłoń piesek nieduży jak przechodziłem chodnikiem, podskoczył i przez lukę w ogrodzeniu złapał mnie i zawisł psisyn, rozorał łapę. Jak rękę zobaczył ojciec (bo ja miałem w sumie to w dupie) to pojechaliśmy na miejsce i zażądał od właścicielki karty szczepień. Nie chciała pokazać. A teraz najlepsze, ojciec wqrwiony wezwał psy (te niebieskie) i za chwilę przyjechali. Mimo że napie**alali dzwonkiem to kobita nie wychodziła z domu. W końcu jeden nie wytrzymał i otworzył furtkę, wtedy kundel uj***ł go w nogę (pies dla psa wilkiem). Ten kolo dostał takiego wk***a, że nie dość że dostała zajebiste kolegium, koszty trzymania psa na obserwacji, pies nieszczepiony był, to jeszcze musiała mi wypłacić odszkodowanie (w sumie hajsu nie widziałem nawet bo ojciec zgarnął (żartuję, opłacało się). Tylko te j***ne zastrzyki w brzuch, ja pie**olę....