18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie miał uprawnień, wjechał w budynek.

InnyName • 2018-10-23, 08:17
Jazda 20–letniego kierowcy o włos nie doprowadziła do prawdziwej tragedii. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w ganek zajazdu, znajdującego się tuż przy drodze K22. Kilka minut wcześniej, dokładnie w miejscu uderzenia, znajdowała się kobieta z dzieckiem.

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątek (19.10), tuż przy drodze K22, w miejscowości Łukomin. Kierujący osobowym renault jechał w kierunku Krzeszyc. Według relacji świadków, pojazd poruszał się z dużą prędkością, co potwierdza nagranie z monitoringu. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i z impetem wjechał w ganek pobliskiego zajazdu. W wyniku uderzenia, konstrukcja uległa całkowitemu zniszczeniu. Kierowca osobówki nie doznał żadnych obrażeń. W miejscu, w które wjechał znajdowała się ławka oraz stolik dla gości, a tuż obok plac zabaw dla dzieci. Na szczęście, w momencie uderzenia, wszyscy goście lokalu znajdowali się w środku. Chwilę wcześniej, na ganku znajdowała się kobieta z dzieckiem.

Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Podczas sprawdzania kierującego w policyjnym systemie, okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami, a osobówka, którą się poruszał, nie ma aktualnego ubezpieczenia. 20-latek był już wcześniej karany za jazdę bez uprawnień. On sam najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, jak ogromne zagrożenie stworzył nie tylko dla siebie ale i dla innych osób. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów drogowych, policjanci odstąpili od ukarania 20–latka mandatem karnym i skierowali sprawę do sądu.

Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu stworzenia niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poddał się dobrowolnie karze 3–letniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz grzywny w wysokości 3 tysięcy złotych. Ostateczna decyzja, co do wymiaru kary, zależeć będzie jednak od sądu.







Według tytułu wychodzi na to, że nie miał uprawnień na wjechanie w budynek 8-)

Pantilion

2018-10-23, 08:27
Ja bym mu najpierw wpie**ol spuścił, a dopiero później dzwonił na policję. Taki kretyn powinien z automatu mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wszelkiego rodzaju oraz dostać taką grzywnę żeby do końca życia o tym pamiętał.

InnyName

2018-10-23, 09:28
Pantilion napisał/a:

Ja bym mu najpierw wpie**ol spuścił, a dopiero później dzwonił na policję. Taki kretyn powinien z automatu mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wszelkiego rodzaju oraz dostać taką grzywnę żeby do końca życia o tym pamiętał.



Rany ziomek bo Ci żyłka pęknie. Nic byś nie zrobił, prócz pisania w internecie, właściciel tej speluny zadowolony pewnie jak ch*j w dupie w więziennej rzeczywistości, zaraz pisma do UFG, on sobie jebnie nowy ganek, ładniejszy, połowę siana przytuli dla siebie, a chłopaczek idiota ma i tak już w p*zdę, bo UFG zaraz wpie**oli mu się na konto, jedyne wyjście to sp***olka za granicę, żadne bicie tu nie jest konieczne.

pikaczju

2018-10-23, 09:40
No i ch*j. Zlicytują teraz frajera za głupotę. To nawet lepsze niż więzienie czy grzywna.

kuczaj

2018-10-23, 10:17
@InnyName
Może nie konieczne, ale wysoce wskazane.

ciasny_wiesiek

2018-10-23, 12:12
Z czego był ten dom że plastikowy stolik się w niego wbił

sz...........rz

2018-10-23, 12:19
Tak się kończą rajdy Laguną, haha.

