18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma to jak Havana

JanHardkorowy • 2016-07-27, 00:55
Moje r*chanie pokazalo mi zajebisty reportaz o ''odwilzy'' na Kubie, dokladnie w Hawanie. Wiem ze z pedalenu , ale ch*j z tym. Posmiejmy sie zatem z pedalenu i szczegolnie z polaczen internetowo-elektrycznych.
Zapraszam


szukalem i po tagach nie znalazlem

Masliszka

2016-07-27, 01:08
Ty ch*ju! Pokazuje Ci a Ty mi zaj***łeś! Ja to miałam wrzucić. Pedał. Nie zrobię Ci loda przez miesiąc..
Sk***ysyn j***ny. Nie dawać mu piw!

ja...........ax

2016-07-27, 01:26
zabawne jest to że dokładnie takim samym językiem propagandy posługiwał się prl pokazując kiedyś zachód, nie mam zamiaru rozważać czy to prawda czy nie co pokazali ale chodzi mi o język, a zgadnijcie gdzie jeżdżą amerykanie się leczyć

Fragless

2016-07-27, 02:03
Masliszka napisał/a:

Ty ch*ju! Pokazuje Ci a Ty mi zaj***łeś! Ja to miałam wrzucić. Pedał. Nie zrobię Ci loda przez miesiąc..
Sk***ysyn j***ny. Nie dawać mu piw!



Patologia najechała Sadistica.

Ptoon

2016-07-27, 02:05
@r*chanie, @Pedał

Skoro jesteście nowi na sadistic.pl to polecam tematy http://www.sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-zbiorczy-vt26918.htm i http://www.sadistic.pl/pokaz-swoja-dupe-zbiorczy-vt327510.htm . Jak widzę, prowadzicie tutaj na portalu korespondencyjny związek, więc r*chanie może zrobić sobie zdjęcie, napisać karteczkę "dla Pedała" i wrzucić do jednego z w/w tematów. Zabłyśniecie bardziej niż filmikiem tvnu, którego humor i sarkazm kierowany jest do typowego Janusza i Haliny 50+, głównego targetu "faktów".

DzidaZawodnik

2016-07-27, 03:07
Castro walczył z nowotworem kapitalizmu i za to go szanuję. Stany może i mają w ch*j hajsu(jako państwo) ale k***a jakim kosztem. Ten kraj rozwiną sie w takim tempie, że aby teraz nie doznać implozji musi niszczyć całe narody, w tym własnych "sojuszników".

nerusss

2016-07-27, 08:02
Ładnie tam, wygląda jakby żyli w latach 1940-1960.

hejszarawiara

2016-07-27, 08:38
Trzeba przyznać, że zajebiste fury pomykają po ulicach. :D