18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie będze mnie synek w chuja robił

~Angel • 2016-04-28, 14:43
Mała lekcja dyscypliny


AUGUST

2016-04-28, 19:00
Spoko tata - dużo większa masa od syna, większy zasięg ramion i syn boi się oddać :) Tylko podziwiać :)

Sv...........ta

2016-04-28, 19:19
Mimo że czarni to słabsza rasa znajdą się u nich wartościowsze jednostki o to i przykład

Akki11

2016-04-28, 19:31
Szkoda że miał rękawice :amused:

PoliteP

2016-04-28, 21:56
Co za k***a gówno. Synek wg starego goryla jest mężczyzną, ale ma dzwonić po tatusia do szkoły, k***a, jak ja nienawidzę, jak małpy próbują udawać ludzi. Powinno się wszystkich murzynów spalić- szczególnie kobiety i dzieci, żeby się to kurewstwo nie rozprzestrzeniało.

cuurniprime

2016-04-29, 00:48
@up ja bym jednak od "samców" zaczął, inaczej nam nasze kobiety będą pie**olić bo baby głupie i śniadego ku*asa by zaliczyć chciały...

~Nei

2016-04-29, 11:44
Włamali się do czyjegoś mieszkania i zamiast zwiać ze sprzętem to filmik kręcili

. . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./...\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .

Kebabisz

2016-04-29, 15:30
Takie małe info dla tych co tu jojczą że on się wyżywa, że bije bezbronnego mniejszego, ze syna, ze patologia... po 1. to jest zwykłe wychowanie, uczenie dyscypliny. "Chcesz wyjść ze szkoły bo nauczyciel ch*j? Ok, ale zadzwoń, uzasadnij, stanę za tobą. Ty jesteś ch*jem dla nauczyciela i się zrywasz? Będzie kara, wiedz co cię czeka" -przesłanie proste jak konstrukcja cepa, ale niektórzy nie rozumieją. Po drugie, znęcanie się k***a? Bicie bezbronnego? No tak, bije* mniejszego, słabszego, ale nie bezbronnego. Dał mu możliwość bronienia się, walczenia o swoje. Młody jak by chciał i był w stanie to by przyj***ł ojcu, ale tego nie robił bo się bał, a to już sprawa tego że jest p*zda, ewentualnie wie że nie ma sensu, ale możliwość dostał. I nauczkę na przyszłość też. A taka zagrywka po pierwsze nauczyła młodego że jak wsadzisz ch*ja do ognia to się poparzysz, a po drugie jak już ojciec powiedział na filmie- uczy go jak się bronić. Dostaniesz po ryju raz, drugi, trzeci i się nauczysz nie odsłaniać ryja. I to jest rzecz która mu się przyda, bo teraz dostaje od ojca w domu i nic mu się k***a większego nie dzieje, pokrwawi z nosa- przejdzie, popłacze- przejdzie, ból też przejdzie. Ale jak na ulicy typ postury jego ojca będzie mu chciał naj***ć, okraść, zgwałcić ch*j wie co jeszcze, to ma teraz możliwość się na to przygotować. A to czy z niej skorzysta zależy od niego.



No chyba że wolicie żeby ojciec po prostu przełożył go przez kolano i naj***ł mu pasem, wtedy wyjdzie na to samo tylko lekcja będzie mniejsza, ewentualnie żeby zamiast go bić wytłumaczył mu to pokojowo, wtedy młody będzie miał szansę mieć na tą rozmowę wyj***ne, przytaknąć dwa razy i ponowić czyn, kończąc k***a jak typowy murzyn w pierdlu za kradzież albo inne ch*jstwo... bo tak działą 'bezstresowe wychowanie' - ch*ja daje.

Miroo

2016-04-29, 16:27
Kebabisz, popieram w ch*j