18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma grillowania

SocialMedia • 2021-06-10, 19:27
Byli przygotowani na nielegalne grillowanie.


Zewłok666

2021-06-10, 19:39
Szkoda, że grillujący nie przygotowali tacek-niespodzianek polanych olejem. Tylko wtedy filmik byłby pewnie na hardzie.

zwierzak30

2021-06-10, 19:53
Takie tacki grillowe to w UK codzienność.Idziesz ze znajomymi do parku na piknik,kupujesz w tesco z 3,50 i nie musisz się pie**olić z dużym grillem.
Tu nie chodzi o jakąś nielegalność odnośnie grilla.Tu chodzi o niszczenie mienia użyteczności publicznej.
Tak wygląda trawa po takiej tacce jak już się wypali.Nikt nie robi z tego problemu.Bo to jest tylko trawnik i odrośnie.Ławka czy stolik raczej ch*jowo po takim czymś używać.



Asuritta

2021-06-10, 20:01
czemu na zdjęciu powyżej oni nie zjadają reszty tylko troche ... chyab zę dla sraluchów szczekająco szczajaco srajacych to kapuje ;P

freeszpak

2021-06-10, 21:28
Nie można grilować, nie można konsumować. Trzeba tylko spać i pracować. Powód wymyślili fajny i wszyscy łykają, szkoda tylko że nie powiedzą prawdy, że to wszystko przez bankructwo systemu

zwierzak30

2021-06-10, 21:56
Asuritta napisał/a:

czemu na zdjęciu powyżej oni nie zjadają reszty tylko troche ... chyab zę dla sraluchów szczekająco szczajaco srajacych to kapuje ;P



Dobrobyt i zbytek panie.
Nigdzie nie widziałem tyle marnowanego jedzenia co u tych zj***nych fajfokloków.
Pracowałem w gastronomii i mam rozeznanie w temacie.
ps;
Dla wścibskich. Tak zaczynałem od zmywaka. :)

Hollow_Man

2021-06-10, 23:04
do ciapatych i czarnych nie podchodzą bo się boja to się chociaż na białej młodzieży trochę dowartościowują.

siedlik

2021-06-10, 23:35
zwierzak30 napisał/a:

Takie tacki grillowe to w UK codzienność.Idziesz ze znajomymi do parku na piknik,kupujesz w tesco z 3,50 i nie musisz się pie**olić z dużym grillem.
Tu nie chodzi o jakąś nielegalność odnośnie grilla.Tu chodzi o niszczenie mienia użyteczności publicznej.
Tak wygląda trawa po takiej tacce jak już się wypali.Nikt nie robi z tego problemu.Bo to jest tylko trawnik i odrośnie.Ławka czy stolik raczej ch*jowo po takim czymś używać.



Przecież na filmiku widać ze na jakieś metalowej powierzchni robią, a nie na trawie.

marcino_zly

2021-06-10, 23:38
Zasady zasadami. Trzeba szanować.
A system j***ć.
Tu jest jedno drugie.


Na tym filmie gówniarze, pajace.
Co słychać.
Ojojoj szczekacze, zapraszam do głębszej rozmowy.
W kupie wam raźniej? Więc w niej zostańcie.
:mrgreen:

NiemiecWaszPan

2021-06-10, 23:48
To w JuKej? Straszna bieda. Ta gimbaza jest ubrana, jak jakieś lumpy...

Jagang

2021-06-10, 23:56
siedlik napisał/a:

Przecież na filmiku widać ze na jakieś metalowej powierzchni robią, a nie na trawie.



Metalowej powierzchni XDDDD Ślepy czy głupi? To jest drewno, polecam zrobić test u siebie w domu i rozpalić taką tackę na drewnianym stole. Wyobraź sobie tępy dzbanie jeden z drugim, że ktoś obcy przychodzi do twojego domu i rozpala takie gówno na twoim nowym stole. Chyba nie zadzwonisz, jak konfident, na policję i nie będziesz żądał odszkodowania od sprawcy?

Angevil

2021-06-11, 01:04
Plus za N.W.A. "Straight Outta Compton"

Cz...........as

2021-06-11, 07:15
freeszpak napisał/a:

Nie można grilować, nie można konsumować. Trzeba tylko spać i pracować. Powód wymyślili fajny i wszyscy łykają, szkoda tylko że nie powiedzą prawdy, że to wszystko przez bankructwo systemu



Jak można połączyć zakaz używania ognia w parku, czy tam niszczenia trawy i ławek z "systemem" :roll: A myślałem że to ja mam jazdy po kwasie.

Rajivontag

2021-06-11, 10:47
NiemiecWaszPan napisał/a:

To w JuKej? Straszna bieda. Ta gimbaza jest ubrana, jak jakieś lumpy...



Bo tam większość ludzi ubiera się jak lumpy. Bodajże mówi się chavs o nich