18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niczym małpa w zoo

cuurniprime • 2022-05-24, 14:18
Zdarzenie z Houston, kolega opalony postanowił zarobić. Jak widzimy, złapane w rękę uznaje za swoje... :bambo:


CewaGno

2022-05-24, 14:36
Nie jestem rasistą, ale uważam, że profilaktycznie wszystkich czarnych powinno się spalić albo rozstrzelać. Co taniej wyjdzie. I żeby ktoś sobie nie pomyślał bardzo lubię Małpy.

nebelwerfer

2022-05-24, 15:11
CewaGno napisał/a:

Nie jestem rasistą, ale



ale pie**olne se głupim tekstem :D i okrasze go jeszcze głupszym komentarzem o małpach hehehue :D k***a jakby u nas nikt na zrywkę nie jumał rzeczy :P . Ja rozumiem, że jesteś ze spokojnego osiedla, spokojnych ludzi i nie widujesz takich rzeczy. Dlatego po wejściu na sadola odkrywasz nowy świat :) , mimo to zapamiętaj że jeśli używasz zdania "nie jestem rasistą, ale" to jesteś rasistą ale nieuświadomionym. ch*j w cewke moczową wszystkim złodziejom niezależnie od koloru skóry i zawodu (patrz politycy).


Heliar

2022-05-24, 15:11
Zwykły dindu

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-05-24, 17:44
Stwierdził że ta torebka bardziej pasuje do niego. Zbieżność kolorów (jego i torebki) oczywiście przypadkowa. :mrgreen:


Geniusz

2022-05-24, 18:01
A co na to lewaki buraki pokroju Fanggotten'a i innych jemu podobnych białorycerzy, którzy z jednej strony bronią czarnych, że wcale nie są gorsi niż biali a do tego, który uważa, że baby to i tamto, iż takie cudowne i zaradne a małpy nie umie taka "lwica" okiełznać? :P Przecież tutaj dla tego lewackiego buraka jest sprzeczność w ch*j, czyli tak: czarny kradnie (przestępca) i do tego bije białą kobietę, więc jak? Po czyjej stronie stanęłaby ta c**a w okularach? :lol: Albo po czyjej stronie stanęłaby czarna szmata (baba albo chłop), która uważa, że biali do kasacji? :lol: Jak dla mnie, to czarnych pokroju tego łajdaka wprost do więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie całymi dniami łupie kamienie i dostaje 2 suche bułki i 250 ml wody do picia i tak przez 5 lat, to się czarna szmata nauczy ciężkiej pracy, potem po 5 latach wywózka do Afryki i ch*j 8-)

PsychoGhost

2022-05-24, 18:17
Mogą się ubierać w modne ciuchy, nosić modne fryzury ale nawyki mają wszyscy takie same :lol:

RodrigoCortez

2022-05-24, 19:42
USA ma swoją poprawność polityczną i co z tego wyszło ? rozbuchane asfalty które już się nie kryją z takim kradzieżami . Na szczęście są kamery a te durne małpiszony nie są zbyt bystre właściwie to idioci. Później po takich akcjach płaczą w TV że w więzieniach siedzi same czarne gówno, ciekawe dlaczego ??

tranzystor

2022-05-24, 20:21
cuurniprime napisał/a:

Niczym małpa w zoo



A słyszałeś kiedyś, żeby małpa komuś coś ukradła? Szanuj te zwierzęta, bo w naturze same się utrzymują i zdobywają żarcie z drzewa.

Dzisiaj

2022-05-24, 21:07
najwazniejsze, ze nie kacap. Uwazam, ze wszystko ok. Jakby to byl rusek to nieladnie ale kazdy inny to jest spoko!

dance4life

2022-05-24, 21:37
CewaGno napisał/a:

Nie jestem rasistą, ale uważam, że profilaktycznie wszystkich czarnych powinno się spalić albo rozstrzelać. Co taniej wyjdzie. I żeby ktoś sobie nie pomyślał bardzo lubię Małpy.



a ja jestem

alucard321

2022-05-24, 22:02
Witamy w kolejnym odcinku show pt. Z kamerą wśród zwierząt. Tym razem, naukowcy postanowili kręcić z ukrycia, aby w żaden sposób nie wpłynąć na zachowanie samca. Aby tego dokonać rozwieszono ukryte kamery w środowisku, w którym przyszło mu egzystować po tym, jak jego przodków złapano w siatkę. Osobnik którego możemy zaobserwować idzie pewnie przed siebie, ale nagle dzięki swoim zmysłom jego uwagę przykuwa skórzana torebka leżąca w pokoju obok. Widać jak głęboko bierze wdech aby dzięki swoim dużym otworom w nosie wyczuć zapach torebki. Chwila zamysłu. Sekunda wahania i decyzja podjęta. Rzucił się pełnym pędem i w mgnieniu oka dopadł upragnionego przedmiotu. Szybki zwrot... Ale co to? Pojawia się człowiek i goni zwierzę. Samiec odpowiada atakiem. Udaje mi się zbiec. Przecznice dalej otwiera torebkę i już wie, że jego zmysły go nie oszukiwały. Wewnątrz był przedmiot którego tak bardzo pożądał, że wolał zaryzykować swoje beznadziejne, ale własne życie. Banan.

maro7447

2022-05-25, 09:42
Ja też nie jestem rasistą ale na utylizacji tego ścierwa to bym proponował nie oszczędzać

htp

2022-05-25, 10:17
tranzystor napisał/a:

A słyszałeś kiedyś, żeby małpa komuś coś ukradła? Szanuj te zwierzęta, bo w naturze same się utrzymują i zdobywają żarcie z drzewa.



Oczywiście, że kradną. Wpisz sobie w YouTube np. "monkey steals".

SiadamKucaj

2022-05-25, 13:32
Przecież wystarczyloby mu te różowe dresiki do kostek ściagnąć i pchnąć na ścianę albo coś innego :mrgreen: