18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie ma grillowania

SocialMedia • 2021-06-10, 19:27
Byli przygotowani na nielegalne grillowanie.


Kujda

2021-06-11, 12:03
Nie wiem jak w UK ale w Polsce do tych grilli dodaje się taki metalowy stojaczek (druciany), który właśnie zapobiega zniszczeniu powierzchni na której ustawia się grilla. Ostatnio w Biedronce te grille kupowałem i wszystkie były w taki stojaczek wyposażone.

dennissliwa

2021-06-11, 17:31
zwierzak30 napisał/a:

Takie tacki grillowe to w UK codzienność.Idziesz ze znajomymi do parku na piknik,kupujesz w tesco z 3,50 i nie musisz się pie**olić z dużym grillem.
Tu nie chodzi o jakąś nielegalność odnośnie grilla.Tu chodzi o niszczenie mienia użyteczności publicznej.
Tak wygląda trawa po takiej tacce jak już się wypali.Nikt nie robi z tego problemu.Bo to jest tylko trawnik i odrośnie.Ławka czy stolik raczej ch*jowo po takim czymś używać.



Przecież w tych jednorazowych grillach są podstawki pod ta tacke :D

JakbyTutaj

2021-06-12, 10:02
zwierzak30 napisał/a:

Takie tacki grillowe to w UK codzienność.Idziesz ze znajomymi do parku na piknik,kupujesz w tesco z 3,50 i nie musisz się pie**olić z dużym grillem.
Tu nie chodzi o jakąś nielegalność odnośnie grilla.Tu chodzi o niszczenie mienia użyteczności publicznej.
Tak wygląda trawa po takiej tacce jak już się wypali.Nikt nie robi z tego problemu.Bo to jest tylko trawnik i odrośnie.Ławka czy stolik raczej ch*jowo po takim czymś używać.



Serio nie zauważyłeś że to fotomontaż??


:shock:



:shock:

zwierzak30

2021-06-12, 10:12
JakbyTutaj napisał/a:

Serio nie zauważyłeś że to fotomontaż??



Co masz na myśli mówiąc o fotomontażu?

gugmen100

2021-06-12, 13:29
zwierzak30 napisał/a:

Takie tacki grillowe to w UK codzienność.Idziesz ze znajomymi do parku na piknik,kupujesz w tesco z 3,50 i nie musisz się pie**olić z dużym grillem.
Tu nie chodzi o jakąś nielegalność odnośnie grilla.Tu chodzi o niszczenie mienia użyteczności publicznej.
Tak wygląda trawa po takiej tacce jak już się wypali.Nikt nie robi z tego problemu.Bo to jest tylko trawnik i odrośnie.Ławka czy stolik raczej ch*jowo po takim czymś używać.


Baranie, po to są dawane podnóżki z drutu, nie zostawaiać po sobie takiego gówna jak Ty. Elo