18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma już nadziei...

Halman • 2017-08-27, 13:20
Cytat:

Xavier Martinez stracił 3-letniego syna w sierpniowym zamachu terrorystycznym w Barcelonie. Pogrążony w żałobie mężczyzna postanowił publicznie przekazać znak pokoju muzułmańskiemu duchownemu. Do zdarzenia doszło w Rubi, niedaleko Barcelony w trakcie uroczystości upamiętniającej ofiary zamachu. Mężczyźni wyszli przed tłum i przytulili się. Każdy z nim miał łzy w oczach. Symboliczne pojednanie zostało nagrodzone brawami.





lewactwo dziś się zajedzie... :wali:


żródło lewackiego szczęscia

Marty79

2017-08-27, 19:26
A h*j mu w dupe

ar...........21

2017-08-27, 23:27
Różnica jest tylko taka, że Jan Paweł II nie ściemniał tylko na serio wybaczył Agcy natomiast muslimy mają dziesiątki odstępstw od swojego ortodoksyjnego stylu życia (typu nie chlamy wódy, baby chodzą w czarnym kapturze do ziemi, nie zadajemy się z innowiercami itp.) tylko w celu zrobienia innowierców w ch*ja i kontynuowania dżihadu. Imam wszystko fajnie pozuje do tej wzruszającej foteczki pojednania bo wie, że pół Europy to łyknie jak młody pelikan, a jego ziomki dalej będą wjeżdżać w ludzi autami.

mateuszsadoltzr

2017-08-28, 00:32
Ja na miejscu tego ojca podszedł bym do tego ciapatego i podczasz uścisku wpie**olił mu kose w żebra (ps nie zrobił bym tak tak tylko napisałem,żeby sie wyładować)

Angeusz

2017-08-28, 02:04
Brak konsekwencji w myśleniu lewicy, bo powinien pojednać się z samochodem.

janlew

2017-08-28, 10:25
Rzymskikatolicyzm bardzo silny, albo bardzo słaby w tym Hiszpanie jest .