18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma takiego blokowania

MotoPirat • 2020-08-21, 20:19
Mały poradnik usprawniania ruchu.

Sadyzm: 0
Straty: -1
Kultura: -5
Skuteczność: +10


Exclip

2020-08-22, 09:30
Pare lat w lodzi spedzilem, najbrzydsze duze miasto w polsce. Jakby czlowiel byl ba ukrainie

dudidudi

2020-08-22, 09:41
mieszkam tu od 6 lat i powiem tak
Łódź - miasto 5cio dzieciatych Karyn, patologii z sypiących się kamienic, taksiarzy, rowerzystów z Glovo i Uber, hulajnóg, byznesmenow w porsze, korków, meneli, brodatych pseudo drwali i k***a poj***nych i totalnie nie myślących ludzi na każdym kroku, w sklepie, na chodniku no i oczywiście na drodze

bercik05

2020-08-22, 11:14
Kierowcy nie patrzą na sygnalizator tylko na tył poprzedzającego pojazdu. Jak takie tępe stado.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-22, 14:30
bercik05 napisał/a:

Kierowcy nie patrzą na sygnalizator tylko na tył poprzedzającego pojazdu. Jak takie tępe stado.



A nie kura odwrotnie??? Przecież jakby ten drugi patrzył na tego z przodu a nie na sygnalizator, nie ruszyłby... no chyba, że zrobił to celowo, to k***a jakiś psychiczny.

homorek

2020-08-22, 14:43
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie chcę być złośliwy. Ale k***a czasem bywam i nie mogę wyjść z podziwu, że może być miasto gorsze od Sosnowca...



Tak i jest to Gdynia....

Ishimura92

2020-09-05, 22:47
dudidudi napisał/a:

mieszkam tu od 6 lat i powiem tak
Łódź - miasto 5cio dzieciatych Karyn, patologii z sypiących się kamienic, taksiarzy, rowerzystów z Glovo i Uber, hulajnóg, byznesmenow w porsze, korków, meneli, brodatych pseudo drwali i k***a poj***nych i totalnie nie myślących ludzi na każdym kroku, w sklepie, na chodniku no i oczywiście na drodze



Czyli mieszkasz na Bałutach/Śródmieściu jak mniemam :D Współczuję ;)