18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie obrażaj geja

~_Yarko_ • 2021-06-30, 13:24

Pony mógł zabić.
Dobrze, że nie trafił.

swampman

2021-06-30, 14:14
gosc bedzie mial tak przej***ne na gettcie ze pobily go pedaly.... :roll:
w sumie to bardziej za to jaki "cios" wyprowadzil :lol:

joeblacktwo

2021-06-30, 14:18
Jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie a wieś z chłopa nigdy, czarna natura zwyciężyła i atak stadny zastosowany

Henboh

2021-06-30, 14:59
Aż mi się szkoda powietrza zrobiło, tyle ciosów wyłapać :D

silesian171

2021-06-30, 15:27
Widać kto u nich w domu sprząta i gotuje.

pytolsky

2021-06-30, 16:02
Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zaj***ć gonga sapiącemu do nich murzynowi. I ja to szanuję.

A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando, żeby móc uciec, a w razie czego się bronić. Przyszło co do czego, to nie uciekli i obskoczyli wpierdziel. Mówili potem, że na ich bodajże piątkę napastników było 20. Potem okazało się, że było ich jednak... 4. I właśnie dlatego tutaj homosie nie mają siły przebicia. Bo najbardziej rozwrzeszczane jednostki są spowolnione, słabowite i kłamliwe. Najgorsze cechy polactwa objawiają się w nich jak w kalejdoskopie.

Xs...........33

2021-06-30, 17:03
pytolsky napisał/a:

Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zaj***ć gonga sapiącemu do nich murzynowi. I ja to szanuję.
A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando, żeby móc uciec, a w razie czego się bronić. Przyszło co do czego, to nie uciekli i obskoczyli wpierdziel. Mówili potem, że na ich bodajże piątkę napastników było 20. Potem okazało się, że było ich jednak... 4. I właśnie dlatego tutaj homosie nie mają siły przebicia. Bo najbardziej rozwrzeszczane jednostki są spowolnione, słabowite i kłamliwe. Najgorsze cechy polactwa objawiają się w nich jak w kalejdoskopie.




co ty za projekcje sobie tworzysz? co ty pie**olisz?

Elpolaco

2021-06-30, 17:06
Który to gej ? Bo wszyscy tacy dziwni trochę :mrgreen:

Suspens

2021-06-30, 17:10
j.w. chyba tutaj obydwie strony konlfiktu są tęczowe XD

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-30, 18:27
NiemiecWaszPan napisał/a:

j***ć murzynów.



Ty j***ny zoofilu.

AN...........or

2021-06-30, 18:32
ciekawe czy pony ma dobrze wyrobiony otwór już

_R...........s_

2021-06-30, 19:38
NiemiecWaszPan napisał/a:

j***ć murzynów.



Dziwnie to wygląda, kiedy pod filmikiem z czarnymi gejami, ktoś pisze że chciałby ich j***ć :roll:

pytolsky napisał/a:

Zagraniczne geje ćwiczą, żeby zachować tężyznę fizyczną i w razie czego zaj***ć gonga sapiącemu do nich murzynowi. I ja to szanuję.
A te nasze rodzime, polskie cioty? Założyły homokomando...



Mnie bardziej ciekawi, skąd masz takie wtyki w wewnętrzny świat gejów i gejowskiego podziemia walczącego. Posiadasz podejrzanie dużo informacji i robi się już ciepło.

Kutasiarz

2021-06-30, 20:20
Śmieszne to. I ta sterta bananów na koniec :-D