18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie można mieć nic przeciwko BLM...

Halman • 2020-07-19, 10:22

a jak masz to stadny wpie**ol...

Eknen

2020-07-19, 10:38
I no co się dziwić , że biali Amerykanie kiedy widzą czarnego traktują go z ograniczonym zaufaniem? Od kiedy to niechęć do ryzykowania własnym życiem nazywa się uprzedzeniem? BLM chce równości , a robią wszystko, aby potwierdzić teorię, że kultura przemocy jest wszechobecna w ich życiu .

RR...........Rs

2020-07-19, 11:09
Tłuścioszek palladyn, w głupiej czapeczce, z domowej roboty morgensternem pomylił wieki chyba.

Halman

2020-07-19, 11:14
RRRRs napisał/a:

z domowej roboty morgensternem pomylił wieki chyba.


biorąc pod uwagę sytuację w USA to myślę że sporo białych wychodząc z domu wyposaża się na wszelki wypadek w różne środki obrony koniecznej.

RR...........Rs

2020-07-19, 11:19
Halman napisał/a:

biorąc pod uwagę sytuację w USA to myślę że sporo białych wychodząc z domu wyposaża się na wszelki wypadek w różne środki obrony koniecznej.



W kraju gdzie jest 3 x więcej giwer niż mieszkańców, tłuścioch bawi się w rekonstrukcję bity pod Grunwaledem xD "dla obrony"

Halman

2020-07-19, 11:35
RRRRs napisał/a:

W kraju gdzie jest 3 x więcej giwer niż mieszkańców, tłuścioch bawi się w rekonstrukcję bity pod Grunwaledem xD "dla obrony"


różnie to z tą dostępnością broni w różnych stanach wygląda...

Zbyszek.

2020-07-19, 11:59
k***a, myślałem już że go zagryzą

Rozjebie

2020-07-19, 12:44
RRRRs napisał/a:

W kraju gdzie jest 3 x więcej giwer niż mieszkańców, tłuścioch bawi się w rekonstrukcję bity pod Grunwaledem xD "dla obrony"



Może wcześniej skończyła mu się amunicja, wiec przeszedł na bron zapasową :P

Dr0mg

2020-07-19, 14:57
po 1 to nie morgenstern tylko kiścień ale koleś go nieco źle używa gdyż to broń o mocy odśrodkowej i trzeba nim nonstop kręcić, więc po 1 uderzeniu powinien dokręcić zamach i jebnąć w potylicę małpy

Justynka99

2020-07-19, 17:24
Bicie rasistów mija się z celem. Nie przestaną być od tego rasistami - będą najwyżej zastraszonymi rasistami. Trzeba po prostu poprawiać jakość wykształcenia. Wiem, że to trudne, bo jednak niedobór inteligencji spory, ale przy odpowiednim zaangażowaniu nawet szczura się da nauczyć odpowiedniego zachowania, więc wierzę, że i z rasistą się uda.

zeus6

2020-07-19, 17:28
Release the Breivik!

Karboksylator

2020-07-19, 18:26
Justynka99 napisał/a:

Bicie rasistów mija się z celem. Nie przestaną być od tego rasistami - będą najwyżej zastraszonymi rasistami. Trzeba po prostu poprawiać jakość wykształcenia. Wiem, że to trudne, bo jednak niedobór inteligencji spory, ale przy odpowiednim zaangażowaniu nawet szczura się da nauczyć odpowiedniego zachowania, więc wierzę, że i z rasistą się uda.



no rozj***łaś mnie dokumentnie. a kto im k***a broni się uczyć?
oni nie chcą zmian, bo musieli by iść do pracy, socjal by się skończył. to dzicz. Dzika z lasu też będziesz traktowała jako zwykłą świnię?

wilkoala

2020-07-19, 19:03
Justynka99 napisał/a:

Bicie rasistów mija się z celem. Nie przestaną być od tego rasistami - będą najwyżej zastraszonymi rasistami. Trzeba po prostu poprawiać jakość wykształcenia. Wiem, że to trudne, bo jednak niedobór inteligencji spory, ale przy odpowiednim zaangażowaniu nawet szczura się da nauczyć odpowiedniego zachowania, więc wierzę, że i z rasistą się uda.



Tylko trzeba uważać kogo się uczy i czego, bo zdarzają się przypadki kiedy głupich ludzi zaczynają edukować inni głupi ludzie, głęboko i bezkrytycznie wierzący we wpojoną im ideologie i którzy są święcie przekonani że przykładowy problem istnieje, więc walczą z nim bez refleksji nad tym czy taki problem faktycznie istnieje.
Najgorsze jest to że zwykle tacy ludzie są święcie przekonani o tym że to właśnie oni są ci mądrzy i wyedukowani, a cała reszta to dzicz którą należy przekabacić lub zniszczyć.

Mazi118d

2020-07-19, 19:45
Jednak Polska to piękny kraj gdzie można sobie być patusem, madką brać 500+ na które płacą wszyscy podatnicy ale nie ma prawie murzynów, ciapatych i innego ludzkiego ścierwa.