18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie bądź obojętny

~Angel • 2019-05-23, 08:25
Nie pozwól aby bezdomnym było zimno.


poligon6

2019-05-23, 08:45
Nie lepiej poczestować ich metylem? Tak powinno sie regulować populacje. Nawet psa nie likwiduje sie przez podpalenie.

mygyry

2019-05-23, 08:48
Pewnie mu żonę wyr*chał

sirapacz

2019-05-23, 08:49
Mam szczerą nadzieję, że po filmie drapną tego ułomnego umysłowo podpalacza i osądzą sprawiedliwie.

youzeck1984

2019-05-23, 09:07
Jaką to trzeba być k***ą niemytą. Co ten kloszard mu zrobił...

ePeeL

2019-05-23, 09:07
pie**olone zwierze. Mam nadzieje, że tłustego wieprza złapią i osadzą w takim więzieniu, gdzie komnata jego dupska będzie piekła go o wiele bardziej niż ogień piekł tego menela.

~Angel

2019-05-23, 09:19
youzeck1984 napisał/a:

Jaką to trzeba być k***ą niemytą. Co ten kloszard mu zrobił...



Może dostał od niego VW a chciał dwa Bentleye :-/

r061071

2019-05-23, 10:26
cos mowil o szczurach?

ziajos

2019-05-23, 11:52
Powyżej oczywiście komentarze sadolowych p*zdeczko-cipeczek z podwójnymi standardami.
Ktoś rzuca się z bloku - zajebiście klapnął o glebę
Rozjebuje się motocyklista - dobrze tak motop*zdeczce
ISIS albo gang obcina łby i patroszy związanych ludzi - prawdziwy hard

Ktoś w kraju DaSilvy podpala nic nieznaczące gówno śpiące pod mostem - zaj***ć ch*ja!

Obyście zdechli pod takim mostem hipokrytyczne śmieci.

Strzalka34

2019-05-23, 11:56
Ja to zawsze mowilem, ze wszytsko inne niż białe to zwierzeta udomowione.... ;-)

fikuswdoniczce

2019-05-23, 12:50
Trochę mało tego wylał. Mam nadzieję, że będzie sequel.

masonski-cyklista

2019-05-23, 13:10
ziajos napisał/a:

Powyżej oczywiście komentarze sadolowych p*zdeczko-cipeczek z podwójnymi standardami.
Ktoś rzuca się z bloku - zajebiście klapnął o glebę
Rozjebuje się motocyklista - dobrze tak motop*zdeczce
ISIS albo gang obcina łby i patroszy związanych ludzi - prawdziwy hard
Ktoś w kraju DaSilvy podpala nic nieznaczące gówno śpiące pod mostem - zaj***ć ch*ja!
Obyście zdechli pod takim mostem hipokrytyczne śmieci.



Obyś zdech to powiedział twoj stary na porodówce jak trochę przetrzeźwiał i zobaczył ci po raz pierwszy. Koleś skaczący z bloku, sam skacze, motop*zdeczka jadąca z dużą prędkością powinna się liczyć z konsekwencjami, wstępujesz do gangu liczysz się z tym że mogą cię zatłuc jak psa (a przynajmniej powinieneś).. Musisz być dobrym zjebem że nie dostrzegasz takich różnic

grudzin7

2019-05-23, 13:12
ziajos napisał/a:

Powyżej oczywiście komentarze sadolowych p*zdeczko-cipeczek z podwójnymi standardami.
Ktoś rzuca się z bloku - zajebiście klapnął o glebę
Rozjebuje się motocyklista - dobrze tak motop*zdeczce
ISIS albo gang obcina łby i patroszy związanych ludzi - prawdziwy hard
Ktoś w kraju DaSilvy podpala nic nieznaczące gówno śpiące pod mostem - zaj***ć ch*ja!
Obyście zdechli pod takim mostem hipokrytyczne śmieci.



No to ja ci wytłumaczę o co chodzi - jeżeli ktoś sam robi sobie krzywdę (tak jak napisałeś - motop*zda czy samobójca) to ch*j z nim. Chciał to ma. Ale jeżeli ktoś z premedytacją robi krzywdę innej osobie to na żaden poklask nie zasługuje. Nie chodzi o to, że celem było "nic nieznaczące gówno śpiące pod mostem" tylko o to, że jakaś psychiczna sp***olina chicała kogoś podpalić żywcem we śnie. To taka delikatna, k***a, różnica :roll:

tarcer123

2019-05-23, 13:24
Jezeli ten bezdomny nikomu nie zawadzil to oby doj***li tego psychola co go podpalił. Zwykle sk***ysynstwo.