18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będziesz sprzedawać truskawek na moim targu...

Halman • 2021-06-13, 04:40

dobre bo polskie; sprzedawca truskawek (szczypiacy) starł się na gołe pięści z kierownikiem targu (szczypany)... :amused:

więcej konkretnego info

SkyProph3t

2021-06-13, 09:12
Sebek oczywiście nie wiedział co ma już robić więc poszły pięści xD A szkoda że nie dostał konkretnie na p*zdę, nic tak nie cieszy japy jak rozj***ny łeb Sebixa xD

BartoszGlowacki

2021-06-13, 09:26
modoc napisał/a:

Czyli co, popieracie cwaniaczków januszy którzy wpierdzielają się w czyjeś miejsca pracy i bez uiszczenia opłat sprzedają towar taniej.
W dupie z pisem ale to już walenie takie na oślep jest zwyczajnie głupie. Może ci sprzedawcy wyremontowali plac ogrodzili zrobili normalne warunki i teraz spłacają z tego tytułu kredyt.. A wpierdziela się jakiś cwaniaczek nie chce uiścić opłaty targowej napierdziela bogu ducha winnego ciecia dozorującego. TO jest przykre, zachowujecie się jak typowe bydło z platformy, jak nasi kradną to dobrze i będziemy ich bronić jak konstytucji.




Mądrego przyjemnie poczytać !

:!:

Marco_Zg

2021-06-13, 10:04
Trzepią się jak dwie p*zdy.

Kris891

2021-06-13, 10:24
No i tu przydałby się do tego filmiku ten już słynny podkład muzyczny ,,Mortal Kombat".

Kurde26

2021-06-13, 10:32
Niedozwolone ciosy w podstawówce "cios w szczepionkę", "poniżej pasa", "okulary" :mrgreen:

joilon

2021-06-13, 10:35
To teraz pozostaje czekać na galę fame mma sprzedawca truskawek vs kierownik targowiska.

chitlerowiec

2021-06-13, 10:41
Powiem tak - Cieć ma szczęście że Bartoszu nie handluje truskawkami.

Cryo

2021-06-13, 10:48
Novik napisał/a:

Bogowie walka !!



Wreszcie coś się dzieje

35i

2021-06-13, 10:50
modoc napisał/a:

Czyli co, popieracie cwaniaczków januszy którzy wpierdzielają się w czyjeś miejsca pracy i bez uiszczenia opłat sprzedają towar taniej.
W dupie z pisem ale to już walenie takie na oślep jest zwyczajnie głupie. Może ci sprzedawcy wyremontowali plac ogrodzili zrobili normalne warunki i teraz spłacają z tego tytułu kredyt.. A wpierdziela się jakiś cwaniaczek nie chce uiścić opłaty targowej napierdziela bogu ducha winnego ciecia dozorującego. TO jest przykre, zachowujecie się jak typowe bydło z platformy, jak nasi kradną to dobrze i będziemy ich bronić jak konstytucji.



Ja bym na Twoim miejscu był bardziej ostrożny w osądach i ograniczaniu się do jednego ugrupowania politycznego. W moich oczach każdy, kto zaczyna zasiadać na Wiejskiej, jest k***ą i złodziejem. Największym moim rozczarowaniem jest Kukiz, na którego trochę liczyłem. Niestety nie zostało w nim nic ze zbuntowanego młodzieńca ("Skóra").

Kosmodysk

2021-06-13, 11:00
U mnie podobnie- warzywniak /sklep w bloku. A obok tego bloku podjeżdża auto i handluje codziennie truskawkami. jeden płaci podatki, wynajem pomieszczenia, drugi prosto od producenta taniej. Ale to jest niszczenie takich sklepów


35i

2021-06-13, 11:07
Kosmodysk napisał/a:

U mnie podobnie- warzywniak /sklep w bloku. A obok tego bloku podjeżdża auto i handluje codziennie truskawkami. jeden płaci podatki, wynajem pomieszczenia, drugi prosto od producenta taniej. Ale to jest niszczenie takich sklepów



Raz dziennie donosik SM lub na policję załatwia sprawę. Czasem trzeba być rudym. Mam na piętrze bloku jebniętą sąsiadkę, która lubi zbierać jakieś śmieci pod drzwiami. Kiedyś myślałem o nasraniu jej na wycieraczkę lub te śmieci, ale to jest bez sensu, bo by i u mnie śmierdziało. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem, raz na parę miesięcy telefon do SM i cyk mandacik za zastawianie drogi ewakuacyjnej.

swampman

2021-06-13, 11:26
sedziazgred napisał/a:

Jak k***a tępym ćwokiem trzeba być by sprowadzać politykę do pis i po? dzizus...



raczej trzeba byc zjebem zeby nie zauwazyc ze jedni kradli starali sie to ukrywac, jak prawdziwy zlodziej zacierac slady a drudzy jawnie i publicznie jebia nas w dupy w rytmie discopolo i mowia ze tak ma byc i smieja sie nam w pyski.
zero roznicy :lol: tylko styl inny

Jurand350

2021-06-13, 11:28
Novik napisał/a:

Bogowie walka !!


Słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi.


Sv...........ge

2021-06-13, 11:51
modoc napisał/a:

Czyli co, popieracie cwaniaczków januszy którzy wpierdzielają się w czyjeś miejsca pracy i bez uiszczenia opłat sprzedają towar taniej.
W dupie z pisem ale to już walenie takie na oślep jest zwyczajnie głupie. Może ci sprzedawcy wyremontowali plac ogrodzili zrobili normalne warunki i teraz spłacają z tego tytułu kredyt.. A wpierdziela się jakiś cwaniaczek nie chce uiścić opłaty targowej napierdziela bogu ducha winnego ciecia dozorującego. TO jest przykre, zachowujecie się jak typowe bydło z platformy, jak nasi kradną to dobrze i będziemy ich bronić jak konstytucji.


Tak żeby doprecyzować Pis jest poniżej bydła,

killua

2021-06-13, 11:55
silwerbalk napisał/a:

Nie wiem czemu ale wierzę typowi.... Janusze mają zmowe rynkową by sprzedawać za 6-8 zł za kg.



Też nie wiemy czemu. Przecież ewidentnie widać że ten typ w żółtej to chuy jakiś jest. Artykułu też pewnie nie czytałeś jakie było jego zachowanie wobec innych ludzi. mi na oko wygląda na chwasta do utylizacji.