18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie idź na bójkę ze śliną

~Velture • 2019-11-13, 01:31
Stara napluła na panią ze specyficzną fryzurą a dalej to już jakoś się potoczyło po swojemu :krejzi:


jinn

2019-11-13, 15:00
k***a, Robert De Niro mógłby się od niej uczyć kunsztu aktorskiego.

castagir

2019-11-13, 16:11
~Velturałkę napisał/a:

Mnie tam nikogo nie obraziłeś. W innym towarzystwie się obracamy.



Twój dziecinny sarkazm jednak wskazuje, że jednak dupsko lekko zapiekło. A może po prostu po kastracji jeszcze hormony się Tobie nie ustabilizowały i owe zaburzenia ukazują się w tym co piszesz.

DoubleBorger

2019-11-13, 17:54
Najlepsze, że one oczekują szacunku tylko dlatego, że nasrali w życiu więcej niż ty, podjęli więcej gównianych wyborów niż ty, może jakieś larwy już mają i zdążyły je czegoś nauczyć. Z tych powodów wszystkim siwym ludziom należy się szacunek? Eeenope? Szanujesz mnie, ja uszanuję Ciebie, nie ma nic za darmo. Można być tylko głupią k***ą i nie szanować kogoś, kto względnie szanuje Ciebie.

pie**olęgłupoty.elo

Mom and Death

2019-11-13, 20:35
Starsze od tej starej pindy na filmie.

Bedejot

2019-11-13, 21:53
Ten koleś dobry, (zróbcie miejsce bo zaraz jebnie)

edmund

2019-11-14, 08:05
castagir napisał/a:

Dobrze, że dostała lepa na ten wysuszony ryj.
W Polsce dziady nie są lepsze. Większość to zwykła komusza swołocz, która nie wykazuje żadnej kultury w żadnej sytuacji. W żyłach złodziejska krew i wieczne roszczeniowe narzekanie, lecz do pouczania wszystkich są pierwsi, bo "łoni majo XX lat i wiedzom lepij".
Najbardziej bezwartościowe pokolenie, które gówno zrobiło dla świata, kraju i kolejnych pokoleń. Sami złodzieje i kombinatorzy, którzy chapią ile się tylko da choć już i tak im niewiele potrzeba. Zawistni i skąpi, że nawet częstując kogoś to najchętniej by mu z gardła wyszarpali.



masz coś z deklem chyba, bo większość tych dziadków akurat walczyła o wolność abyś mógł żyć w Polsce cywilizowanej, chyba że pasuje ci polityka i kultura podobna do ruskiej

ps.
zestarzejesz się kiedyś , a sądzę po wpisie, będziesz podobnie zrzędliwym, marudzącym i nieobiektywnym dziadem

Xs...........33

2019-11-14, 18:13
Widzę że idioci na sadisticu stawiają starych ludzi niżej niż murzynów, dobrze że wasze zdanie jest ch*ja warte i nie przekłada się na prawdziwe życie.