18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będziesz BLM samochodu zabierał...

Halman • 2021-03-22, 10:08

bo odholowanie to jedna z form rasizmu... chyba texas

CzerstWybut

2021-03-22, 10:10
Czarne i lewackie myślenie. Wezme, nie płace bo mi sie należy i ch*j.

Mejka

2021-03-22, 10:13
Cause the eyes of the ranger are upon you
Any wrong you do he's gonna see
When your in texas look behind you
Cause you might be crossed by the black lady in truck made by white man.

"\Guitar bending"

mygyry

2021-03-22, 10:15
Na moje ucho to współplemieniec jej auto chciał odholować

AN...........or

2021-03-22, 10:25
w tym wszystkim zastanawia mnie najbardziej to, kto r*cha coś takiego ?

Usztafik

2021-03-22, 10:25
Ja nie wiem co ten czarny tucznik myślał, że ot tak sobie odjedzie bez konsekwencji?

bercisko

2021-03-22, 10:31
mygyry napisał/a:

Na moje ucho to współplemieniec jej auto chciał odholować



Nieważne. Chłop działa na zlecenie banku, dealera, ubezpieczyciela, itp. Wykonuje swoją pracę.
Typowa Latisha to odpowiednik białej pyskatej Karen, która zawsze chce rozmawiać z kierownikiem.
Latisha uszkodziła komuś auto, sp***oliła z lawety i na bank będzie miała wizytę opresyjnej policji na którą odpowiednio się przygotuje, żeby w mediach wyglądało, że ją okradają.

Cz...........as

2021-03-22, 10:54
Myślę że odpowiednio wyprowadzony cios na dziąsło by pomógł.

Albo zawsze przyjeżdżać w asyście policji. 1000000V puszczone prosto w te obrzydliwe cielsko i by się uspokoiła.

SirMajkel

2021-03-22, 11:07
CzerstWybut napisał/a:

Czarne i lewackie myślenie. Wezme, nie płace bo mi sie należy i ch*j.



lol, bo żaden Janusz u nas w kraju nigdy nie powiedział, że mu się coś należy i w ogóle u nas nie ma nierobów i patologii.

bercisko

2021-03-22, 11:08
CzasNaKwas napisał/a:

Myślę że odpowiednio wyprowadzony cios na dziąsło by pomógł.
Albo zawsze przyjeżdżać w asyście policji. 1000000V puszczone prosto w te obrzydliwe cielsko i by się uspokoiła.



Tutaj sugerowane rozwiązanie.


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-22, 11:51
SirMajkel napisał/a:

lol, bo żaden Janusz u nas w kraju nigdy nie powiedział, że mu się coś należy i w ogóle u nas nie ma nierobów i patologii.



A co to ma znaczenie, stwierdza fakt bałwanie, a fakty są niepodważalne.

ar...........up

2021-03-22, 12:56
Tacy jesteście szybcy do karania, a gówno wiecie o co poszło. Raz chcieli mi odholować auto w Niemczech bo jakiś żartowniś odwrócił znak i nie zauważyłem, że stanąłem na miejscu dla inwalidów. Parkingowego i laweciarza gówno to obchodziło, poradzili napisać odwołanie, a zapłacić i tak musiałem. A wy tu, eksperci z krótkiego filmiku już wszystko wiecie. Poza tym, słychać, że kierowca lawety też jest czarny, więc teorie o BLM i lewakach sobie wsadźcie.

Manii

2021-03-22, 13:21
bercisko napisał/a:

Nieważne. Chłop działa na zlecenie banku, dealera, ubezpieczyciela, itp. Wykonuje swoją pracę.
Typowa Latisha to odpowiednik białej pyskatej Karen, która zawsze chce rozmawiać z kierownikiem.
Latisha uszkodziła komuś auto, sp***oliła z lawety i na bank będzie miała wizytę opresyjnej policji na którą odpowiednio się przygotuje, żeby w mediach wyglądało, że ją okradają.



Ty nie porownuj Latishy do Karen. Widziales kiedys 20 Karyn nak***iajacych sie w galeri tak ze peruki i ciuchy lataja jak na kreskowkach? Albo skaczacych przez lady w fastfoodach zeby sie nak***iac z obsluga? To tylko jedna z wielu roznic.

bercisko

2021-03-22, 13:31
Manii napisał/a:

Ty nie porownuj Latishy do Karen. Widziales kiedys 20 Karyn nak***iajacych sie w galeri tak ze peruki i ciuchy lataja jak na kreskowkach? Albo skaczacych przez lady w fastfoodach zeby sie nak***iac z obsluga? To tylko jedna z wielu roznic.



Fakt. Tutaj mnie masz. To kto się wypowie o Latishy? Może Gucwińscy?

Justynka99

2021-03-22, 13:34
arcybiskup napisał/a:

Tacy jesteście szybcy do karania, a gówno wiecie o co poszło. Raz chcieli mi odholować auto w Niemczech bo jakiś żartowniś odwrócił znak i nie zauważyłem, że stanąłem na miejscu dla inwalidów. Parkingowego i laweciarza gówno to obchodziło, poradzili napisać odwołanie, a zapłacić i tak musiałem. A wy tu, eksperci z krótkiego filmiku już wszystko wiecie. Poza tym, słychać, że kierowca lawety też jest czarny, więc teorie o BLM i lewakach sobie wsadźcie.



Jeżeli byłeś przy tym, to dałeś się oszukać. Otóż w przypadku niepoprawnego parkowania odholowanie nie jest środkiem karnym. Odholowanie ma zapewnić to, żeby auto nie stało w miejscu, w którym przeszkadza. W momencie, gdy kierowca zgłosi się po samochód w trakcie odholowywania należy mu się mandat (i zwrot kosztów dotychczasowych działań - np. przyjazdu lawety), ale nie ma absolutnie żadnych podstaw, żeby odholowywać samochód, skoro chce go przestawić na właściwe miejsce.

Inaczej to oczywiście wygląda, jeżeli podstawą odholowania były sprawy związane z własnością pojazdu (np. zajęcie komornicze, czy wstrzymanie leasingu).