18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T3RMINATOR

2018-08-25, 00:04
To się k***a zdziwiła, :lol:
Kodeks Hammurabiego inną karę przewiduje :roll:

§ 205 Jeśli niewolnik obywatela w policzek obywatela uderzył, ucho mu utną.

Tryper

2018-08-25, 00:26
Ma ktoś pełne nagranie ?

mar173

2018-08-25, 00:29
Murzyny ostatni bastion naturalności, kobity tam jak w zegarku chodzą, tylko głupim pindom z europy przychodzi do głowy uderzyć faceta - zaraz znajdzie się tysiąc rycerzy o białym koniu.

Deadlyo

2018-08-25, 01:20
Cytat:


- zaraz znajdzie się tysiąc rycerzy o białym koniu.


Sranie w banie.
Nie raz widziałem jadąc że babka dostaje w mordę na środku ulicy od faceta, nikt nawet nie podszedł żeby coś powiedzieć a co dopiero w obronie stanąć.
90% tych "Ja bym mu jebnął" internetowych napinaczy przechodzi obok takiej akcji obsranych żeby im się jeszcze nie dostało

lordindycznik

2018-08-25, 08:25
@ up

Ja też nie raz widziałem, jak kobieta w papę dostaje, ale nie reagowałem, bo zawsze to był jeden strzał i zakładam, że był on wychowawczy, gdyby gościu zaczął napie**alać ją raz za razem, to inna sprawa :)

Deadlyo

2018-08-25, 09:36
Cytat:


@ up

Ja też nie raz widziałem, jak kobieta w papę dostaje, ale nie reagowałem, bo zawsze to był jeden strzał i zakładam, że był on wychowawczy, gdyby gościu zaczął napie**alać ją raz za razem, to inna sprawa :)


Ja tam jestem za równouprawnieniem, skoro kobieta może faceta spoliczkować to i facet kobietę.
I ch*j z "rycerzami" i "honorem", skoro podnosi łapę na faceta znaczy że jest na tyle twarda żeby się obronić przed kontratakiem.

Od pewnego czasu zaczęło mnie wk***iać właśnie to że facet nie może kobiety nawet popchnąć "bo źle, tak nie wolno", a to z powodu iż większość tych "kobiet" na miano kobiety nie zasługuje, skoro takie waleczne się robią to wpie**ol dostają.

HalfGod

2018-08-25, 11:14
Jak się nie umie reprezentować tego poziomu to lepiej łapami nie machać.

owoc

2018-08-25, 12:24
Co za czasy... żeby niglet na białego w świetle prawa mógł rękę podnieść... świat się kończy

spajsi

2018-08-25, 12:34
Ale poleciał luj

HatakeIV

2018-08-25, 16:26
Deadlyo napisał/a:


Sranie w banie.
Nie raz widziałem jadąc że babka dostaje w mordę na środku ulicy od faceta, nikt nawet nie podszedł żeby coś powiedzieć a co dopiero w obronie stanąć.
90% tych "Ja bym mu jebnął" internetowych napinaczy przechodzi obok takiej akcji obsranych żeby im się jeszcze nie dostało



Też byłem świadkiem podobnej akcji w Lublinie na juwenaliach, akurat jechałem obok przystanku gdzie było bardzo dużo studentów i nagle chłopak jednej dziewczynie dał z pieści prostego w twarz po tej sytuacji chłopaki niewiele myśląc zaczeli go napie**alać niemiłosiernie a było tam z 60 osób jak to na juwenaliach, dziewczyna została zaatakowana przez faceta to tłum pomógł jakby było odwrotnie to nie wiem ale sądze że nie skocziliby w kilkunastu na dziewczyne :V

JedkerTC

2018-08-25, 16:35
Nagranie jest w negatywie?

sdstc_son

2018-08-25, 18:45
Prosta sprawa, kobiety uderzyć facet nie może! Od tego warunku są dwa odstępstwa: 1. kiedy kobiecie wydaje się że jest bezkarna więc uderza faceta (nie dotyczy wk***ionej nie bez powodu żony/dziewczyny/matki) 2. kiedy kobieta atakuje twoją kobietę, siostrę, matkę, córkę, młodego syna, wnuka lub niszczy złośliwie twoją własność. W tych dwóch przypadkach przyjeb bez ogródek, niech się zdziwi.