18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nazwisko ma odpowiednie

nowynick • 2017-04-26, 08:38
"Le Pen to bardzo dobre nazwisko dla prezydenta"

~Jarosław Kaczyński

jackalski

2017-04-26, 10:12
Ciekawe, 'Le Madame' mu się nie podobało…

kalijanek

2017-04-26, 18:57
wszyscy których pytam dlaczego są przeciwko pisowi mówią, że kaczyński to PIENIACZ, ale jak się pytam dlaczego to nie bardzo umieją to wyjaśnić. Mam taką swoją teorię, że w telewizji to usłyszeli i tak powtarzają jak te bezmózgie zombi

człowiek_zły

2017-04-26, 19:32
@up Jestem przeciwko PiS bo to j***ni socjaliści. Co prawda narodowi ale socjaliści. A socjalizm to wiadomo - upie**alanie zaradnych i finansowanie j***nych leni. Tacy k***a prawi i sprawiedliwi a robią to samo co PO - nepotyzm, zawłaszczanie państwa i grabież pieniędzy z podatków. Tak samo ch*ja warci jak ich poprzednicy. ch*j z tego, że Kaczyński jest podobno uczciwy, jak do rządzenia państwem wybrał debili i złodziei. Czuję do niego pogardę tak samo jak do Tuska.

Xx...........oJ

2017-04-27, 23:56
@up Dalej nie napisałeś dlaczego to Pieniacz. :amused:

gabrychchch

2017-04-28, 09:26
Jak to mawiał płomienny piewca demokracji J. S. "Nie jest ważne kto głosuje ale kto głosy liczy. Od tego jeszcze ważniejsze jest przygotowanie odpowiedniej alternatywy wyborczej, żeby bez względu na to kto wybory wygra, wybory były wygrane".

jebiewdupelewaka

2017-04-28, 18:31
pedalskich wstawek ciąg dalszy,
ale admini nie rozumiem, o co im chodzi
gdy napiszę że tusk ma małego h*ja, albo z małej litery tusk , lub petos to alimenciarz,
że na sadolu siedzi wiele troli , którzy piszą dla kasy
lub żydzi okupują palestynę,

mam wtedy bana, na większości portali






















waloos

2017-04-28, 20:20
@człowiek_zły bo do polityki ludzie nie idą po to aby zrobić coś dla narodu, tylko po to aby się dorobić.
Kto by nie chciał dostawać 10k miesięcznie, drugie tyle na prowadzenie biura poselskiego czyli de facto kasa dla żony i rodziny.
Mieć możliwość wzięcia niskoprocentowego kredytu na dom, który zostaje umorzony w przypadku niewybrania na kolejną kadencję.
Darmowe bilety na pociągi i mpk, darmowe loty, możliwość j***nia wałków na benzynie.
Gdzie się nie pojawisz i przedstawisz jako poseł, to będą Ci skakać wokół dupy, w sumie to nie wiedząc czemu.
Obracasz się wokół elity, więc masz możliwość narobienia znajomości które zaprocentują w przyszłości, jak masz powiązania z biznesem to i łapówy dostajesz.
No i na koniec masz j***ny immunitet, więc możesz zapie**alać samochodem, a kiedy złapie Cię policja machasz legitymacją a oni prowadzą Cię na kogutach!
A i pewnie wiele innych przywilejów. Jesteś pie**olonym renegatem, i to takim ponad prawem.

A odpowiedzialność żadna. Bo ile pieniędzy jest marnowane, tracone, defraudowane a żaden poseł jeszcze k***a za nic nie beknął!

oozyxak0o

2017-04-29, 00:46
mowie glosowac na korwina to nieee, zakochane tumanki dają mi poematy w komentarzu na pół strony. ch*j wam w dupę i tak nikt nie czyta waszych wypocin