18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie bedziesz mi tu chuju autyzmowac

mateusos • 2016-11-20, 21:29
pie**ol sie :-P

Loaloa

2016-11-21, 05:30
I bardzo dobrze zrobiła. Jak mnie wk***iają te wszystkie autyzmy i inne przypadłości z przedrostkiem dys-. Kiedyś na nieuków była metoda rózgi, stania w kącie i siedzenia w tzw. "kozie" (zostawanie za karę po lekcjach). Teraz się z każdym zjebem obchodzą jak z jajkiem, a dzieciaki uczą się jednego - ciężka i systematyczna praca nie popłaca. Wymyśl sobie jakąś przypadłośč, a wszyscy będą ci nadskakiwać.

Potem taki dorosły "autystyk" pokończy szkoły i okazuje się, że nie ma żadnej pracy dla ludzi z jego wyjątkową osobowością, a pracodawcy mają w dupie co mu dolega.

SpeedyG

2016-11-21, 08:30
Autyzm to nie adhd, tylko prawdziwa choroba debilu. Pasem tego nie wyleczysz.

kalijanek

2016-11-21, 16:41
loaloa@ jakby wykryli u ciebie wcześniej debilizm i leczyli cię odpowiednio to nie musiałbyś się teraz męczyć

garota

2016-11-21, 18:57
@Loaloa

Ty ewidentnie masz niedoj***nie mózgowe więc lepiej skończ z tą śpiewką. Jeszcze ktoś da ci zadanie poza twoje możliwości, np. nie obsrać deski klozetowej, i na nic ci żółte papiery.

jordan632

2016-11-22, 19:37
Lala ma ból dupy bo nie chce mu się pracować i nikt go nie chciał zdiagnozować jako autystyka

Magnic

2016-11-22, 21:01
SpeedyG napisał/a:

Autyzm to nie adhd, tylko prawdziwa choroba debilu. Pasem tego nie wyleczysz.



ADHD też jest prawdziwą chorobą. Wszystkie "dowody" na to, że ADHD jest zmyślone są stworzone przez media. Nie wierzysz? Poszukaj czegokolwiek zaprzeczającego ADHD. Poza pie**oleniem mediów i pedagogów nie ma NIC. Nawet popularnej wzmianki o naukowcu który ponoć wynalazł ADHD i się przyznał, że to zmyślił. Poświęciłem na to parę dni swojego życia aby znaleźć rzeczony dowód przeciwników ADHD i nigdzie go nie ma. Są tylko artykuły wspominające ten dowód ale nie ma żadnych źródeł. Absolutnie żadnych konkretów, ani publikacji.
Jedyne przeciw ADHD jest to, że 90% osób ze stwierdzonym ADHD to po prostu bachory, których rodzice nie potrafią wychować.

ho...........zo

2016-11-22, 21:20
SpeedyG napisał/a:

Pasem tego nie wyleczysz.


Próbować nie zaszkodzi.

MorowyKomandos

2016-11-22, 22:10
@Magnic - czytanie za zrozumieniem to chyba pierwsza połowa podstawówki :)

Magnic

2016-11-22, 22:19
MorowyKomandos napisał/a:

@Magnic - czytanie za zrozumieniem to chyba pierwsza połowa podstawówki :)



Przyganiał kocioł garnkowi.

kokos_123

2016-11-22, 22:42
@Loaloa adhd jak i dys- są prawdziwymi chorobami, problem w tym że orzekają to jak leci, czego skutkiem parę procent naprawdę chorych, dostaje za resztę niewychowanych leniów co też to mają stwierdzone. Z czego dys jest genetyczna i dziedziczna, a adhd już nie pamiętam.

kaiel

2016-11-22, 22:53
ha ja bym odgwizdał spalonego potem przedłużył spotkanie liniowemu bym nic nie mówił bo to straszny autyzm

maddog77

2016-11-23, 10:04
SpeedyG@Ale amfetaminą tak...i da się wyleczyć pasem jak mi stary wj***ł to nie tylko zapomniałem jak się siedzi ale także co to jest ADHD.

Magnic

2016-11-23, 18:34
maddog77 napisał/a:

SpeedyG@Ale amfetaminą tak...i da się wyleczyć pasem jak mi stary wj***ł to nie tylko zapomniałem jak się siedzi ale także co to jest ADHD.



To oznacza, że nigdy nie miałeś ADHD, byłeś po prostu zwykłym gówniarzem, który potrzebował przetrzepania skóry.

eaz

2016-11-26, 06:05
Magnic napisał/a:



ADHD też jest prawdziwą chorobą. Wszystkie "dowody" na to, że ADHD jest zmyślone są stworzone przez media. Nie wierzysz? Poszukaj czegokolwiek zaprzeczającego ADHD. Poza pie**oleniem mediów i pedagogów nie ma NIC. Nawet popularnej wzmianki o naukowcu który ponoć wynalazł ADHD i się przyznał, że to zmyślił. Poświęciłem na to parę dni swojego życia aby znaleźć rzeczony dowód przeciwników ADHD i nigdzie go nie ma. Są tylko artykuły wspominające ten dowód ale nie ma żadnych źródeł. Absolutnie żadnych konkretów, ani publikacji.
Jedyne przeciw ADHD jest to, że 90% osób ze stwierdzonym ADHD to po prostu bachory, których rodzice nie potrafią wychować.



Kolega użył nazwy "adhd". Ale w domyśle miał wszystkie te sztuczne choroby typy "dys-coś tam". Miałem kolegę dyslektyka. Zjadał literki jak by był głodny. Poszedł do wojska to moment go wyleczyli. Został pisarzem bosmana. Za każdy błąd nak***iał pompki. W miesiąc się nauczył poprawnie pisać. Pracowałem też z takim "prawdziwym" ADHD-owcem bo szef sobie wymyślił równość społeczną, a rząd mu dawał za to pieniążki. Prawda jest tak, że jak mu raz w łeb z liścia zaj***łeś to chodził przez tydzień jak w zegarku. Zwykły bachor który w dupie ma normy społeczne i zasłania się swoim niedojctwem. Nie będę nawet rozpoczynał tematu pracy z takimi ludźmi bo szkoda chomików z serwerowni.