18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie nagrywaj Pan

~Angel • 2020-06-14, 17:31
Jednego Pakistańczyka mniej :lol: a drugi został ciężko ranny.



iskiera2

2020-06-14, 18:36
Takie dokumenty utwierdzają mnie w przekonaniu że w naszym pięknym kraju z gówna i kartonu nie jest jeszcze tak najgorzej.

marcino_zly

2020-06-14, 18:48
Zajebistą dziurę mu wyj***ł w pustym łbie

Barnellini

2020-06-14, 20:08
iskiera2 napisał/a:

Takie dokumenty utwierdzają mnie w przekonaniu że w naszym pięknym kraju z gówna i kartonu nie jest jeszcze tak najgorzej.



Nie wiem gdzie ty mieszkasz i jakiej jesteś narodowości ale sądząc po tym że całkiem nieźle piszesz po polsku to chyba jesteś Ukraińcem. W takim wypadku zgadzałby się ten karton i gówno.
A tak poważnie to żałosne są takie komentarze i dobitnie świadczą, o sp***oleniu umysłowym autora. Jakbyś gdzieś pojechał na trochę za granicę (nie mówię o 14 dniach w Grecji, na które raz w życiu było cię stać) to byś wiedział, że się mylisz.
Napisałbym co o tobie myślę biedny człowieczku ale za to dostaje się bana.

:idzwch*j:

iskiera2

2020-06-14, 20:38
Barnellini napisał/a:

Nie wiem gdzie ty mieszkasz i jakiej jesteś narodowości ale sądząc po tym że całkiem nieźle piszesz po polsku to chyba jesteś Ukraińcem. W takim wypadku zgadzałby się ten karton i gówno.
A tak poważnie to żałosne są takie komentarze i dobitnie świadczą, o sp***oleniu umysłowym autora. Jakbyś gdzieś pojechał na trochę za granicę (nie mówię o 14 dniach w Grecji, na które raz w życiu było cię stać) to byś wiedział, że się mylisz.
Napisałbym co o tobie myślę biedny człowieczku ale za to dostaje się bana.



nie zesraj sie

Isstred95

2020-06-14, 21:23
Barnellini napisał/a:

Nie wiem gdzie ty mieszkasz i jakiej jesteś narodowości ale sądząc po tym że całkiem nieźle piszesz po polsku to chyba jesteś Ukraińcem. W takim wypadku zgadzałby się ten karton i gówno.
A tak poważnie to żałosne są takie komentarze i dobitnie świadczą, o sp***oleniu umysłowym autora. Jakbyś gdzieś pojechał na trochę za granicę (nie mówię o 14 dniach w Grecji, na które raz w życiu było cię stać) to byś wiedział, że się mylisz.
Napisałbym co o tobie myślę biedny człowieczku ale za to dostaje się bana.



Przecież napisał że nie jest najgorzej

kwas79

2020-06-14, 22:35
Kamerzysta ze śmigłowca wypadł?

bercisko

2020-06-15, 12:27
Taka ciapacka wersja "Samych swoich" - Khargol vs Phavilak

Blueforce

2020-06-15, 21:38
Czy to SPAS 12, ta strzelba? Tak wygląda po kolbie