18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naukowcy opracowali test sprawdzający ile masz w sobie zła.

Morgotheron • 2021-08-01, 12:59
Link do testu
https://qst.darkfactor.org/

“Dark Factor” czyli Mroczny Czynnik Osobowości. Jego koncepcję na podstawie badań opracowali wspólnie psycholodzy z Niemiec i Danii. Pozwala zmierzyć poziomy dziewięciu mrocznych cech osobowości.

Opis testu
"Etycznie, moralnie i społecznie wątpliwe zachowania są częścią codziennego życia. Psychologowie używają pojęcia "ciemnych cech osobowości" do opisania cech takich jak Makiawelizm, Narcyzm, Psychopatia i wiele innych, które powiązane są z tymi rodzajami zachowań. Ciemny Czynnik Osobowości (D), lub "Dark Factor" w języku angielskim, określa to, co wszystkie ciemne cechy mają ze sobą wspólnego, tzn. ich wspólny rdzeń.

D jest zdefiniowany jako tendencja do maksymalizacji własnej użyteczności, przy jednoczesnym ignorowaniu, akceptacji lub złośliwym prowokowaniu szkód odnoszonych przez innych. Tendencji tej towarzyszą przekonania o charakterze usprawiedliwień owych nieetycznych zachowań. Innymi słowy, ludzie z wysokim poziomem D mają skłonność do bezwzględnej realizacji swoich celów, nawet pomimo negatywnego wpływu na innych (lub nawet ze względu na negatywny wpływ na innych), jednocześnie mając przekonania usprawiedliwiające własne zachowanie."


Jakie są wasze wyniki (piszcie/wklejajcie linki w komentarzach, które otrzymacie na końcu testu coś w stylu https://qst.darkfactor.org/index.php?site=pFBc2hxN1FDcHA5TEgwWU11NS9ka3dXemIxZHJjWStLdFdmTTBQTWRFMk5qSFNZNEg1Q1VlYzkrVHM5SWJ0SmhFNA==)? Polecam wybrać najbardziej szczegółowy test. Zobaczymy czy na sadolu są jacyś sadyści lub psychopaci.

Jeśli odpowiedzieliście zgodnie z prawdą to możecie też zgodzić się na udostępnienie wyników do badań, choć w wyniki z sadola mogą trochę zawyżyć średnią :-D

Link do testu
https://qst.darkfactor.org/

NaziValkyrie

2021-08-02, 13:03
Nawet się nie spodziewałam xD

karaseka

2021-08-02, 13:55
Jak można osoby które są ogólnie w porządku mieszać z błotem. k***a zarzuccie to samymi 100%, bo zaraz będzie że w Polsce są nieetyczni ludzie i same wyrzutki. No i oczywiście psycholodzy z NIEMIEC i Danii. Pluje na to tfu

PoProstuNIKT

2021-08-02, 16:23
karaseka napisał/a:

Jak można osoby które są ogólnie w porządku mieszać z błotem. k***a zarzuccie to samymi 100%, bo zaraz będzie że w Polsce są nieetyczni ludzie i same wyrzutki. No i oczywiście psycholodzy z NIEMIEC i Danii. Pluje na to tfu



czy osoba która jest w porządku szkaluje inne narody? oł szit - hipokryzja level master :amused:

Wiewór

2021-08-02, 17:15
Kompletnie mnie nie dziwi że w tym kraju jest jak jest jeśli tu wszyscy mają wyniki powyżej 3 a nawet 4.
Kraj j***nych egoistów myślących tylko o sobie żeby się nachapac kosztem innych. Wyjaśnia to też dlaczego złodziejstwo w Polsce jest powszechne.

StaryJakCieRobił

2021-08-02, 20:45
garota napisał/a:

Wszedłem, doszedłem do punku o koleżance lub koledze z klasy i wyszedłem. Ja myślę na co dzień o upie**alaniu ludziom głów, takie badziewie mówiące o jakimś oblewaniu egzaminów w szkołach ewidentnie nie działa z takim socjopatą.



Jakiś ty groźny mati

ciepson

2021-08-02, 21:23
4.17. Szczerze czy nie, ale na niektóre pytania są mało precyzyjne i trudno jednoznacznie odpowiedzieć .



Dhubleiddd

2021-08-02, 22:28
Nic specjalnego..
3.51 93%