18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie opanował ale opanował...

Halman • 2022-12-23, 08:29

farciarz czy fachowiec..?

Ogórek

2022-12-23, 10:40
Fachowiec by tak nie pojechał.

Igorek95

2022-12-23, 11:32
Mi się wydaje że p*zda z mega fartem, ale poczekajmy na opinię fachowców od dźwigów

RYHOO

2022-12-23, 11:44
troszku klamotów mu się posypało więc tym bardziej fart

Zulu-Gula

2022-12-23, 11:52
Zwykły czubek, bo tylko głupi ma zawsze szczęście.

smc

2022-12-23, 12:24
To były pilot KA-52 na emeryturze w Rossji :-D

KuKuKa

2022-12-23, 12:52
Igorek95 napisał/a:

Mi się wydaje że p*zda z mega fartem, ale poczekajmy na opinię fachowców od dźwigów



Akurat tutaj widzimy chwytak firmy Liebcher. Maszyna znana z pracy na złomowiskach, przeładunkach wagonów i portów. To kurestwo jest strasznie wywrotne, w tej maszynie czuje się każde przechylenie. Na filmiku widzimy akrobate a nie operatora. Czemu? Popełnił szereg błędów: Widzimy jak jedzie z materiałem w chwytaku roboczym na tzw. zajączku czyli szybszym biegu na rozsuniętym ramieniu bez rozstawionych łap przy podłożu w dodatku skręcając. Na nierównościach powinno się na tym jeździć zawsze z rozsuniętymi łapami bo każde przechylenie zaraz ściąga maszynę na bok i idzie się łatwo wywrócić, jeszcze mając materiał wysoko w górze. Kto na tym robił wie że ten owo mość to czysty idiota. Jak już się przechylił z materiałem w takim przypadku mógł manetką ciągnąć ten materiał po ziemi do siebie w ten sposób maszyna by się wyprostowała z przeciwwagą bez zbędnych szarpnięć, a on pociągnął manetkę do góry więc ciężar poszedł jak wahadło na przeciwwagę maszyny o mało jej nie wywracając "na plecy" . Podsumowując: Nawet maszyna dosłownie się zesrałą ze strachu w 0:16 sekundzie mając takiego "operatora" dziękuję.

IRuchableOnlySamice

2022-12-23, 17:34
A kija wywrotna liebherr jest najstabilniejszy ze wszystkich koparek przeładunkowych gdyby miał łapy na prosto z mocowaniem podpory to by się wgl nie wyłożył a co do obracania się bez podpór to można to robić ale przy małej prędkości mamy na firmie 4 takie liebherry i nawet jak się mocno przechylą to się nie położą bo opierają się mocowaniem podpory a na filmiku widać zwykłego rozjebańca i takich ludzi się na firmie eliminuje

esa

2022-12-23, 21:05
mam wrażenie ,że to jego nie pierwszy taki numer

Robertuss

2022-12-23, 22:47
Jak operator z Polski to możliwe,że fachowiec.

Gainer

2022-12-23, 23:41
KuKuKa napisał/a:

Akurat tutaj widzimy chwytak firmy Liebcher. Maszyna znana z pracy na złomowiskach, przeładunkach wagonów i portów. To kurestwo jest strasznie wywrotne, w tej maszynie czuje się każde przechylenie. Na filmiku widzimy akrobate a nie operatora. Czemu? Popełnił szereg błędów: Widzimy jak jedzie z materiałem w chwytaku roboczym na tzw. zajączku czyli szybszym biegu na rozsuniętym ramieniu bez rozstawionych łap przy podłożu w dodatku skręcając. Na nierównościach powinno się na tym jeździć zawsze z rozsuniętymi łapami bo każde przechylenie zaraz ściąga maszynę na bok i idzie się łatwo wywrócić, jeszcze mając materiał wysoko w górze. Kto na tym robił wie że ten owo mość to czysty idiota. Jak już się przechylił z materiałem w takim przypadku mógł manetką ciągnąć ten materiał po ziemi do siebie w ten sposób maszyna by się wyprostowała z przeciwwagą bez zbędnych szarpnięć, a on pociągnął manetkę do góry więc ciężar poszedł jak wahadło na przeciwwagę maszyny o mało jej nie wywracając "na plecy" . Podsumowując: Nawet maszyna dosłownie się zesrałą ze strachu w 0:16 sekundzie mając takiego "operatora" dziękuję.



Dużo się zgadza ale to że jest bardzo wywrotna? Hmm może dla swiezaka. Poza tym to nie żaden chwytak a koparka przeładunkowa. Gdzieś tam dzwony biją ale nie wiesz w którym kościele :) No ale eksperta nie należy poprawiać :) Miłego

KuKuKa

2022-12-24, 05:50
Gainer napisał/a:

Dużo się zgadza ale to że jest bardzo wywrotna? Hmm może dla swiezaka. Poza tym to nie żaden chwytak a koparka przeładunkowa. Gdzieś tam dzwony biją ale nie wiesz w którym kościele No ale eksperta nie należy poprawiać Miłego



Zgadzam się, koparka przeładunkowa zależy gdzie mieszkasz, u mnie gadają chwytak bo żem ze śląska :-D . To jakbyś jechał do nas na rowerze a wracał na kole :-D . Do kościoła nie chodzę, pozdrawiam ;-)