18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet jak by tam mur chiński stał...

Halman • 2021-03-28, 10:53

to braku mózgu i tak by w niego zak***ił... :szydera:

nowynick

2021-03-28, 11:07
Ja wiem, że tu "lubicie" motocyklistów, ale ten busiarz zabił człowieka. Co ten na motocyklu miał k***a zrobić? Krzyknąć: "dalej, dalej śmigło Gadżeta"?

Halman

2021-03-28, 11:12
nowynick napisał/a:

Ja wiem, że tu "lubicie" motocyklistów, ale ten busiarz zabił człowieka. Co ten na motocyklu miał k***a zrobić? Krzyknąć: "dalej, dalej śmigło Gadżeta"?


Pozwól ze ci wytłumaczę; widzisz zakręt oplatający praktycznie pionowy stok? jaka twoim zdaniem jest widoczność w takim miejscu?
Czy zdrowy rozsądek i instynktowna chęć do życia nie nakazuje spodziewać się niespodzianek za takim zakrętem?

Hollow_Man

2021-03-28, 11:13
nowynick napisał/a:

Ja wiem, że tu "lubicie" motocyklistów, ale ten busiarz zabił człowieka. Co ten na motocyklu miał k***a zrobić? Krzyknąć: "dalej, dalej śmigło Gadżeta"?



no widzisz a tamten co za nim jechał jakoś zdołał wyhamować? pewnie dlatego że jechał powoli, bo pewnie przed zakrętem było postawione ograniczenie. ale ja się nie znam więc się wypowiadam.

THEMON

2021-03-28, 11:31
Wina kierowcy busa ewidentna podwójna ciągła a ten manewry skrętu odpie**ala.

Ca...........on

2021-03-28, 11:31
@nowynick Popełniasz klasyczny błąd logiczny - mylisz korelację ze związkiem przyczynowo-skutkowym. To nie jest tak, że nie lubimy motocyklistów. Nie lubimy idiotów, co ryzykują życiem swoim i innych użytkowników dróg, a to, że przypadkiem wielu z nich to motop*zdy, jest jedynie nieuniknionym uściśleniem, kiedy się o tym mówi.

nowynick

2021-03-28, 11:36
Halman napisał/a:

Pozwól ze ci wytłumaczę; widzisz zakręt oplatający praktycznie pionowy stok? jaka twoim zdaniem jest widoczność w takim miejscu?
Czy zdrowy rozsądek i instynktowna chęć do życia nie nakazuje spodziewać się niespodzianek za takim zakrętem?



A widzisz tam podwójną ciągłą? Jak będziesz robił prawko to Ci wytłumaczą, że to nie dla ozdoby na ulicach się rysuje...

Hollow_Man napisał/a:

no widzisz a tamten co za nim jechał jakoś zdołał wyhamować? pewnie dlatego że jechał powoli, bo pewnie przed zakrętem było postawione ograniczenie. ale ja się nie znam więc się wypowiadam.



pewnie zauważył światło hamulca tego przed nim i miał te dwie sekundy więcej na reakcję...

IwoM

2021-03-28, 11:37
Tak jak motocykliści to często idioci tak w tym wypadku idiotą okazał się kierowca busu, była podwójna ciągła

Halman

2021-03-28, 11:40
nowynick napisał/a:

A widzisz tam podwójną ciągłą? Jak będziesz robił prawko to Ci wytłumaczą, że to nie dla ozdoby na ulicach się rysuje...


zatem życzę ci byś nigdy pod żadnym pozorem nie przekroczył podwójnej ciągłej choćby 30 tonowy tir leciał prosto na ciebie..

Zenonn

2021-03-28, 12:09
Halman napisał/a:

zatem życzę ci byś nigdy pod żadnym pozorem nie przekroczył podwójnej ciągłej choćby 30 tonowy tir leciał prosto na ciebie..



Halman jak często czytasz że jesteś idiota ? Dopisz sobie +1 ode mnie.

skywalker75

2021-03-28, 12:17
Halman napisał/a:

zatem życzę ci byś nigdy pod żadnym pozorem nie przekroczył podwójnej ciągłej choćby 30 tonowy tir leciał prosto na ciebie..



Chłopie czasami się zastanawiam jak ty ogarniasz to ściąganie filmików. To nie motocyklista miał przekraczać podwójna ciągła , bo nie miał na to żadnych szans. kierowca autobusu zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie i wpie**olil wprost przed motocykl, w miejscu gdzie nie miał prawa skręcać

Halman

2021-03-28, 13:36
zawinił busiarz (znaki poziome) i motocyklista (brak rozsądku). A teraz walcie się na ryj....

Spidzio199

2021-03-28, 14:12
Halman - jesteś po prostu i tak mądry jak na dziecko Sasina i Suskiego. Twoim zdaniem prawidłowo jadący motocyklista jest równie winien jak kierowca skręcający na zakręcie na zakazie i na podwójnej ciągłej? Jeżdżę od lat motocyklem, i w złożeniu na zakręcie nie masz wielkich szans na wyhamowanie na odcinku kilkunastu metrów. Droga hamowania zwykłego (nie sportowego motocykla) to ponad 40 metrów na obu hamulcach, a na przednim to ponad 50 metrów. A zwykle się hamuje tylko przednią klamką. Nawet jak jechał zgodnie z przepisami (czyli pewnie koło 90), to i tak nie miał szans.

Hollow_Man

2021-03-28, 14:24
panowie szanujmy się, zasady na sadolu sa z góry ustalone, nienawidzimy motop*zd i kochamy pieski. ;-)

szoopyoku

2021-03-28, 15:03
Halman napisał/a:

Pozwól ze ci wytłumaczę; widzisz zakręt oplatający praktycznie pionowy stok? jaka twoim zdaniem jest widoczność w takim miejscu?
Czy zdrowy rozsądek i instynktowna chęć do życia nie nakazuje spodziewać się niespodzianek za takim zakrętem?



Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na debila