18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie ma takiego śmieszkowania

~Velture • 2023-02-16, 07:54
Komediant pie**olony :roll:


kubol

2023-02-16, 08:18
Faking fakałt madafaka... i wszystko jasne.

Czeczenito

2023-02-16, 09:20
To kawałek pie**olone*o kartonika, a Ty zachowujesz jakbym krzywdził Twoja matkę

DonKutassinio

2023-02-16, 10:07
Gruby powinien go zjeść albo coś.

darayavahus

2023-02-16, 10:31
praca w tej kibloknajpie nie nalezy - jak widać -do najmniej stresujących.

encoder178

2023-02-16, 11:08
Czeczenito napisał/a:

To kawałek pie**olone*o kartonika, a Ty zachowujesz jakbym krzywdził Twoja matkę



To k***a zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozj***nych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to k***a, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.

ChomikAdrian

2023-02-16, 11:22
Nie wiem za co tu stawiać piwo i jak to k***a się tu znalazło.

BambiPMT

2023-02-16, 11:30
Donku*assinio napisał/a:

Gruby powinien go zjeść albo coś.



To się praca nazywa. Gimby nie znajo.

silwerbalk

2023-02-16, 11:35
Już ch*j że się wyj***ły no ch*j wypadek zdarza się to się pozbiera po układa na miejsce i tyle sorry nie chciałem bywa ..... Ale nieee pie**olony bananek musi cieszyć miskę i mieć k***a z tego zwała .... k***a deptając po nich ...

dance4life

2023-02-16, 12:25
encoder178 napisał/a:

To k***a zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozj***nych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to k***a, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.


Ale Was pieknie wytresowal pracodawca. Brawo ja :D

turbonekro

2023-02-16, 13:07
Dobrze, że miał kaganiec na mordzie świniak j***ny.

JanJankowski

2023-02-16, 13:10
Get the fuck out! Motherfucker!

Ca...........ah

2023-02-16, 13:18
encoder178 napisał/a:

To k***a zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozj***nych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to k***a, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Właśnie k***a ! i jeszcze kim Ty w ogóle k***a jesteś pajacu ?

fabex

2023-02-16, 13:27
encoder178 napisał/a:

To k***a zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozj***nych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to k***a, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Czy jesteś może potomkiem człowieka który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku ?

zipi

2023-02-16, 14:11
dance4life napisał/a:

Ale Was pieknie wytresowal pracodawca. Brawo ja



typ myśli ze to pracodawca bedzie sprzątał po tych komediantach xD i bedzie płacił za te kartoniki z własnej kieszeni XD widac ze matka nadal Cie na zakupy zabiera.