18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nazista na paradzie równości

Polnischefuhrer • 2017-03-20, 20:32
Prowokacja ciekawa, choć u nas skończyłaby się pewnie atakiem i pogryzieniem przez psa lewaka, tak jak to było w przypadku Jaoka

petru23

2017-03-21, 14:39
CJMac napisał/a:



To się zacznij jej uczyć.
Swastyka to symbol szczęścia a to że kojarzysz ją tylko z II WŚ świadczy tylko o twojej niewiedzy



doskonale znam pochodzenie i znaczenie symbolu.
Dla Polaka, dla Polski swastyka ma konkretne znaczenie oparte o historię.

Ale patrząc po Twoim avatarze to swastykę pewnie masz wydziaraną na plecach i nazywasz się prawdziwym Polakiem patriotą.

mazurpl

2017-03-21, 15:21
k***a, jak słyszę hiszpański albo portugalski to mi się nóż w kieszeni otwiera.

nano50

2017-03-21, 15:21
Jak można w obcym kraju wyjść propagować nazizm w kurtce z biało czerwoną flagą na ramieniu.
Powinien mieć zakaz powrotu do kraju po czymś takim.

wisniowylk

2017-03-21, 15:21
energia2013 napisał/a:

Swastyka jako symbol ma jakąś nieokreśloną magię.

Białą magię :)

Ivanowic

2017-03-21, 16:23
A wszystko przez to, że swasta jest kopnięta :D Dla uproszczenia można przyjąć, że hakenkreutz to ta zła a swastyka jako swastyka (vide Herb Borejko czy nawet swarzyca, która też opiera się na tym planie) jest wporzo i po temacie :D
Oi!

Murgen

2017-03-21, 16:28
Bawią mnie debile, którzy zasłaniają się "symbolem szczęścia", jako parasolem dla ich chęci bycia nazistą...
Jak dla mnie wszelakie sfastyki, sierpy i młoty ("symbole pracowitości"), che guevary ("symbol braku fryzjera") to zwykła gamoniowatość. Prym wiodą ostatnią zdjęcia ONRowców z ich "rzymskimi" (jasne..) pozdrowieniami i brunatnymi mundurkami szkolnymi.
Jakim trzeba był głupcem, by mając poglądy o własnej wyższości rasowej (czy jak tam nazwać cel ich marszów), adoptować symbolikę używaną 80 lat temu przez nację dla której byliśmy śmieciem do utylizacji i darmową siłą roboczą...


Nejm

2017-03-21, 17:36
A gdzie białe sznurówki?

Black-Sheep

2017-03-21, 17:51
Bawią mnie ci bulodupiący o symbol sierpa i młota i stawiający fałszywe symetrie między nim a swastyką.
Symbol sojuszu robotniczo-chłopskiego nie jest w Polsce zabroniony, komunizm nie jest poglądem zakazanym prawnie a partie komunistyczne działają w Polsce zupełnie legalnie. Zabroniony w kraju jest stalinizm, ale prawacy cytują przepisy których nie rozumieją, że oznaczają zupełnie coś innego niż mieści się w ich głowach. W Polsce funkcjonuje legalnie zarejestrowana Komunistyczna Partia Polski, która ma w statucie wpisane promowanie komunizmu (przypominam, że statuty partii zatwierdza Sąd Najwyższy). Było orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, że symbolika komunistyczna nie jest w Polsce zabroniona, ponieważ komunizm nie musi oznaczać totalitaryzmu.
I bardzo dobrze, że tak jest, bo nie ma żadnej równości między faszyzmem a komunizmem mimo, że neoliberałowie próbują stawiać tu jakieś fałszywe symetrie. Faszyzm i nazizm są r*chami zakazanymi prawnie nie dlatego, że są radykalne czy "skrajne", tylko ze względu na rasizm, niedemokratyczność, nienawiść i przemoc w praktyce politycznej. Na tej samej zasadzie są zabronione na zachodzie. To, że ktoś uważa że każdemu należy się opieka społeczna, przedsiębiorstwa powinny być zarządzane demokratycznie a państwo powinno zostać zniesione nie jest żadnym uzasadnieniem do zamykania go w więzieniu do lat 2.

Nie jestem komunistą, tylko socjalistą (od komunistów różni nas między innymi to, że nie chcemy znosić państwa). Mogę się nie zgadzać w niektórych sprawach z komunistami, ale prawacy k***ią logikę tak bardzo i jest to tak bardzo rozpowszechnione, że trudno przejść obok obojętnie i nie deptać takich śmieci jak ci którzy walczą z nieistniejącym chochołem komunizmu.

Adisko

2017-03-21, 17:51
Ale nikogo nie dziwi, że koleś ma ujęcia z dwóch różnych kamer, z czego jedno z nich na jego mordę? WCALE NIE USTAWIONE

Ivanowic

2017-03-21, 18:22
Najzabawniejszy jest ten cały podział lewo, prawo, centrum. Człek inteligentny poskłada swój światopogląd ze wszystkich stron. Tylko co wtedy będzie: dostanie po dupie od każdej strony? Nie, tego się nie pisze na czole ani na koszulce więc wiedzy i zdrowego rozsądku życzę każdemu :)
Oi!

Clarx

2017-03-21, 18:24
Prawdziwi naziści wyłapali by tych dzisiejszych lamusowatych pseudo-nazistów żeby zapie**alali w ich fabrykach azbestu czy innej rtęci za darmoszkę ku chwale Niemiec :mrgreen: :lol:

qwerq221

2017-03-21, 19:31
gdyby nie ten sk***iały znak nazistów to było by spoko.

robert357

2017-03-21, 19:42
Ten film dowodzi tego, że co poniektórzy na sadolu nie znają różnic między symbolem szczęścia, a swastyką hitlerowską...

krasnal_hałabała

2017-03-21, 20:12
Wygląda jak alegoria przedstawiająca młodego Aryjczyka smutno przechadzającego się na przeciw upadku Europy i białej rasy.

"Tak umiera Europa", Tak bym to nazwał.

chłop_małorolny

2017-03-21, 20:48
To lewak i tamto lewaki, na ch*j drążyć temat.