18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma różnić między płciami! Nie ma

Nikczemny_Płód • 2019-02-03, 18:54
Zgodnie z postulatem, me too, środy, płatek, feminazistek i innych...

Płcie nie są różne i zachowania są takie same a jak nie, to wynikają z różnic w chowaniu



Gymnorhinus

2019-02-04, 14:42
Up

Dyktando mają w przyszłym tygodniu, zejdź z niego, bo jeszcze wskoczy do lawy w majnkrafcie, czy coś... :wyj***ne:

omgłomatkobosko

2019-02-04, 17:03
Skoro nie ma różnic płci i wszyscy jesteśmy tacy sami, to przeciwko czemu walczą feminazistki?

ytrewqqwerty

2019-02-04, 17:10
Siemasz123 ortografii nie ogarnia, ale kobiecą psychikę już tak:P ogarnął czemu dziewczynki płakały

Cz...........as

2019-02-05, 05:58
Najbardziej mi się podobała relacja z programu gdzie na jednej wyspie zlądowali mężczyźni a na drugiej kobiety. Mężczyźni się podzielili wg umiejętności, zrobili szałasy i zaczęli zdobywać żarcie a baby się kłóciły, zjadły zapasy i się opalały :-D

Wiewór

2019-02-05, 07:47
Czytam te komentarze i jestem osłabiony waszą głupotą.
Mogę to podsumować w banalny sposób. Jak tak bardzo wam przeszkadzają kobiety i ich nienawidzicie to zostańcie pedałami. Przecież faceci nie mają wad kobiet. Aha tylko pedałów też nienawidzicie.

cola1111

2019-02-05, 12:58
Abraxus a kto tu do jasnej ciasnej pisze, że nienawidzi kobiet?! Piszą jak jest, tylko tyle. Jak ktoś powie grubasowi, że jest gruby to nie oznacza z automatu że go nienawidzi, każdy biały człowiek powinien to rozumieć. Jesteś kolorowy?