18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie ma to jak kręcić dowody na swoich kolegów / znajomych &l

grauper • 2020-02-08, 18:01
A więc kilka filmów z bójek.

Głównie burger-land ale też i UK.

Stwierdziłem że coś wstawię bo już rzygam tymi sk***iałymi wypadkami drogowymi (Ktoś swoją drogą mógł by wyj***ć tego typa albo zrobić mu totalnie osobny wątek żeby nie zaśmiecać głównej.

Wstawiam w jednym wątku bo jestem leniwą k***ą i nie chce mi sie j***ć po 20 tematów.

Miłego oglądania.

A jak było to do wora a wór do jeziora.




















supercharger

2020-02-09, 18:02
zbyszko1986 napisał/a:

To pierwsze jakieś takie nie do j***ne. Zachowują się oboje jak nie doj***ni umysłowo



Naprawdę tak trudno odgadnąć,że to słaba gra aktorska bo to fake...co? ciężko?

eenocosTy

2020-02-10, 12:33
stulić mordy kamraci, o niebo lepsze od zapyziałych wypadków. ostatni filmik z uciszeniem niewiasty niebo

Haku

2020-02-10, 21:35
aktinidia napisał/a:

te drogowe filmiki lepsze niż to gówno co wstawiłeś. Poza tym jesteś jakis niedojeba*y, bo na głównej jednej stronie nie ma ani jednego tematu z wypadku drogowego. Idź się lecz, albo naucz się liczyć.



Jeśli lubisz oglądać wypadki, popatrz w lustro. Zobaczysz największy kataklizm w swoim życiu i polecam maść na ból cipska gdy będziesz czytał ten komentarz.

URAGE

2020-02-11, 11:37
Tutaj ludziom nie da się dogodzić. Typ wrzucił parę znanych staroci w paczce i o co was tak dupy bolą? Sami k***a byście coś dodali jak tak narzekacie. Nie każdy siedzi na sadolu 24/7 nie mając nic innego do roboty, żeby znać wszystkie filmy co tu były, a tagi też działają średnio.

Ja na przykład nie widziałem ostatniego filmu i strasznie żal mi wyj***nego policjanta. Fakt, że przesadził z siłą, ale k***a nie była niewinna. Nieposłuszeństwo, opór, nak***ia butem w drzwi i typa. Dostała nauczkę, ale widać do łba nic nie weszło. Pijackie ścierwo wszczęło bójkę, zgarnęli ją i jeszcze wyjdzie z tego z podniesioną głową, bo zwolnili przez nią policjanta, który się w tańcu nie pie**oli. Takich właśnie trzeba, a nie grube babska które ch*ja mogą oj***ć a nie zakuć faceta.