18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie ma to jak świeży tatar

Barnellini • 2020-07-15, 11:58
Myślałem, że szympansy są roślinożerne ;)



janlew

2020-07-15, 11:59
No i patrzcie jak oni wspaniale wyglądają w swym naturalnym środowisku. Czyż nie powinno się ich wszystkich oddać madce Afryce...

Marek_0485_pol

2020-07-15, 12:03
Jakiś rytuał , ale zj***nie umysłowe jest...

radek225

2020-07-15, 12:08
Inżynierowie, prawnicy, mechatronicy, lekarze, fizycy kwantowi, chemicy, biolodzy molekularni, programiści. Mięso leży na ziemi, a oni to jedzą gołymi rękami. A nie tak jak białe dzikusy, po badaniach weterynaryjnych, obróbce termicznej, na talerzu stojącym na stole, siedząc na krześle.

Piter3

2020-07-15, 12:29
Ja pie**ole, mój pies wpie**ala z miski z większą kulturą :shock: Co to wogóle za pomysł że ta dzicz może funkcjonować w naszym cywilizowanym świecie? Idiokracja postępuje tak szybko, że rozpie**ol klimatu, topnienie lodowców i chińskie wirusy to Pan Pikuś przy tym jak to wszystko lada moment pie**olnie i przez przenajświętszą poprawność i tolerancję wrócimy przy odrobinie szczęścia do epoki kamienia łupanego...

harnas janosik

2020-07-15, 12:31
jakis nowy gatunek naczelnych hmmm?

kolololopsk

2020-07-15, 12:42
To jest taki Performance. Nie znacie się :-D :mrgreen:

McQurwa

2020-07-15, 12:48
To objaw głodu, czy raczej atak zombies, bo w ch*j nie można rozróżnić

Eknen

2020-07-15, 13:14
McQurwa napisał/a:

To objaw głodu, czy raczej atak zombies, bo w ch*j nie można rozróżnić


Ja pie**ole jacy wy jesteście tępi wszyscy . To chyba oczywiste, że to jest jakiś plemienny religijny rytuał.

mirkselv2

2020-07-15, 13:39
Ja pie**ole, i niech mi teraz ktoś próbuje udowadniać, że czarni to nie j***ne zwierzęta. Chociaż z tego filmiku mój komentarz jest obrazą dla niektórych zwierząt

Seavitia

2020-07-15, 13:50
Cytat:

Myślałem, że szympansy są roślinożerne



Żeby było ciekawiej - nie do konca są roślinożerne ;p Owady to nic innego jak białko pochodzenia zwierzecego - a należą ode do ważnego składnika diety. Mięso, gdy tylko się trafi również. Czasami zdarzy sie rowniez, ze same cos upoluja - czy to ptaszka jakiego, czy gryzonia.

Poza gatunkami, które maja scisle wyspecjalizowana diete, jak np. koale, tak naprawde żaden gatunek nie jest czysto, tylko i wyłącznie roślinożerny. Dotyczy to rownież gatunków, ktore maja wyspecjalizowany do trawienia roślin, układ pokarmowy - jak chocizby krowa. Jakieś jajka w trawie? Mały kurczaczek w okolicy sie paleta? Nie omieszka go wpie**olić.

tigerqaz

2020-07-15, 16:46
k***a aż strach się skaleczyć :D

dantee

2020-07-15, 16:51
i niech mi ktoś powie, że murzyny to nie zwierzęta

Lolekmko11

2020-07-15, 17:11
To rytuał malpiszonow rozrywają koze czy coś tam na strzępy. Gdzieś to już widziałem

ProVVe

2020-07-15, 19:13
radek225 napisał/a:

Inżynierowie, prawnicy, mechatronicy, lekarze, fizycy kwantowi, chemicy, biolodzy molekularni, programiści. Mięso leży na ziemi, a oni to jedzą gołymi rękami. A nie tak jak białe dzikusy, po badaniach weterynaryjnych, obróbce termicznej, na talerzu stojącym na stole, siedząc na krześle.



Pewnie dokonali obliczeń straty czasu na to wszystko i doszli do wniosku, że dzięki oszczędności tych wielu godzin będą bliżej rozwazania tak ważkich spraw jak "niewyczerpalne źródło energii - zimna fuzja", "głód na swiecie - genetyka, a zwiększenie produkcji żywności", "transplantologia - hodowla organow naturalnych oraz syntytycznych", "rozkodowanie ludzkiego genomu i jego modyfikacje", "matematyczny dowód na istnienie Boga oraz dokładna lokalizacja kolebki życia w kosmosie"... To tylko niewielka część ich obecnych prac, za które zabiorą się zaraz po ekologicznej wieczerzy