18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nazista na paradzie równości

Polnischefuhrer • 2017-03-20, 20:32
Prowokacja ciekawa, choć u nas skończyłaby się pewnie atakiem i pogryzieniem przez psa lewaka, tak jak to było w przypadku Jaoka

Dozean

2017-03-20, 20:40
Szczam na gejoze, niggeroze, ciapactwo i buratwo!

energia2013

2017-03-20, 20:41
Swastyka jako symbol ma jakąś nieokreśloną magię.

Polnischefuhrer

2017-03-20, 20:44
energia2013 napisał/a:

Swastyka jako symbol ma jakąś nieokreśloną magię.

nagle wszystkie murzyny schodzą Ci z chodnika jak za czasów apartheidu ;) Nic dziwnego, że oprócz symbolu nazistów w niektórych kulturach była uznawana za symbol szczęścia

Ymirrr

2017-03-20, 20:48
Cytat:

u nas skończyłaby się pewnie atakiem i pogryzieniem przez psa lewaka, tak jak to było w przypadku Jaoka



Lewak atakujący lewaka to nic złego. Może byłoby wtedy dwóch mniej.

maderfakermen

2017-03-20, 20:49
jakaś zbiórka pojebów. można przewijać dalej...

Roger_Skurwielson

2017-03-20, 21:10
Tam przydałoby się kilku Breivików, żeby tą lewacką zarazę rozj***ć.

artur1908

2017-03-20, 21:18
Dobre połączenie swastyka i flaga Polski. Potem się cebulaki oburzają że czytają w necie teksty typu: "polskie obozy"

qu4si

2017-03-20, 21:28
@Up
nie bardzo Cię rozumiem... chodzi Ci o ten film... Jeśli tak to gdzie była nasza flaga? Ja widziałem flagę Chile.
A jeśli chodzi o film to nie bardzo wiem czego on dowodzi?
Tego że w tym kraju parada równości jest taka tolerancyjna?
Czy po prostu o niewiedzy czy niedokształceniu i IQ na poziomie orangutana tych ludzi? (oprócz kilku ludzi która załapała) Jak większość nawet nie zaragowała a jak patrzyli to pewnie dlatego "czego ten pojeb idzie pod prąd". Dla przykładu podam Indie w których można do dziś znaleźć wiele symboli nazistowskich... nie znaczy że nimi są tylko niewiedzą co to. Dla nich to nic takiego.

@Roger_Sk***ielson
Widzę że twoje logiczne myślenie też jest na poziomie orangutana. "Breivik"? Wiesz wogóle kim był i co zrobił... To zwierze strzelało to dzieci. Nie wiem jakim trzeba być pojebem żeby coś takiego napisać. Dzieci zawsze są niewinne bo nie mają własnego zdania ani poglądów kopiują rodziców idoli itd. Nawet te z ISIS szkolone przez dorosłych gdzie jest im wpajana nienawiść.

mygyry

2017-03-20, 22:16
qu4si napisał/a:

Dla przykładu podam Indie w których można do dziś znaleźć wiele symboli nazistowskich... nie znaczy że nimi są tylko niewiedzą co to. Dla nich to nic takiego.


Może się mylę, ale czy wiesz że u nich swastyka to od setek lat symbol szczęścia? Bo zdaje się, że właśnie z tego regionu ten symbol się wywodzi...

Black-Sheep

2017-03-20, 23:06
Nawet jak oberwie nie szkoda mi takich prawackich śmieci, naziolom zawsze można dać w mordę.

Ivanowic

2017-03-20, 23:21
Film chyba dowodzi, że wystarczy zwykłego ziomka ubrać w koszulkę ze swastą, fleka i dostanie zjebę tak naprawdę od każdego kto się tam nawinie a chłop spokojnie idzie. Jak by jednego pedała z drugim zwyzywał od pedała to już by go w ogóle tęczową flagą zaj***li. Czyli, że stereotypy tak ale tylko w jedną stronę.

Invi_009

2017-03-20, 23:27
zkolego wyzej nie o to tu chodzi. Akurat swastyka jest chyba najbardziej rozpoznawalnym symbolem na świecie jeśli chodzi o kojarzenie z czymś okrutnym biorąc pod uwagę 2 WŚ i pewnie nie tylko. Jak dla mnie ten filmik miał za zadanie pokazać jak ludzie są debilni i kompletnie niemyślący, bo widzisz parada 'równości' LGBT ect ale wyszedł koleś w koszulce z fastyką, bo przeciez mu wolno, w końcu parada równosći nie ? A reakcja ludzi jest jaka jest. Ten filmik świetnie ukazuje po prostu ludzka głupotę, to jak świat sam siebie karmi całym tym gównem,bo.. no właśnie bo co? Bo sa jak barany co idą za innymi baranami i tyle w temacie.

Roger_Skurwielson

2017-03-20, 23:36
@qu4si Skąd wiesz, że dzieci? Byłeś tam? Tam nie było żadnych dzieci. To były zwykłe lewaki takie jak ty, orangutana to ty najwyżej przetrzepujesz 24/24 przed komputerem. Breivik wiedział co robi i przewidział parę kwestii w sprawie lewackich oszołomów, m.in. przybycie śniadych na pontonach. Ja trzymam kciuki, żeby Unia Jewropejska w końcu się rozj***ła.

janlew

2017-03-21, 08:58
U nas dostałby w p*zdę od narodowców. Bo u nas lewica to naziole, i zwolennicy budowy IV rzeszy pod kontrolą Berlina.