18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

nauka od podstaw

en-em • 2018-06-07, 09:05
z tych oto starnnie wyselekcjonwanych młodych funkcjonariuszy kiedyś wyrosną kadry przywódcze Policji :-/ :-/ :metalhead: :metalhead:

..i nikt nie będzie im wmawial że białe jest białe.. itd :D

~Velture

2018-06-07, 09:09
No i o co chodzi? Gorzej niż w wojsku śpiewają?

nowynick

2018-06-07, 09:10
Erutlev napisał/a:

No i o co chodzi? Gorzej niż w wojsku śpiewają?



ch*j widać, ale może na odwrót pokazują ręce?

krzyks_10.0

2018-06-07, 09:11
Ćwiczenie na skupienie.

~Velture

2018-06-07, 09:24
Sky_RK napisał/a:

Ćwiczenie na skupienie.


No takie przyśpiewki są wszędzie i służą do tego aby zająć umysł podczas ćwiczeń. Wtedy "czas się tak nie dłuży".
Dlatego ludzie jak ćwiczą, biegają, jeżdżą na rowerze czy tam ch*j nordick ( :krejzi: ) walking uprawiają mają zwykle słuchawki w uszach aby wejść w rodzaj transu.

Samemu jak nawet sprzątam albo koszę trawę to sobie jakąś muzę odpalam i czas szybciej wtedy leci przy robocie jak mózg ma zajęcie.

krzyks_10.0

2018-06-07, 09:26
~Erutlev

"Samemu jak nawet sprzątam to sobie jakąś muzę odpalam i czas szybciej wtedy leci przy robocie jak mózg ma zajęcie."

Czas sobie znaleźć kobietę do sprzątania :wyj***ne:

kotorminator

2018-06-07, 09:50
Podczas musztry któryś z nich albo kilku, pomyliło strony. Za karę cały odział robi kółko wokół placu z podnoszeniem i nazywaniem rąk. Bardzo dobry sposób na naukę. Gdybym umiał, wstawiłbym urywek z filmu "Full metal jacket", tam sierżant w bardzo ciekawy sposób uczy żołnierza, która jest prawa a która lewa strona.

MIhau_

2018-06-07, 21:29
Oczywiste, że jakaś większa grupa musiała odj***ć coś i teraz za karę wszyscy muszą biegać jak debile. Szkoda, że w formacjach mundurowych zawsze jest odpowiedzialność zbiorowa, zamiast utemperować paru dzbanów.

masonski-cyklista

2018-06-07, 21:34
Naukę zaczyna się od podstaw więc nie rozumiem o co chodzi.

Siberian_Meat_Grinder

2018-06-07, 22:43
kotorminator napisał/a:

Gdybym umiał, wstawiłbym urywek z filmu "Full metal jacket", tam sierżant w bardzo ciekawy sposób uczy żołnierza, która jest prawa a która lewa strona.



ale u nas w Zetce było to samo :) biegał satelita dookoła szyku i unosząc kolejno łapy krzyczał "to jest moja lewa ręka, to jest moja prawa ręka" :P

tak jak tu (od 3:37)


Karbit83

2018-06-07, 23:19
W każdych służbach na całym świecie działa to podobnie. I działa.

dominha

2018-06-07, 23:42
jak w kawalerii powietrznej ;]

KlinikaAborcyjna

2018-06-07, 23:51
nie łatwiej i pewniej zawiązać im wstążkę na prawej ręce? :kawa:

jednak najpewniej byłoby wytatuować im literki L na lewej i P na prawej, wiadomo policjanci

Ohoho

2018-06-08, 00:10
U nas były orbitki: tita tita tu orbita

UBcjaPOLSKA

2018-06-08, 02:15
k***a, Sadole, zaskakujecie mnie... Wiekszosc p*zd probuje z tego zrobic jakas afrere, ze do Policji ida debile, ale kazdy kto byl w formacji mundurowej, kazdy k***a kazdy, sie kiedys zaj***l... Bo nie ma h*ja, wstajesz o 5, wuefy, nauka, rejony, odprawa, wszystko, szczegolnie na poczatku na biegu, brak snu, kilka godzin musztry sie chociaz raz nie zajebac... A o to wlasnie chodzi - Policjant na ulicy nie ma prawa sie zajebac i takie cwiczenia ucza wytrzymalosci.