18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazista na paradzie równości

Polnischefuhrer • 2017-03-20, 20:32
Prowokacja ciekawa, choć u nas skończyłaby się pewnie atakiem i pogryzieniem przez psa lewaka, tak jak to było w przypadku Jaoka

zairland

2017-03-21, 21:48
@Black-Sheep Ale póki co to komunizm stworzył same państwa totalitarne, gdzie przeciwników zgładzano na równi z terytoriami faszystowskimi/nazistowskimi, a jeśli się mylę to pokaż mi państwo które nie mówiło że jest komunistyczne i które nie było totalitarne. Więc przestań pie**olić o wspaniałości jednego systemu nad drugim tylko dla tego że to inny system. Pojmij że to ludzie są k***ami które dla władzy pod każdym sztandarem będą usuwać tych niewygodnych.

Clarx

2017-03-21, 23:03
każdy system ssie, zajmijcie się czymś innym.

Nie wymyślono jeszcze dobrego systemu bo ludzie to gówno.

Lepiej pouczcie sie trochę matmy i zacznijcie pracować dla NASA, zostańce projektantami samochodów, cokolwiek k***a co
popchnie ten smutny Świat do przodu.

hell.no

2017-03-22, 08:07
mygyry napisał/a:


Może się mylę, ale czy wiesz że u nich swastyka to od setek lat symbol szczęścia? Bo zdaje się, że właśnie z tego regionu ten symbol się wywodzi...



Nie mylisz się, i nie tylko u nich. Nazi byli po prostu tacy wspaniali, że nawet cudzy symbol sobie przywłaszczyli.

BaranR

2017-03-23, 22:03
Swastyka niemiecka ta zła i której wszyscy się boją i na nią plują to czarny symbol w białym kole na czerwonej fladze! I to właśnie to zestawienie kolorów itd. robi z niej straszliwy symbol Hitlerowskich Niemiec z okresu II WŚ.
Swastyka indyjska ma w sobie jeszcze 4 kropki natomiast nie wiem czy wiecie i tu uwaga będzie szok dla co niektórych:
Fińskie Siły Powietrzne do dzisiejszego dnia mają w swojej fladze swastykę i są z tego dumne.



t1ger_delta

2017-03-27, 08:30
Black-Sheep napisał/a:

Nawet jak oberwie nie szkoda mi takich prawackich śmieci, naziolom zawsze można dać w mordę.



Film pokazuje, że quasitolerancyjna lewica ocenia ludzi po ubiorze. W Polsce za podejrzenie bycia z "prawicowych mediów" gość został poszczuty psem. Kto tu jest prawdziwym faszystą?