18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cisej

2021-03-09, 08:46
Je je je je je je jebnieta

sundaymix

2021-03-09, 09:46
Fajna Julka, ja wychowuje moje dziewczyny podobnie, tylko bez tego religijnego tła. A kazdy facet który wyrzeka sie swoich dzieci albo je porzuca bo costam mu z kobieta nie wyszło albo inne straty taty to c**a.

konradkonradkonrad

2021-03-09, 10:27
o nie kobieta ma swoje zdanie troche za bardzo wchodzi w religie ale w porównaniu do lewackich julek i te ich religie lgbt to jest to do zniesienia i gada sensownie i składnie

jeśli ta kompilacja miała za zadanie ośmieszyć kato julki to tak średnio to wyszło bo każdy kto ma więcej iq od przeciętnego lewaka +90IQ to wywnioskuje że właściwie to normalne co mówi

Pandemio-psychoza

2021-03-09, 10:29
"Julka" to obraźliwe określenie dla tej prawdziwej młodej kobiety.
Szanuję. :-)

hellbwoi

2021-03-09, 12:26
japie**ole juz nawet ogladac ze zrozumieniem nie potraficie a o wyciagniau wnioskow strach pisac. Ta kobieta nie ma swojego zdania, ona powtarza katolickie stereotypy, nie masturbowac sie, nie usywac ciazy itp itd, jednoczesnie wchodzadz w narracje syndromu sztokholmskiego, lub też muzułmanskie, bo przeciez kusimy strojem może w burkę niedługo bo po to one są, żeby zła kobieta nie kusiła. To że wypowiada się po "katolicku" i wy łykacie te narracje bo tak bo polska bo kosciol to juz wasza sprawa Nie oznacza to jednak że ona ma jakiekolwiek swoje zdanie tylko dla tego, że jest on inne od przemyśleń innych ludzi. Ja bym powioedział nawet że nie ma swojego zdania bo gdyby miała mogłaby krytycznie odniesc sie do tego co mowi. A jeżeli idziecie w narracje ktoś coś mówi to ma swoje zdanie no to brawo, każdy je ma, ale to chyba nie o to chodzi. Ale dla gimbazy mentalne to za trudne, za trudne, żeby zrozumieć, że prócz bycia katolikiem i bycia "lewakiem" są jeszcze inne rzeczy.

mam_racje napisał/a:

Zawsze to lepsze niż LGBTQP+, BLM , Soros, Greta Thunberg czy inni marksiści.



A tu pięknie widać populizm, ten sam co to go pis tak bardzo lubi.

bo to porównianie nijak się ma do rzeczywistosci, gretę wypromowano ale nie wiem jak miała by być ona lepsza czy gorsza, dla prawdziwego katolika greta powinna byc wyznacznikiem postepowania bo przecież wskazuje na dobro planety i nas wszystkich, blm jak można porównywać blm do wypowiedzi tej laski, lgbtrtvagd, panie znow mamy odlam który jest postrzegany jako banda zjebow, ale wsrod lezb i pedalow jest wielu normalnych ludzi, nie tylko friki latajace w skorzanych paskach po ulicach.. dalej juz nawet nie pisze po jamochlon nie pokuma nic tylko bedzie dalej bil brawo bo husaria, skrzydla i czolgi.

konradkonradkonrad

2021-03-09, 12:49
hellbwoi napisał/a:

japie**ole juz nawet ogladac ze zrozumieniem nie potraficie a o wyciagniau wnioskow strach pisac. Ta kobieta nie ma swojego zdania, ona powtarza katolickie stereotypy, nie masturbowac sie, nie usywac ciazy itp itd, jednoczesnie wchodzadz w narracje syndromu sztokholmskiego, lub też muzułmanskie, bo przeciez kusimy strojem może w burkę niedługo bo po to one są, żeby zła kobieta nie kusiła. To że wypowiada się po "katolicku" i wy łykacie te narracje bo tak bo polska bo kosciol to juz wasza sprawa Nie oznacza to jednak że ona ma jakiekolwiek swoje zdanie tylko dla tego, że jest on inne od przemyśleń innych ludzi. Ja bym powioedział nawet że nie ma swojego zdania bo gdyby miała mogłaby krytycznie odniesc sie do tego co mowi. A jeżeli idziecie w narracje ktoś coś mówi to ma swoje zdanie no to brawo, każdy je ma, ale to chyba nie o to chodzi. Ale dla gimbazy mentalne to za trudne, za trudne, żeby zrozumieć, że prócz bycia katolikiem i bycia "lewakiem" są jeszcze inne rzeczy.
A tu pięknie widać populizm, ten sam co to go pis tak bardzo lubi.
bo to porównianie nijak się ma do rzeczywistosci, gretę wypromowano ale nie wiem jak miała by być ona lepsza czy gorsza, dla prawdziwego katolika greta powinna byc wyznacznikiem postepowania bo przecież wskazuje na dobro planety i nas wszystkich, blm jak można porównywać blm do wypowiedzi tej laski, lgbtrtvagd, panie znow mamy odlam który jest postrzegany jako banda zjebow, ale wsrod lezb i pedalow jest wielu normalnych ludzi, nie tylko friki latajace w skorzanych paskach po ulicach.. dalej juz nawet nie pisze po jamochlon nie pokuma nic tylko bedzie dalej bil brawo bo husaria, skrzydla i czolgi.