Byku35

2018-10-23, 13:11
czaisz, małżonka w pracy na kasie w spożywczym, dzieci w szkole syn i dwie córki i jeszcze żona w ciąży. Korzystasz z okazji ze chata wolna zapraszasz kochankę i piepszysz ją od tylca w sieni a tu jeb renault z kamerką masakra

Axikor

2018-10-23, 13:19
Laguna 2 - nie szkoda

pankruk

2018-10-23, 13:19
Ładnie sobie pozamiatał. Nie dość, że komornik na nim usiądzie bo straty na ok. 50 000 zł to jeszcze grozi mu dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

pekka satan

2018-10-23, 15:38
Gdyby ten samochód po prawej był dobrze zaparkowany (tył nie wystawał na ulicę), to by pewnie jebnął dopiero w kolejną posesję albo na kolejnym zakręcie :)

Pantilion

2018-10-23, 16:51
InnyName napisał/a:



Rany ziomek bo Ci żyłka pęknie. Nic byś nie zrobił, prócz pisania w internecie, właściciel tej speluny zadowolony pewnie jak ch*j w dupie w więziennej rzeczywistości, zaraz pisma do UFG, on sobie jebnie nowy ganek, ładniejszy, połowę siana przytuli dla siebie, a chłopaczek idiota ma i tak już w p*zdę, bo UFG zaraz wpie**oli mu się na konto, jedyne wyjście to sp***olka za granicę, żadne bicie tu nie jest konieczne.



Właściciel speluny zadowolony, a jakże wątek finansowy najważniejszy. Popatrz na tą sytuację w innych kategoriach ziomek. Gdyby na tarasie siedziała rodzina z dziećmi (mogła by być to też moja lub Twoja rodzina) i co wtedy też byś pisał o biednym chłopaczku idiocie co będzie miał srogo przej***ne przez UFG? Chyba k***a wątpię. Sytuacja skończyła się tak, a nie inaczej, ale za to do czego doprowadził i do czego mógł doprowadzić wpie**ol jak najbardziej wskazany. Nie pisz mi, że nic bym nie zrobił, bo mnie nie znasz, a dla mnie takie k***y za kierownicą to zaraz po pedofilach i gwałcicielach największe ścierwo.

Presty

2018-10-23, 18:23
Leż piękna taśma policyjna na ostatnim zdjęciu! :D :D :D

InnyName

2018-10-23, 20:06
Pantilion napisał/a:



Właściciel speluny zadowolony, a jakże wątek finansowy najważniejszy. Popatrz na tą sytuację w innych kategoriach ziomek. Gdyby na tarasie siedziała rodzina z dziećmi (mogła by być to też moja lub Twoja rodzina) i co wtedy też byś pisał o biednym chłopaczku idiocie co będzie miał srogo przej***ne przez UFG? Chyba k***a wątpię. Sytuacja skończyła się tak, a nie inaczej, ale za to do czego doprowadził i do czego mógł doprowadzić wpie**ol jak najbardziej wskazany. Nie pisz mi, że nic bym nie zrobił, bo mnie nie znasz, a dla mnie takie k***y za kierownicą to zaraz po pedofilach i gwałcicielach największe ścierwo.



Nie znam Cię ziomek, ale daje 100 że nic byś nie zrobił.
Moja rodzina by tam nie stała bo nie stać nas na posiłki w restauracjach, niestety nie otrzymuje 500+ ani innej zapomogi :(
Uwierz mi że Wpie**ol to by był jego najmniejszy problem. Wpie**ol można dostać wszędzie, na przymusowy export z kraju trzeba zapracować, jak on na filmie.
I nie gdybaj tutaj, bo gdyby stał tam wóz opancerzony z Obamą i Tuskiem, wypełniony dynamitem i z ogniskiem w środku to by było dopiero. Albo gdyby szła tamtędy pielgrzymka dzieci, 400 osobowa bez opiekuna? Małych czarnych dzieci, pochodzenia żydowskiego.

OblesnyKnur

2018-10-23, 20:30
Straszna tragedia! Kilka dni wczesniej stala tam grupka dzieci w wieku od 4-6 lat. Mysle, ze stracenie panowania nad kierownica doprowadzilo do stracenia panowania nad pojazdem.