18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Negroid robi wypłatę

GeorgeHarvey1 • 2023-02-17, 06:59

Jak tu ich nie kochać

T3RMINATOR

2023-02-17, 07:04
Nieźle jej wyj***ł aż farba z kinola poszła.

Cipczan

2023-02-17, 07:05
Dobrze, że zdążyła pod koniec kartę rzucić. Przegrałaby za przekroczenie czasu.

Lobo24

2023-02-17, 07:26
Ten film jest rasistowski albowiem przedstawia j***nych murzynów w wierutnie pejoratywnym świetle.

ALFONZO

2023-02-17, 07:39
przecież ona orgazm podczas tego napadu przeżywała :D

Pan_Cernik

2023-02-17, 07:52
W filmie "Amistad" pada jakiś tekst, że czarni nie posiadają w swoim języku i nie rozumieją stwierdzeń typu "zrobiłbym", czyli trybu przypuszczającego.

Niby nic dziwnego, ale...
Juliusz Słowacki napisał : "Chodzi mi o to, aby język giętki Powiedział wszystko, co pomyśli głowa".

Co to ma do rzeczy? Ano myślenie abstrakcyjne jest warunkiem koniecznym do postępu, rozwoju. "Gdybanie" co by było gdyby, jest motorem napędowym do tworzenia nowych wynalazków, badań. A skoro czarni nie potrafią czegoś takiego wyrazić słowami, to zgodnie z ww cytatem w ten sposób tez i nie myślą.

Ludzie biali już tysiące lat temu, pomyśleli... "Mogę dzika upolować i go zjeść. Ale co by było gdybym złapał parę dzików, wziął do domu i sobie stworzył własną hodowlę żeby nie musieć latać po lesie?"
U czarnych zaś występuje tylko pierwsza część tej myśli. Upolować. Oni nie potrafią niczego stworzyć tylko korzystać z tego co stworzyła natura czy inni ludzie.
I to nie jest ich wina. Oni po prostu zatrzymali się na tym poziomie ewolucji i nikt ani nic tego nie zmieni.

Biali wzięli ich do siebie, dali im wolność, pokazali cuda techniki, których oni by sami nigdy nie stworzyli. Ale biali im nie powiedzieli że to wszystko się płaci. A żeby mieć czym płacić to trzeba pracować.
Więc chyba nic dziwnego, że zwierzęta, które zatrzymały sie na tym etapie ewolucji że biorą co chcą nie dając nic z zamian, tak się zachowują.

Czaja3211

2023-02-17, 07:52
I cyk na fejspuczka status jestem w zwiazku "Z" bo łobuz kocha najbardziej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bleblebator1

2023-02-17, 07:53
Kalifornia albo inny z lewackich stanów. W teksasie sprzedawczyni odj***łaby przestępcę z miniguna i jeszcze dostałaby pochwałę od sędziego i prokuratora

XTralala

2023-02-17, 08:05
Jaki kulturalny. Wrócił się żeby zamknąć szufladę. A Krzysztof siedzi na zapleczu wali metę i ma wyj***ne

galonim

2023-02-17, 08:29
Tylko wstała i już do komputera

PabloSkills

2023-02-17, 08:47
Pieprzony bambus nawet normalnie forsy nie potrafi zwinąć. Kilka banknotów składa w pół i więcej się mieści a on traktuje je jak jakieś papierki po cukierkach... Amator.

kubol

2023-02-17, 09:01
Sama sobie winna. Powinna sie domyslic ze jak wchodzi murzyn to po to zeby opie**olic kase. Mogla od razu wyciagnac pieniadze i mu je oddac.

trytodie

2023-02-17, 09:14
Zarobił , w portfel mu nie zaglądajcie

ra0mir

2023-02-17, 09:25
Dlaczego nie zastosowala dźwigni lub innego ciosu obronnego. Na pewno była na kursie samoobrony. Nie rozumiemiem...

uFo125

2023-02-17, 09:29
Pan_Cernik napisał/a:

W filmie "Amistad" pada jakiś tekst, że czarni nie posiadają w swoim języku i nie rozumieją stwierdzeń typu "zrobiłbym", czyli trybu przypuszczającego.
Niby nic dziwnego, ale...
Juliusz Słowacki napisał : "Chodzi mi o to, aby język giętki Powiedział wszystko, co pomyśli głowa".
Co to ma do rzeczy? Ano myślenie abstrakcyjne jest warunkiem koniecznym do postępu, rozwoju. "Gdybanie" co by było gdyby, jest motorem napędowym do tworzenia nowych wynalazków, badań. A skoro czarni nie potrafią czegoś takiego wyrazić słowami, to zgodnie z ww cytatem w ten sposób tez i nie myślą.
Ludzie biali już tysiące lat temu, pomyśleli... "Mogę dzika upolować i go zjeść. Ale co by było gdybym złapał parę dzików, wziął do domu i sobie stworzył własną hodowlę żeby nie musieć latać po lesie?"
U czarnych zaś występuje tylko pierwsza część tej myśli. Upolować. Oni nie potrafią niczego stworzyć tylko korzystać z tego co stworzyła natura czy inni ludzie.
I to nie jest ich wina. Oni po prostu zatrzymali się na tym poziomie ewolucji i nikt ani nic tego nie zmieni.
Biali wzięli ich do siebie, dali im wolność, pokazali cuda techniki, których oni by sami nigdy nie stworzyli. Ale biali im nie powiedzieli że to wszystko się płaci. A żeby mieć czym płacić to trzeba pracować.
Więc chyba nic dziwnego, że zwierzęta, które zatrzymały sie na tym etapie ewolucji że biorą co chcą nie dając nic z zamian, tak się zachowują.



Przepraszam bardzo tutaj się nie zgodzę jak nic nam nie dali a:
AIDS
HIV
EBOLA