debilu jeden to że kobiety kuszą swoim strojem do gwałtu to nie znaczy że ona każe chodzi w burce chyba widzisz sam jak jest ubrana standardowo ale z klasą bez pokazywania dupy czy cyca

kuzyng

2021-03-09, 12:55
Gdzie zaczyna się religia, kończy się myślenie...

Noside

2021-03-09, 12:57
Lepsza patologia jest zawsze ta mniej szkodliwa. Dlatego już wolę elitarystycznych katotalibów, których można pozamiatać w ich własnej logice kładącej nacisk na dążenie do pełnienia służby i świadectwa bogu chcącemu uczynić świat dobrym.
Z drugiej strony banda rozwrzeszczanych idiotów, którym rzekomo wszystko się należy, ale nic się nie podoba i nigdy się nie będzie podobać, nawet jak dostaną to, o co prosili. Jest to udowadniane na każdym kroku, a ostatnio dodanym do ich trumny gwoździem jest nowopowstała definicja 'super straight'.

TRQPL

2021-03-09, 12:59
hellbwoi napisał/a:

japie**ole juz nawet ogladac ze zrozumieniem nie potraficie a o wyciagniau wnioskow strach pisac. Ta kobieta nie ma swojego zdania, ona powtarza katolickie stereotypy, nie masturbowac sie, nie usywac ciazy itp itd, jednoczesnie wchodzadz w narracje syndromu sztokholmskiego, lub też muzułmanskie, bo przeciez kusimy strojem może w burkę niedługo bo po to one są, żeby zła kobieta nie kusiła. To że wypowiada się po "katolicku" i wy łykacie te narracje bo tak bo polska bo kosciol to juz wasza sprawa Nie oznacza to jednak że ona ma jakiekolwiek swoje zdanie tylko dla tego, że jest on inne od przemyśleń innych ludzi. Ja bym powioedział nawet że nie ma swojego zdania bo gdyby miała mogłaby krytycznie odniesc sie do tego co mowi. A jeżeli idziecie w narracje ktoś coś mówi to ma swoje zdanie no to brawo, każdy je ma, ale to chyba nie o to chodzi. Ale dla gimbazy mentalne to za trudne, za trudne, żeby zrozumieć, że prócz bycia katolikiem i bycia "lewakiem" są jeszcze inne rzeczy.
A tu pięknie widać populizm, ten sam co to go pis tak bardzo lubi.
bo to porównianie nijak się ma do rzeczywistosci, gretę wypromowano ale nie wiem jak miała by być ona lepsza czy gorsza, dla prawdziwego katolika greta powinna byc wyznacznikiem postepowania bo przecież wskazuje na dobro planety i nas wszystkich, blm jak można porównywać blm do wypowiedzi tej laski, lgbtrtvagd, panie znow mamy odlam który jest postrzegany jako banda zjebow, ale wsrod lezb i pedalow jest wielu normalnych ludzi, nie tylko friki latajace w skorzanych paskach po ulicach.. dalej juz nawet nie pisze po jamochlon nie pokuma nic tylko bedzie dalej bil brawo bo husaria, skrzydla i czolgi.



Naszczęście nikogo nie obchodzi twoje zdanie ,moje też nie tylko ja to wiem a ty udajesz wielce oświeconego mędrca sadola.

voodoo_16

2021-03-09, 13:15
ale sie oburzyly sadisticowe jezusowe stulejarze

hellbwoi

2021-03-09, 13:56
konradkonradkonrad napisał/a:

debilu jeden to że kobiety kuszą swoim strojem do gwałtu to nie znaczy że ona każe chodzi w burce chyba widzisz sam jak jest ubrana standardowo ale z klasą bez pokazywania dupy czy cyca



aż zacytowałeś cały post, żeby odnieść się do jednej linijki, brawo ty.. ale zrozumienia brak.. dalej, trudno, próbuj