18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Need for speed w Warszawie

~LegendarnyZiom • 2011-05-21, 17:35
Oglądając temat z need for speedem z Tajwanu czy innej Japoni przypomniał mi się filmik, który widziałem kiedyś na necie o podobnej tematyce, tyle że działo się to w Warszawie. Przejazd z cargo pod kolumnę.

Muzyka lecąca w samochodzie to Ian Carey - Get Shaky ( Radio Edit )



Ogólnie nie pochwalam, ale akcja w 5:30 jest piękna.

pitarturbull1987

2011-05-21, 17:40
widać że chłopaki mieli gówno w gaciach... nawet słowa nie pisnęli żeby ich kto nie rozpoznał

kratek71

2011-05-21, 17:53
mam kilka pytań...

- co to za auto..

- jaka jest srednia predkosc jazdy ? na tym filmiku bo nie widac zabardzo

- czy ich złapali ...


a od siebie to.... raczej tak bym nie zrobił bo...znajac moje szczescie przy drugim czerwonym swietle suka by juz za mną goniła ; d

golip

2011-05-21, 18:12
Łeeee tam nikt nie zginął

PrezesTegoBurdelu

2011-05-21, 18:13
Wystartował z cargo, leci żwirki i wigury cały czas prosto, potem raszyńska cały czas prosto, na placu zawiszy skręca w aleje jerozolimskie i znów cały czas prosto, potem na rondzie dmowskiego skręca w marszałkowską i rura prosto, następnie skręca w aleje solidarności i film się urywa.

Nie pokazał nic prócz debilizmu, nie dość że cały czas jechał prosto to jeszcze na jednym z najgorszych skrzyżowań na ochocie (żwirki i wigury z racławicką) przejechał na czerwonym co było totalnym debilizmem gdyż z racławickiej w nocy na mokotów jest długa prosta którą motocykliści lubią zapie**alać.

Zanim jakiś debil umieści taki filmik na necie niech pokaże chociaż jakieś umiejętności a nie typowy skrajny debilizm.

~LegendarnyZiom

2011-05-21, 18:14
kratek71 napisał/a:

mam kilka pytań...

- co to za auto..

- jaka jest srednia predkosc jazdy ? na tym filmiku bo nie widac zabardzo

- czy ich złapali ...



-Toyota Supra Turbo (MK3)

-Średnia prędkość to 180 mniej więcej, na youtube jest trochę lepsza jakość i było widać licznik.

-Tego to nie wiem

mario-s3

2011-05-21, 18:29
WOW!!!!!! Pierwszy raz w Polsce widze taką gładziutką, bez żadnych dziur drogę.

_R...........s_

2011-05-21, 18:29
fake to nie warszawa tylko jakaś toyota, i co załatwiłem was teraz,

name01

2011-05-21, 21:03
pitarturbull1987 napisał/a:

widać że chłopaki mieli gówno w gaciach... nawet słowa nie pisnęli żeby ich kto nie rozpoznał



ty byś piszczał na każdym zakręcie

Żydołak

2011-05-21, 21:17
I przez takie łyse k***y w golfach 3 giną normalni ludzie!

Lew

2011-05-21, 21:59
Cwaniaki w nocy w dość małym ruchu to każdy może się popisać swoją pro inteligencją i pro autem od tatusia.

Nie popieram takich "rajdów".

Wolę zapłacić za wjazd na jakiś tor i tam się wyżyć niż narażać życie innych.

abi14

2011-05-21, 23:39
"Ogólnie nie pochwalam, ale akcja w 5:30 jest piękna. " Co tutaj k***a jest pięknego w 5:30? Chyba ten tramwaj...

JozinZBazin

2011-05-22, 09:43
Buahaha Need For Speed dla ubogich. Byle debil potrafi wcisnąć gaz do dechy na prostej. Koleś nie pokazał żadnych umiejętności prócz debilizmu, szczególnie w rzecznej 5:30 - gdyby ktoś mu przechodził po pasach za tramwajem to godzinę później płakałby na komendzie na ramieniu mamusi.

Ryuk

2011-05-22, 11:42
To się na prawdę znalazło na głównej, czy wciąż oglądam poczekalnię? Przecież tu nie ma nic ciekawego -.-' Need For Speed? Nie no pogratulować filmiku, miło, że pokazaliście nam wszystkim jak można się w nocy "piernąć" po prostych ulicach Wawki. Ekscytujący filmik, trzymający w takim napięciu, że 3 razy robiłem pod siebie. Do tego kupa śmiechu, z przewagą kupy. Już nie będę wspominał o przejechaniu na czerwonym, co było równoważne z zachowaniem bezmózgiego yetiego. No sory gregory, ale k***a przesadziłeś :/

Ps. Uff... poczekalnia, jest jeszcze nadzieja, na dobre filmiki na głównej.

ma...........er

2011-05-22, 12:11
shit i tyle
z NFS ma to tyle wspólnego co Modern Talking z AC/DC