18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Need for Allahu akbar! - czyli ciapate superwozy w Londynie.

XtravaganZa • 2013-06-05, 16:49
W Londynie dzieje się źle. Od paru lat, różni ciapaci bogacze spędzają tam wakacje i szaleją po ulicach swoimi super samochodami. Nie powiem, że sam nie lubię oglądać ich aut ale mieszkańcy Knightsbridge - dzielnicy milionerów - już nie mogą wytrzymać ich wybryków. Całymi dniami trzęsą im się mieszkania od warkotu wszelakich Lamborghini, McLarenów, Bugatti czy innych Ferrari. Tamci się nie przejmują, wszak Londyn żyje dzięki ich kasie i mogą sobie poszaleć. Trend ten się pojawił, gdyż młodzi ciapaci chcą posmakować życia i zaszaleć, a w ich ultra islamskich krajach nie jest to tak łatwe (szariat i inne popie**olone zwyczaje). Channel 4 przygotowało na ich temat reportaż. Oto i on. Wiadomo, angielski wymagany. Na jakim poziomie? Nie wiem, kurde! :szofer:

Shit, limit 30MB na film nie pozwala mi na jego umieszczenie na Sadolu :( Tutaj jest

elda1987

2013-06-07, 00:51
ale bzdura z tym, że oni w swoich krajach poszaleć nie mogą :) ja już nawet nie mówię o krajach jak Dubaj czy Emiraty, ale o zwykłym Iraku, Pakistanie - kto ma kase ten ma życie i jak będzie chciał to może tam nawet helikopterem zasuwać po drodze, bo może. Zadna ichniejsza święta księga im tego nie zabrania. A to że wożą się po Londynie (nie tylko po nim zresztą) to tylko i wyłącznie chęć pochwalenia się swoją majętnością przed białymi innowiercami, żeby takim jak autor się dupka spięła, że ciapate mają a on nie.

XtravaganZa

2013-06-07, 01:46
Tylko, że tu jest akurat mowa o Emiratach, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej - tam życie jest ustawione pod prawo religijne. Są bogaci, mogą sobie pozwolić na wszystko co mają ochotę, ale w kwestiach takich jak imprezy suto zakrapiane alkoholem, flirtowanie z laskami poznanymi przed chwilą i generalnie imprezowanie w naszym europejskim stylu jest tam surowo zabronione i tabu. Wystarczy, że coś ktoś zobaczy i od razu areszt. W takim zwykłym Iraku czy Pakistanie jak piszesz, nie ma co gadać, bo tam nie mogą sobie pozwolić na takie rzeczy - ludzie są zajęci swoim ch*jowym życiem. Poza tym, co tu porównujesz te kraje do UAE czy Kuwejtu, nie ta liga.
Dokument jest o ich ostentacyjnym zachowaniu w cudzym państwie, o tym, że organizują sobie imprezy zakłócając spokój innym ludziom, którzy zapłacili grube miliony, żeby sobie mieszkać w spokojnej, ekskluzywnej dzielnicy Londynu. Weź tak nie broń tych dupków, bo co byś powiedziała gdyby w Gent banda gnojów cały dzień Ci jeździła przed domem na skuterach i quadach? Wiesz jak to potrafi wkurzyć i też by Cię rzuciło o ścianę, że sobie gnoje u siebie nie mogą jeździć, tylko tobie pod oknami.

elda1987

2013-06-07, 11:51
rozumiem, że ty w tych państwach arabskich byłeś, żyłeś i widziałeś na własne oczy, jak to tam dokładnie z tym wożeniem się drogimi autami czy imprezowaniem jest? Ja nie byłam, to napiszę od razu, bo się boję tych krajów. Jednak mam w bliskim otoczeniu rodziny wujka, który pochodzi właśnie z tamtych krajów i z tego, co się Europejczykom wydaje, się głośno śmieje. Oczywiście nie wyjdą z alkoholem na ulicę, ale uwierz, że ci, których stać, mają alkohole, sprowadzają sobie panienki - we własnym kraju. I nikt, ale to nikt im nie zabrania wożenia się autem! a przecież o tym mowa. A takie same popisy robią też inni niż muslimy. Daleko szukać nie musze, póki mieszkałam w Polsce, regularnie pod moimi oknami łebki w BMW robili sobie wyścigi. No raczej żaden łysy kark muslimem nie był, ale auta odpowiednio podtuningowane miał.

A idąc dalej za tym ostentacyjnym zachowaniem w cudzym kraju - no proszę cię. Widziałeś Polaków za granicą? Szczególnie w krajach typu Bułgaria, Chorwacja - bydło.