18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie idź na bójkę ze śliną

~Velture • 2019-11-13, 01:31
Stara napluła na panią ze specyficzną fryzurą a dalej to już jakoś się potoczyło po swojemu :krejzi:


Lolekmko11

2019-11-13, 05:54
A mówią że czym starsza tym wytrzymalsza :mrgreen:

mygyry

2019-11-13, 07:29
pie**olony opos

zdun

2019-11-13, 07:52
ale jej prąd odcięło..

Pitok

2019-11-13, 08:31
Nie na nią, tyko na kogoś. Może jej chłop lub koleżanka. Ale suka dobrze symuluje zwłoki.

Sierioża

2019-11-13, 08:34
Jeszcze stara szmata przyaktorzyła, ale dobrze weszła w rolę, bo nawet ryjem zaj***ła o podłogę nie krzywiąc się przy tym... Ta czarna czy nie czarna - dobrze, że zaj***ła jej tosta w pysk... Starzy ludzie to już się nieraz nie nadają do życia w społeczeństwie...

wwo19994

2019-11-13, 09:12
Sierioża napisał/a:

Jeszcze stara szmata przyaktorzyła, ale dobrze weszła w rolę, bo nawet ryjem zaj***ła o podłogę nie krzywiąc się przy tym... Ta czarna czy nie czarna - dobrze, że zaj***ła jej tosta w pysk... Starzy ludzie to już się nieraz nie nadają do życia w społeczeństwie...



Też mnie te staruchy j***ne denerwują. Jak stoisz w kolejce w sklepie pcha cie j***na wózkiem albo dyszy ci w szyje a spróbuj uwagę zwrócić to awantura że "ona to takich jak ty już przeżyła, cham bez kultury" kto tu k***a nie ma kultury?

Vision1995

2019-11-13, 09:40
I ten odgłos w ostatniej sekundzie, piękny :mrgreen:

Sierioża

2019-11-13, 09:41

wwo19994 napisał/a:

Też mnie te staruchy j***ne denerwują. Jak stoisz w kolejce w sklepie pcha cie j***na wózkiem albo dyszy ci w szyje a spróbuj uwagę zwrócić to awantura że "ona to takich jak ty już przeżyła, cham bez kultury" kto tu k***a nie ma kultury?




Dokładnie, stare k***y


castagir

2019-11-13, 09:42
Dobrze, że dostała lepa na ten wysuszony ryj.

W Polsce dziady nie są lepsze. Większość to zwykła komusza swołocz, która nie wykazuje żadnej kultury w żadnej sytuacji. W żyłach złodziejska krew i wieczne roszczeniowe narzekanie, lecz do pouczania wszystkich są pierwsi, bo "łoni majo XX lat i wiedzom lepij".
Najbardziej bezwartościowe pokolenie, które gówno zrobiło dla świata, kraju i kolejnych pokoleń. Sami złodzieje i kombinatorzy, którzy chapią ile się tylko da choć już i tak im niewiele potrzeba. Zawistni i skąpi, że nawet częstując kogoś to najchętniej by mu z gardła wyszarpali.




kampton

2019-11-13, 10:38
A ja napisze, że ten materiał już tu gościł.

Ti...........ch

2019-11-13, 10:48

~Velture

2019-11-13, 11:02
castagir napisał/a:

Dobrze, że dostała lepa na ten wysuszony ryj.
W Polsce dziady nie są lepsze. Większość to zwykła komusza swołocz, która nie wykazuje żadnej kultury w żadnej sytuacji. W żyłach złodziejska krew i wieczne roszczeniowe narzekanie, lecz do pouczania wszystkich są pierwsi, bo "łoni majo XX lat i wiedzom lepij".
Najbardziej bezwartościowe pokolenie, które gówno zrobiło dla świata, kraju i kolejnych pokoleń. Sami złodzieje i kombinatorzy, którzy chapią ile się tylko da choć już i tak im niewiele potrzeba. Zawistni i skąpi, że nawet częstując kogoś to najchętniej by mu z gardła wyszarpali.



Fajne masz k***a te swoje spotkania rodzinne.

castagir

2019-11-13, 12:22
~Velturałkę napisał/a:

Fajne masz k***a te swoje spotkania rodzinne.



Rozumiem, że wjazd na komunę cię rusza, więc sory za obrazę twoich starych i dziadków.
PS: jądra już tobie zeszły?

~Velture

2019-11-13, 12:49
castagir napisał/a:

Rozumiem, że wjazd na komunę cię rusza, więc sory za obrazę twoich starych i dziadków.
PS: jądra już tobie zeszły?



Mnie tam nikogo nie obraziłeś. W innym towarzystwie się obracamy.