18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NFS Polaczek

C0C0JUMBO • 2019-12-02, 19:01
Polska Policja ściga "krUla" szos. Dźwięku nie ma,... Może i nawet lepiej... Efektowne zatrzymanie made in USA? ... Jednak nadal to Polska 8-)


Henboh

2019-12-02, 19:21
Może i nasza policja mało ćwiczy z bronią, ale nie pierwszy raz drogówka pokazuje, że szkolenia z prowadzenia pojazdów mają.

No i lepszego zakończenia, niż tępy ch*j lądujący w rowie, nie można było sobie wymarzyć. A teraz jeszcze go wykastrować by się przydało.

mygyry

2019-12-02, 19:25
Henboh napisał/a:


No i lepszego zakończenia, niż tępy ch*j lądujący w rowie, nie można było sobie wymarzyć



Drzewo, ja wyobrażam sobie, że drzewo byłoby lepsze

Henboh

2019-12-02, 19:32
mygyry napisał/a:

Drzewo, ja wyobrażam sobie, że drzewo byłoby lepsze



To już raczej betonowy mur, bo drzew szkoda. Ale i tak, taka kara byłaby raczej jednorazowa (przy tej prędkości, to prawie na bank kaplica), a po czymś takim miękkie nogi szybko go nie puszczą, ale finał powinien zawierać nożyczki, bo bez tego raczej nic się ch*j nie nauczy, a i powieli głupotę przez rozmnażanie zapewne.

Shotterr

2019-12-02, 19:36
Jak dla mnie wzorowo, oby tak dalej. Jeśli policja nie będzie reagować zdecydowanie i pewnie to nigdy nie pozbędziemy się bydła z dróg.

żmij

2019-12-02, 19:38
No i spoko. Kto prowadził mercedesa? Ukrainiec czy cygan?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-02, 19:50
Powiem tak, jak uciekasz przed policją, to nie miałbym nic przeciwko, żeby do takiego zjeba strzelać...
Piękna akcja policji, z małą uwagą, blokada do p*zdy, tam powinny stać dwa Ducato i wtedy powinni gościa odj***ć...

up
Jak prowadził ukrainiec to deportacja z zakazem wjazdu.

mazga50

2019-12-02, 19:52
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Powiem tak, jak uciekasz przed policją, to nie miałbym nic przeciwko, żeby do takiego zjeba strzelać...
Piękna akcja policji, z małą uwagą, blokada do p*zdy, tam powinny stać dwa Ducato i wtedy powinni gościa odj***ć...
up
Jak prowadził ukrainiec to deportacja z zakazem wjazdu.



A jak cygan?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-02, 19:58
Jeśli jest obywatelem polskim to gdzie go deportować? Na Madagaskar?
Jest obywatelem, jest u siebie, czy to się podoba, czy nie.
Gość ma zachowywać się jak gość, a jak nie to wypie**alać.

Kubashenko

2019-12-02, 20:22
Jest jakiś sposób by Panu Policjantowi postawić kratę zimnego browara? zdecydowanie zasłużył!

Kristoff

2019-12-02, 20:29
mazga50 napisał/a:

A jak cygan?



to od razu do pieca.

dżonyłojlker

2019-12-02, 20:41
Nie wiem w ogóle po co ten dzięcioł uciekał, skoro nie potrafi jeździć. Normalnie bym się doj***ł że milicjanty ch*jowo furmankę powoziły, ale w tym przypadku było odwrotnie :-/ no trudno, tym razem patologia przegrała.

Agresywny_Wojtek

2019-12-02, 20:53
potwierdził przypadkiem poprawność działania wideorejestratora :D


Bedejot

2019-12-02, 20:57
Henboh napisał/a:

Może i nasza policja mało ćwiczy z bronią, ale nie pierwszy raz drogówka pokazuje, że szkolenia z prowadzenia pojazdów mają.
No i lepszego zakończenia, niż tępy ch*j lądujący w rowie, nie można było sobie wymarzyć. A teraz jeszcze go wykastrować by się przydało.



Szkolenia, aleś jebnąŁ. Znam kilku młodych policjantów, albo jeżdżą subaru imprezami, albo audi quatro albo ByMyWu, poniżej 300 koni nie schodzi. nie jeżdżą jak dupy.