topic

Nie palimy, nie pijemy w miejscach publicznych

~TT4 • 2016-09-02, 13:39
Akcja społeczna w Moskwie. Spotkanie z głównymi bohaterami od 1:35 natomiast akcja główna od 2:45 :)

Jak dla mnie jawna napaść :)

janlew

2016-09-02, 13:59
Czerwone k***y dalej jak widzę się nie nauczyły, że własność to świętość. Nie twój browar? Tonie tykaj żydobolszewicka k***o. Szkoda że to nie Texas, odj***li by czerwoną hołotę na miejscu jak należy.

TytanowyRosomak

2016-09-02, 14:02
Sam rzuciłem palenie po 12 latach jarania i w sumie ten zakaz na przystankach jest spoko ale jak by mi taka lewacka k***a wylała piwko to pierwszy strzał za lewactwo drugi za chamstwo :) Chłopaki dzielnie się bronili ale lewacy mieli przewagę liczebną plus strzał z partyzanta.

Magiczny_Karol

2016-09-02, 14:03
Nie rozumiem, po ch*j się dopie**alać do ludzi? Siedzi sobie pije piwko, nikomu nie przeszkadza. Ale nie, gówniarze na wakacjach się nudzą, naoglądali się stopham, i odpie**ala im. Policja się nie dopie**ala, lecz dzieciaki chcące zabłysnąć w grupie tak, wiec dostali po mordach. Też bym sobie nie pozwolił by ktoś, by mi wyrwał piwo z ręki. Jakim k***a prawem? Szkoda tylko że nie pokazali twarzy, tych co zgrywali stróżów prawa

Wiewór

2016-09-02, 14:09
Jakby do mnie też podszedł klon Sashy Grey i prosił o zgaszenie szluga to bym zgasił :)

Godomogo

2016-09-02, 14:15
Te ruskie to .... poj***ne

deck123

2016-09-02, 14:22
3:06 ładnie na szczene wybral gosciu w czapeczce.

KillerLaugh

2016-09-02, 14:23
Dla jednych konsumpcja złotego trunku jest największym krajowym problemem, dla drugich receptą na pozostałe problemy.

I powstał kolejny smaczek z lewackiej logiki: piwko złe, bo demoralizuje przechodniów, ale wpie**ol w miejscu publicznym już jest spoko...

grubystefan

2016-09-02, 14:26
Demokracji to oni mają tam niewiele więcej niż w północnej korei, ale wk***ia ich że ludzie piją na ulicy :D Ja pie**ole wielcy prospołeczni aktywiści :D Niech spróbują założyć partię opozycyjną albo zorganizują jakąś demonstracje pod kremlem :D Ale nie, oni wolą iść na łatwiznę i się promować na biednych ludziach! Debile!
Edit: Ale się wydziarany pajac złożył :D Ciekawe, że nigdy na tych k***a prankach srankach, czy prospołecznych eventach nie zaczepiają ludzi +100kg :D cwaniaczki k***a

Miskowiec

2016-09-02, 14:43
Dobrze ze chlopaki kosy nie wyjeli bo z pedalka by nie bylo co zbierac

lapps

2016-09-02, 14:46
grubystefan napisał/a:

Demokracji to oni mają tam niewiele więcej niż w północnej korei, ale wk***ia ich że ludzie piją na ulicy :D Ja pie**ole wielcy prospołeczni aktywiści :D Niech spróbują założyć partię opozycyjną albo zorganizują jakąś demonstracje pod kremlem :D Ale nie, oni wolą iść na łatwiznę i się promować na biednych ludziach! Debile!
Edit: Ale się wydziarany pajac złożył :D Ciekawe, że nigdy na tych k***a prankach srankach, czy prospołecznych eventach nie zaczepiają ludzi +100kg :D cwaniaczki k***a

nie zapominaj, ze ci sami ludzie ktorzy mowia, ze tam nie ma demokracji, mowia to samo o nas...

o ukrainie przed euromajdanem tez twierdzili to samo mimo, ze amerykanscy senatorowie w amerykanskim kongresie mowili, ze wybory byly przeprowadzone wzorowo, bo to monitorowali

hellbwoi

2016-09-02, 14:55
Jacy lewacy, komuś sie już zupełnie w mózgach poj***ło, przecież oni stoją na straży bezwzględnego przestrzegania prawa. Co prawda cała akcja jest zakamuflowaną opcją trochę bogatszych sebixow z cyklu, k***a nie możemy nikogo naj***ć za darmo to najebmy go w imieniu prawa. Wiec to raczej bardzo prawilni chłopcy.

kalijanek

2016-09-02, 15:01
Dikarpio dobrze to podsumował, ludzie to dwulicowe k***y. Ja na przykład w pracy mam zakaz rozmawiania o swoich poglądach politycznych z babką z zarządu, która jest za kodem. k***a bronią niby demokracji a zabraniają mi mówić otwarcie o swoich poglądach politycznych.

dajpieniadza

2016-09-02, 15:23
Pewnie że napaść!

bocian87

2016-09-02, 15:29
kalijanek napisał/a:

Ja na przykład w pracy mam zakaz rozmawiania o swoich poglądach politycznych z babką z zarządu, która jest za kodem. k***a bronią niby demokracji a zabraniają mi mówić otwarcie o swoich poglądach politycznych.

Bo może nie chce słuchać twojego pie**olenia ? :amused: