18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nauka latania.

sqn2142 • 2017-02-09, 20:20
W Tajlandii instruktorem może być nawet słoń. 8-)


m7eznb

2017-02-09, 22:55
poleciała jak czapla w bajoro

ws...........33

2017-02-09, 23:09
A ja myślałem (sądząc po miniaturze), że jej trąbę w c*pkę włoży i będzie bzykał... chyba coś ze mną nie tak :D

Insaner

2017-02-10, 00:01
kokos_123 napisał/a:

ludzie to czasami myślą że zwierzęta nie mogą ich zranić, nawet gdy są większe od nich.
A każde z nich może w bardziej, lub mniej widowiskowy sposób, czy to hipopotam, czy żyrafa, czy zebra, czy nawet k***a płaszczka, nawet krowa cię może zabić jak się jej zechce.




Ludzie nie czasem, tylko w ogóle przestali sobie zdawać sprawę z tego że na tym "postępowym i stroniącym już od przemocy" świecie jest cała masa rzeczy, które mogą ich bez przyczyny zabić... np. zwierzęta w takich otwartych rezerwatach jeśli im się tylko nie spodobają.

Wybuch wulkanu, trzęsienie ziemi, tsunami, huragan - te kataklizmy jeśli uderzą w odpowiednie miejsce to potrafią wyrżnąć ogromne ilości ludzi, albo cofnąć życie do poziomu sprzed setek lat, zarówno tych zwykłych jak i : przedstawicieli LGBTQWERTY, czarnych, żółtych, lewaków, prawicowców. Tego współcześni ludzie nie są w stanie pojąć, bo żyją pod wiecznym kloszem. Mało co nie umrą jak kataru dostaną i od razu biegną do lekarza za rogiem i apteki. Odłącz im prąd na 12 godzin to zaczną panikować, albo nie daj boże internet.




wsp233 napisał/a:

A ja myślałem (sądząc po miniaturze), że jej trąbę w c*pkę włoży i będzie bzykał... chyba coś ze mną nie tak :D




Wszystko ok. Tydzień w gimnazjum może być bardzo wyczerpujący i już w tych ostatnich dniach (czwartek, piątek) wydajność mózgu spada jak szalona. Przy niskim pułapie jest to niebezpieczne :) .

Policeman

2017-02-10, 01:18
@up rozprawiwszy się z internetowym tałatajstwem Insaner udał się na jakże zasłużony wypoczynek, w celu nabrania sił na kolejne potyczki z internetem.

Clarx

2017-02-10, 02:01
W Tajlandii instruktorem latania może być TYLKO słoń.
Tam nie ma bardziej kompetentnych ludzi :/

ws...........33

2017-02-10, 09:37
@Insaner nono, masz rację

silversurfer

2017-02-10, 10:01
To taki film dla niewidomych. ''Seen any good movies lately? :
I mean, you know, like, on the radio?''

Qdlej

2017-02-10, 10:58
Velture napisał/a:

Fajna dupa z dupy.



W przypadku Tajlandii uważał bym przy takich stwierdzeniach. No chyba, że orientacja inna.

Fdslatghdlks

2017-02-10, 11:21
@up
Średnio ten kolor skóry przypomina mi Tajkę.

rocknroll

2017-02-10, 19:21
j***ć słonie.

onelifetolive

2017-02-11, 11:20
no i na wuja go myjesz, myslisz ze sam nie umie :lodowka:
swoja droga znelzc sie w zasiegu tych klow to raczej nie najlepszy pomysl ale co tam bab wie lepiej przeciez to grzeczny slonik krzywdy nie zrobi