18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Negatywy "uchodźcy" biją białych w Europie

ro...........24 • 2016-01-25, 15:07
j***ny smoluch kopie po łbach białych

stalak

2016-01-25, 15:10
nie można do tego dopuścic w Polsce . Sytuacja musi sie odwrucić

Ba...........34

2016-01-25, 15:18

binladden

2016-01-25, 15:18
Hehe w garniaczkach eleganciki j***ne. @up spokojnie, kiedyś się "odwruci" :lol:

Zofar

2016-01-25, 15:30
To nie wina , na pewno to biali prowokowali ubiorem i zachowaniem , trzeba zwiększyć socjal wincyj k***a wincyj !

borys93

2016-01-25, 17:42
Czas zacząć wyrywać chwasty.

INWIGILATOR

2016-01-25, 17:46
Już się ich k***a doczekać nie mogę

ka...........ly

2016-01-25, 19:39
Kilka gram ołowiu załatwiłoby sprawę.

AaronSzechter

2016-01-25, 19:59
nie smoluchy tylko nazwijmy rzecz po imieniu ,,nowi Europejczycy '' wina leży tylko i wyłącznie po stronie białego człowieka bo to biały człowiek doprowadził do takiego stanu rzeczy!!
to biały człowiek ich sprowadził do ewropy ( bo sami nie umieli) i biały człowiek nie umie obrnić swoich kobiet ( na 1 migranta tam przypada tam nie wiem 1000 białych)??
dość nazwijmy rzeczy po imieniu- filmiki powinny zaczynać się od: biały frajer daje czarnemu.....

dodam tyle:



a jak białas nie umie sobie poradzić to czarny będzie wiedział jak frajera wykorzystać, taka jego natura

KlinikaAborcyjna

2016-01-25, 20:15
AaronSzechter napisał/a:

nie smoluchy tylko nazwijmy rzecz po imieniu ,,nowi Europejczycy '' wina leży tylko i wyłącznie po stronie białego człowieka bo to biały człowiek doprowadził do takiego stanu rzeczy!!
to biały człowiek ich sprowadził do ewropy ( bo sami nie umieli) i biały człowiek nie umie obrnić swoich kobiet ( na 1 migranta tam przypada tam nie wiem 1000 białych)??
dość nazwijmy rzeczy po imieniu- filmiki powinny zaczynać się od: biały frajer daje czarnemu.....

dodam tyle:



a jak białas nie umie sobie poradzić to czarny będzie wiedział jak frajera wykorzystać, taka jego natura




Ja bym to sprecyzował: bo to wina białego j***nego lewactwa i ich k***a tej j***nej religii zwanej multikulti.

AaronSzechter

2016-01-25, 20:38
KlinikaAborcyjna

tak prawda a do tego ścierwa lewactwa kto doprowadził??
my m.inn.

także dając ( no ja nie) tu browary na denne filmiki szkalujące naszą religię , nasze pochodzenie i w ogóle Polskość

a jeżeli idioci wykorzystują normalność to co znaczy o tej normalności??

Bila

2016-01-25, 23:28
I dobrze,pewnie sami byli na wiecu za wpuszczeniem ich do kraju,niech napie**alają,kopią,gwałcą i na koniec szczają na te kurewskie lewackie mordy.

adl123

2016-01-25, 23:30
Było. Ponoć w Szwecji. Biali zwrócili uwagę ciapakowi, który niszczył doniczki z kwiatami, co nie spodobało się czarnym i dostali oklep.

Bila

2016-01-25, 23:38
Niezły film motywujący do lekcji WF


Do gimbazy,czyli pedałów w rurkach ze zj***nymi grzywkami na ryju,wszystkie lamusy z przekrwionymi oczami od kompa,i cała reszta zjebów.Wszyscy mówią swoim rodzicom że od dziś chodzicie na W-F i niech wam zwolnień nie piszą.Jak już nauczycie się robić fikołka w przód,bo w tył to trochę potrwa,to będziecie łatwiej upadać po takich strzałach na ryj.

th...........ng

2016-01-25, 23:53
Przybyły do Szwecji bez rodziców 15-letni imigrant zaatakował nożem 22-letnią opiekunkę ośrodka w Moelndal pod Goeteborgiem, w którym mieszkał. Kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.
Z relacji świadków wynika, że do tragedii doszło w trakcie kłótni, jaka wybuchła w ośrodku. Nie są znane szczegóły zdarzenia, szwedzka policja nie podała personaliów ani narodowości nożownika. Nastolatek został tymczasowo aresztowany, zostanie oskarżony o morderstwo.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uchodzca-pchnal-nozem-22-letnia-pracownice-osrodka-dla-uchodzcow-w-Szwecji-Kobieta-nie-zyje,wid,18124802,wiadomosc.html