18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naukowiec znęca się nad robotem.

Admirał • 2016-02-24, 10:18
Pan z kijem hokejowym znęca się nad biednym robotem : ( Wiem, że narazie roboty nie czują, ale co jak będą chciały się zemścić za kilka lat?


krakenwmajtach

2016-02-24, 10:21
Znęcali się nad nim w pracy to poszedł w p*zdu. :amused:

cholonek

2016-02-24, 10:37
k***a, żal mi się go zrobiło...

iI...........Ii

2016-02-24, 10:51
cholonek napisał/a:

k***a, żal mi się go zrobiło...



Maszynie nie będzie żal ludzi, kiedy za kilka lat dostanie karabin i wyślą ją w celu "tłumienia buntu". 8-)

wulfgarval

2016-02-24, 11:03
Metalowy_Sadysta napisał/a:



Maszynie nie będzie żal ludzi, kiedy za kilka lat dostanie karabin i wyślą ją w celu "tłumienia buntu". 8-)


Mam nadzieję, że Ciebie nie przeprogramują :)

nerusss

2016-02-24, 11:08
roboty to nie mężczyźni mają uczucia - Turanga Leela

elfis

2016-02-24, 11:08
powinien wsiąść na rower i sp***alać

Trochim49

2016-02-24, 11:20
Popychają go bo codziennie naj***ny przychodzi do roboty. Tak nie wolno.

Lordzik92

2016-02-24, 11:22
Takie widoki mogą już być codziennością za jakieś 20-30 lat. Ciekawi mnie jedynie gdzie trafią masy nadające się wyłacznie do pracy fizycznej, jeśli ludzie będą w większości potrzebni tylko do pracy umysłowej.


Chyba że roboty będą pełnić wyłącznie funkcje policyjno-opresyjną by kontrolować gawiedź do przestrzegania obowiązujących zasad.

Siekul

2016-02-24, 12:12
Lordzik92, Mnie zastanawia jedno. Co będzie jak do użytku codziennego wejdzie w końcu elektrownia z fuzji jądrowej? Na całą taką Polskę potrzebne są kilka szklanek destylowanej wody na rok, żeby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne. Jedna, maks dwie takie elektrownie na kraj - gdyby był jakiś większy... i co dalej? Miliony ludzi straci pracę - a jeżeli dojdzie do tego nieunikniona robotyzacja to co ludzie zaczęliby robić? Siedzieć w domu? Będą dostawać hajs za darmo? Za to, że są ludźmi? Naprawdę mnie to zastanawia. Przecież w tym wieku czeka nas tak ogromny przełom technologiczny, że jak ja będę umierał (o ile nie będzie wojny co to wszystko rozjebie) pod koniec tego wieku to już nie będę w stanie sobie wyobrazić tego co było gdy ja pracowałem. To co mnie najbardziej przeraża, że może garstka ludzi, jakieś 10% populacji byłaby w stanie się w tym środowisku odnaleźć, reszta - nie - byliby zbyt głupi, żeby pojąc to co się dzieje. Technologie już istnieją, według mnie jest ona specjalnie spowalniania ze względu właśnie na ludzi... dlatego ciągle się pisze o masowej rzezi ludzkości. Po co k***a na świecie 10bln ludzi (w 2050), skoro do utrzymania i zarządzania całym globem wystarczyłby ułamek z tego? Te plany masowego mordu są tam gdzieś wpisane w naszą historię przyszłości - ale pytanie - kiedy to nastąpi i kto zostanie "wybrany"? Gdzieś kiedyś usłyszałem pewne słowa i tutaj mogą one być trafnie przypisane "jak można rozpocząć nowy rozdział od śmierci?". Ludzie się nie dostosują, ludzie się będą bali, więc albo nastąpi masowa inwigilacja, albo masowy mord - jak na razie próbują z tym pierwszym. :)

hellbwoi

2016-02-24, 12:31
A pózniej będzie.. Bunt maszyn, ale dlaczego... co się mogło stać. :P

Yellow_Submarine

2016-02-24, 12:47
uocho uocho
patrzcie umie drzwiami wychodzić ciekawe czy byłby taki cwany jakby drzwi otwierały się w drugą stronę!

bombel076

2016-02-24, 12:50
Pane terminatore ne ubijajte.

__Tux__

2016-02-24, 12:57
Kto lubi fapać na widok Kirstie Maldonado?

nowynick

2016-02-24, 12:58
:roll:

spokojnie, jak tak dalej pójdzie to w Europie i USA powstaną kalifaty, a wtedy imamowie każą spalić wszystkie komputery (źródlo zła), po czym wszyscy zaczniemy żyć jak w cudownym średniowieczu...