18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będę dmuchał...

~DMT • 2017-07-19, 13:18
No to jedziemy na krew... :amused:


korowiow777

2017-07-19, 23:02
Nie dość, że się cieszymy, to jeszcze dziwimy ze dzielny milicjant wpie**olił delikwentowi na wizji, tzn. przy kamerze do której zgodnie z protokołem wcześniej pokazywał skalibrowany alkomat. Chwat i gieroj w jednym!!!...

quickxxx

2017-07-19, 23:11
@up
Masz naj***nego (właściwie wymowa na początku i opór przy dmuchaniu świadczą same przez siebie) który mógł się zaraz rozj***ć, prosisz go grzecznie żeby dmuchnął i zachował się jak mężczyzna, ten że ch*ja to skończyły się negocjacje. pie**olenie o nietykalności cielesnej, ciekawe co byś powiedział gdybyś dostał zawiasy albo jakiś roczek bo koleś Ci się dostawiał do dziewczyny, albo pół imprezy się do Ciebie dopie**alał, próbował zaj***ć auto, czy k***a cokolwiek tego pokroju. Pewnie to zupełnie co innego, ale jak drogówka kilkadziesiąt jak nie set razy w roku jest wzywana na akcje gdzie musi wyciągać typów z wraków, współpracować ze strażakami którzy właśnie wycinają sobie drogę do typa z uj***ną nogą, albo w końcu trafiają na trupy po autach (a trzeba przyznać że te często wyglądają jak mielonka) to taki cwaniaczek który śmieje się im w ryj nie zasługuje na pobłażanie, jakbyś miał ciężki dzień sam byś mu wpie**olił.
To można sprowadzić do wszystkiego, facet najzwyczajniej ma zachowywać się jak facet, jeśli przestaje to powinien dostać kilka klapsów, wtedy drugim razem pomyśli zanim coś odjebie.

ojcieckogut

2017-07-20, 00:49

gdyby, wybrany w wyborach przez społeczeństwo ustawodawca, wskazał w ustawie że za niedmuchanie w alkomat jest wpie**ol to policja zrobiła słusznie wpie**ol spuszczając.
jako że nie ma w żadnej ustawie takiego zapisu, a policja ma działać w ramach przepisów prawa, to policjanci zrobili źle i powinni być ukarani.

nie pisze tak dlatego że jeżdżę po pijanemu albo to popieram - nie, nie jeżdżę i gardzę takimi ludźmi, jednak sprawa jest poważniejsza nawet niż pijani kierowcy.
policja jest jak pies broniąc domu - ma być ostry i mieć prawo ugryźć, bo tylko wtedy można czuć się bezpiecznie. jeśli jednak ostry duży pies choć raz nie posłucha twojej komendy, trzeba go uśpić, bo jeśli nauczył się że może nie przestrzegać zasad w drobnej kwestii i nie spotka go kara, to nie będzie ich przestrzegać w istotnych sprawach.

fray

2017-07-20, 00:56
Wszyscy, którzy mają bul dupy o "nadużycia" - słyszycie po jakiemu oni mówią? W tym kraju matki pewnie spuszczają gorszy wpie**ol swoim dzieciom za niezjedzenie ziemniaków. Niech się napie**alają ile im się podoba.
Po drugie, widzę że wakacje pełną parą, sebixy i gimboJP100% sieją komentarze typu "j***ć psy, j***ć sympatyków policji na sadolu". Powiem tyle, normalni k***a ludzie nie mają problemów z policją, chyba że ktoś odpie**ala patologie. Wtedy nic dziwnego.

armni2610

2017-07-20, 01:29
W Polsce tak powinno być, nie byłoby że nie ma paragrafu na alkomat tylko w pysk takiemu debilowi cwaniaczkowi i jazda na komendę.

~Velture

2017-07-20, 06:14
fray napisał/a:

Wszyscy, którzy mają bul dupy


Bronisław? To ty?

ksionisław

2017-07-20, 07:08
Dobrze robią tylko szkoda, że zrobią tak z typem w Ładzie ale pani/panu mężowi/żonie prokuratora albo burmistrza tak nie zrobią. Tak to Soviet Russia i @fray ma rację tam matka bardziej wpie**oli dzieciakowi za ziemniaki. A co do popie**oleńców JP 100% ciekawe co by zrobili jakby policji nie było? Możecie mi wierzyć ale nie jesteście najsilniejsi, to że bijecie 5 letnią siostrę nie robi z was zabijaków. Ogólnie policja w Polsce nie jest taka zła(nie mówię, że wszyscy i wszędzie). Ja większych problemów z policją nigdy nie miałem jakoś, pewnie jak 100% normalnie zachowujących się obywateli.

BigCohones

2017-07-20, 09:06
CZy tylko ja widziałem że kierowca popełnił samobójstwo??? ;)

PaczamNaSmierc

2017-07-20, 11:55
Powiem tak stawiasz opór = wpie**ol i tyle nie ma co szczekac sebiksy :D słowami nie pojmujecie to będzie trzeba tresować wpie**olem

noszekalosze

2017-07-20, 12:55
co powiedział człowiek z twarzą jak tatarskie siodło?

socjalmmv

2017-07-20, 13:32
każdą k***e pijaną za kierownicą powinno się traktować podobnie

Tymon

2017-07-20, 13:56
Jak dla mnie to zwykłe szmaty. Nie oni są od wymierzania sprawiedliwości ani bicia. Poza tym wystarczy, że jeden go bije, a nie trzech plus kajdanki. Ponad to najpierw badanie, później wpie**ol. Taka powinna być kolejność.

fray

2017-07-20, 16:09
Velture napisał/a:


Bronisław? To ty?


To taki żarcik miał być, wiesz ;)

Piolho1987

2021-12-07, 14:52
kamil-c napisał/a:

A ten trzeci wylazł z bagażnika!! zrobił swoje i poszedł!



jak ciebie by ktoś oskarżył o coś czego nie zrobiłeś to byś się przyznał "dla świętego spokoju"?? jeśli był trzeźwy i nie chciał dmuchać to mogli po prostu skuć i zawieść na krew, a nie go napie**alać....